AD

نقشه برتر آموزشی در بازی کانتر گلوبال افنسیو

0 383

با این حال، اگر بازیکنی بخواهد در آن مهارت بهتری داشته باشد و بتواند رتبه بهتری بدست آورد، در آن صورت به تمرینات زیادی نیاز دارد. خوشبختانه بازی کانتر گلوبال افنسیو دارای یک جامعه بزرگ بازی است که مجمعه بزرگی از نقشه های اموزشی در کانتر را ایجاد کرده است که می تواند به در بهبود مهارت های خاص مانندت هدف گیری، پوشش، پرتاب و…کمک کند. با ما در سایت ایموجو همراه باشید تا اطلاعات کاملی را کسب کنید.

10 نقشه برتر آموزشی در در بازی کانتر گلوبال افنسیو

اگر به دنبال راهی برای بهبود مهارت های خود در بازی کانتر  هستید، در اینجا ده نقشه برتر برای آموزش آورده شده است.

CS: GO در حال حاضر یکی از رقابتی ترین عناوین FPS در جهان است. این بازی تقریبا 10 سال است که منتشر شده است و اکنون تعداد زیادی بازیکن به بازی پیوسته اند. با اندازه کافی ساده است که هرکسی می تواند به بپردازد و در ان بازی کند.

 با این حال، اگر بازیکنی بخواهد در ان مهارت بهتری داشته باشد و بتواند رتبه بهتری بدست آورد، در ان صورت به تمرینات زیادی نیاز دارد. خوشبختانه کانتر دارای یک جامعه بزرگ بازی است که مجمعه بزرگی از نقشه های آموزشی در کانتر را ایجاد کرده است که می تواند به در بهبود مهارت های خاص مانندت هدف گیری، پوشش، پرتاب و…کمک کند.

همچنین بخوانید: معرفی بازی دیابلو برای کنسول های مختلف

آموزش مبتدیان بازی کانتر گلوبال افنسیو

با این حال، بازیکنان جدید می توانند هنگام دیدن مجموعه های عظیمی از نقشه های آموزش بازی کانتر در کارگاه بازی کاملا گیج شوند.

در اینجا ما 10 نقشه برتر آموزشی بازی کانتر را برای شما انتخاب کرده ایم تا تمام مهارت های لازم را در مورد این بازی را فرابگیرید.

نقشه های آموزشی – پرتاب (Smoke، Molotov، Flash)

نارنجک ابزاری عالی است که بسیاری از بازکنان جدید در CS: GO باید از ان ها استفاده کننده. درکل 5 نوع نارنجک مختلف در بازی وجود دارد.

 High-explosive (HE) Grenade

 Smoke Grenade

 Flame Grenade (Molotov & Incendiary Grenade)

 Flashbang

 Decoy Grenade

هر نارنجک در بازی کانتر کاربرد متفاوتی دارد .  شما می توانید برای اهداف خاص خود از قبیل نگه داشتن سایت یا منطقه، راندن یا اعمال فشار، یا جلوگیری از حمله، استفاده کنید . با این حال، باید بدانید که در کدام منطقه باید آن‌ها را پرتاب کنید و چگونه نارنجک‌های خود را دقیقی در آن مناطق پرتاب کنید بدون اینکه احتیاج به تیراندازی یا شلیک داشته باشید. این چیزی است که این نقشه قصد دارد در آن به شما کمک کند.

در داخل نقشه، نقاط مشخص شده ای را می یابید که نشان می دهد کجا قرار بگیرید و نارنجک خود را کجا هدف بگیرید. همچنین مسیر نارنجکی را که پرتاب کرده اید  همراه با مقصد آن مشاهده کنید. بعد از چند ساعت آموزش و استفاده از این نقشه ها ف شما قادر خواهید بود که همه اصول پرتاب نارنجک در بازی کانتر خوب برسید. درکل 7 نقشه برای این موضوع وجود دارد.

Dust 2، Inferno (Old)، Mirage، Overpass، Cobblestone، Cache، Inferno.

قشه های آموزشی – پرتاب (Smoke، Molotov، Flash)

نقشه های آموزشی-تمرین و گرم کردن بازی کانتر گلوبال افنسیو

این نقشه ابزاری برای گرم کردن خود قبل از انجام مسابقه یا بازی واقعی است. در اینجا انواع و اقسام شیوه ها وجود دارد که تقریباً هر مهارتی را که باید در بازی کانتر بدانید را پوشش می دهد. می تواند هر اسلحه ای که دوست دارد در اینجا امتحان کنید و در بازی تمرینی خود را با ایستگاه از پیش تعیین شده در داخل نقشه شروع و هدف، واکنش و حالت های خود را با آسان و سخت تمرین کنید.

شما همچنین می توانید به نقشه های مختلف بازی بروید و آموزش های مختلف نارنجک را انجام دهید، مخفیانه نگاه کنید، زاویه های ضد تروریست و تروریست را یاد بگیرید و تمامی مناطق را بررسی کنید، نحوه سریع حمله کردن و موارد دیگر را درآن یاد بگیرید.

نقشه های آموزشی-تمرین و گرم کردن بازی کانتر گلوبال افنسیو

نقشه های آموزشی – آموزش هدف گیری کانتر

اسم نقشه گویای همه چیز است، شما مهارت هدف گیری خود را این نقشه آموزش خواهید گرفت. در کل 5 حالت آموزش در این نقشه وجود دارد.

 Classic (Fast Aiming)

 Angels and Sliding

 Reflex training

 Burst Training

 Intensive fast training

هر حالت گزینه های مختلف خود را دارد که می توانید برای افزایش یا کاهش دشواری سطح آموزش آن‌ها را تنظیم کنید. هر نوع اسلحه نیز متناسب با اهداف خود آموزش خاص خودش را خواهد داشت. این نقشه همه کاره، برای استفاده آسان و مؤثر است.

نقشه های آموزشی - آموزش هدف گیری کانتر

نقشه های آموزشی: تمرین پرش در بازی کانتر گلوبال افنسیو

بسیاری از بازیکنان CS: GO فکر می کنند که پریدن یک مهارت واقعی در بازی کانتر است که  نسبتاً و غالباً آن را نادیده می گیرند. با این حال، انجام حرکات دقیق و سریع برای رسیدن به مقصد در بازی بسیار مهم است. حتی گاهی اوقات می توانید حریفان خود را با رسیدن به نقاط غیر منتظره ای که از آن‌ها آگاهی ندارند غافلگیر کنید.

همچنین، شما می توانید در این نقشه یکی از سخت ترین تکنیک های حرکتی در بازی کانتر را بیاموزید. GO، Bunnyhop که به شما امکان می دهد با روشی غیر قابل پیش بینی با سرعت به جلو بپرید و دشمن را غافلگیر کنید.

نقشه های آموزشی: تمرین پرش در بازی کانتر گلوبال افنسیو

 نقشه های آموزشی -Aim Course 2

در Arm Course 2، آن‌ها یک نقشه واقعی با آدمک های که در اطراف نقشه برای شما ایجاد کردند تا تجربه آموزش واقع بینانه ای داشته باشید. در کل 40 هدف وجود دارد که از هردو هدف محترک و غیر متحرک تشکیل شده است. موقعیت های این اهداف در مکان های مشخص شده تصادفی می‌شوند. هر بازی یک تایمر دارد بنابراین می توانید با چینی سرعتی دوره را به پایان برسانید. شما همچنین می توانید اهداف را با زره پوش فعال یا غیر فعال کنید مهمات بی نهایت را نیز فعال و غیر فعال کنید.

 نقشه های آموزشی -Aim Course 2

نقشه های آموزشی – میانبرها در بازی کانتر گلوبال افنسیو

نقشه های در بازی کانتر با دقت زیادی طراحی شده اند تا به بازیکنان اجازه دهند میانبرهای خود را ایجاد کرده و اگر می دانند چگونه این کار را انجام دهند، خیلی سریع‌تر به مقصد مورد نظر خود برسند. می توانید از طریق ویدئو در YouTube یا تجربه بازی در مورد میانبر ها اطلاعات بیشتری به دست آورید. با این حال، برای استفاده از این میانبر ها، باید حرکت دقیقی انجام دهید وگرنه در نهایت آن ها را از دست خواهید داد و حتی ممکن است که زمان زیادی از دست بدهید.

این نقشه تمام میانبر های محبوب در بازی کانتر را نشان می دهد و به شما امکان می‌دهد برای گذر از آن ها تمرین کنید.

نقشه های آموزشی – میانبرها در بازی کانتر گلوبال افنسیو

نقشه های آموزشی -Recoil Master – Spray Training

این نقشه فقط یک هدف را دنبال می کند و آن آموزش هدف های پاشیدن است. این ویژگی منحصر به فرد به نام Ghost Crosshair است. این Ghost Crosshair الگوی پس زدن هر اسلحه را به شما نشان  می دهد تا بتواند آن را دنبال کنید. توابع دیگری نیز وجود دارد که می توانید در تمرینات خود کنترل کنید مانند مسافت، افزودن هدف گیری متحرک، حرکت قفل،…یکی از عملکردهای مورد علاقه در نقشه گزینه اسپری خودکار است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که باید موس خود را سمت چپ قرار دهید و اسلحه شما حرکت می‌کنید تا بتوانید این عمل را به‌درستی انجام دهید.

نقشه های آموزشی -Recoil Master - Spray Training

نقشه های آموزشی-مرکز آموزش 1.5c در بازی کانتر گلوبال افنسیو

این نقشه دارای چند صحنه، دروه هایی با ربات های متحرک است تا بتواند هدف خود را در موقعیت های مختلف تمرین کنید. در مجموع 4 اتاق در این نقشه وجود دارد.

یک پیاده رو، جایی که ربات ها در مسافت از شما در حال دویدن هستند.

یک محدوده هدف که دران می تواند اهداف را با فاصله های مختلف شلیک کنید.

یک اتاق آموزش برای پرتاب نارنجک نیز موجود است.

یک اتاق 360 که ربات ها از چند زاویه شروع به حرکت می کنند.

نقشه های آموزشی-مرکز آموزش 1.5c در بازی کانتر گلوبال افنسیو

نقشه های آموزشی –آموزش هدف سریع/عکس‌العمل

در این نقشه، ربات های در حال بازی هستند که با رفتارهای تصادفی به شما می پرند. وظیفه شما این است که آن‌ها را از رسیدن به شما باز دارد. سعی کنید برای بهبود عکس‌العمل و رفلکس ها، فقط با یک شلیک به سر آن‌ها را هدف قرار دهید.

نقشه های آموزشی –آموزش هدف سریع/عکس‌العمل

نقشه های آموزشی – Bot Aim V5D در بازی کانتر گلوبال افنسیو

این نقشه هرآن چه برای ایجاد آموزش رباتی خود احتیاج داشته در دلش جای داده است. می تواند موانع خود را قرار دهید، به ربات ها اجازه دهید تا شلیک کنند، به آن‌ها زره بدهد، یک دیوار هدفون قرار بدهید…، این یک نقشه خوب برای شما است برای سناریوهای مختلف تمرین و آموزش ببینید و قبل از مسابقات گرم کنید و آماده باشید.

برای دریافت تازه ترین اخبار بازی های روز در دنیا بخش اخبار بازی سایت ایموجو را دنبال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.