AD

شباهت و تفاوت سلاح های AWM و KAR98 پابجی موبایل

0 345

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن گوشی‌های هوشمند، بازی‌های آنلاین و بتل رویال مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته است. یکی از بازی‌های پرطرفدار موبایل در سال‌های اخیر بازی پابجی موبایل بوده است. بازی پابجی موبایل دارای سبک بتل رویال بوده و هدف از آن زنده ماندن و بقا است. وجود سلاح‌های فراوان موجود در این بازی باعث شده است تا ما در این مقاله به مقایسه سلاح های AWM و KAR98 پابجی موبایل بپردازیم.

همراه با پیشرفت تکنولوژی، صنعت گیم نیز در تلاش است تا با ارائه بازی‌های متنوع بتواند رضایت کاربران را بیشتر از گذشته به خود جلب کند. بازی‌های ساخته شده در سبک بتل رویال یک بازی نوپا محسوب می‌شود که طرفداران مخصوص به خود را داشته که از معروف‌ترین بازی‌های این سبک می‌توان به کال آف دیوتی و بتلفیلد اشاره کرد. اگر از طرفداران بازی‌های پابجی موبایل هستید و می‌خواهید در مورد اسلحه AWM  و KAR98 بیشتر بدانید بهتر است تا انتها این مطلب از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو ما را همراهی کنید.

معرفی بازی پابجی موبایل

همان طور که در مقدمه به آن اشاره شد بازی پابجی موبایل به عنوان یک بازی بتل رویال محسوب می‌شود که توسط استودیوی Bluehole و با موتور گرافیکی Unreal Engine 4 ساخته شده است. بازی پابجی موبایل به دلیل این که دارای سبک بتل رویال است طرفداران مخصوص به خود را داشته و هر ساله کاربران زیادی را به خود جذب می‌کند. پابجی برای نخستین بار در سال 2017 برای سیستم‌های شخصی عرضه شده است و بعد از آن در سال 2018 برای کنسول مایکروسافت منتشر شده است.

طبق آمارهای به دست آمده این بازی به دلیل محبوبیت فراوان خود توانسته است به عنوان پرفروش‌ترین بازی جهان در سال 2019 شناخته شود. پابجی با رکورد فروش بیش از 50 میلیون نسخه توانسته است تا به امروز بیش از 400 میلیون بازیکن داشته باشد. این بازی دارای نقشه‌های متنوع بوده که صد بازیکن در یک نقشه قرار گرفته و در گروه‌های مختلف با یکدیگر رقابت می‌کنند. هدف از این بازی زنده ماندن و بقا است و فرد باید بتواند در پایان بازی به همراه هم تیمی‌های خود یا به صورت انفرادی زنده بماند.

 این مطلب هم برای شما مفید خواهد بود: آموزش قدم به قدم حذف سیستم مدیریت پیام پابجی موبایل

قابلیت‌های بازی پابجی موبایل

وجود قابلیت‌های فراوان موجود در بازی باعث شده است تا بسیاری از بازیکنان جذب آن شوند. تنوع موجود در اسلحه‌های بازی یکی از دلایل جذب کاربران است. در بین سلاح‌های معروف بازی وجود دو سلاح مهم باعث شده است تا در این مقاله مقایسه‌ای در مورد آن داشته باشیم. مقایسه اسلحه AWM و KAR98 بازی پابجی موبایل به عنوان دو اسلحه کلیدی شناخته شده در این بازی است. از قابلیت‌های متنوع بازی پابجی موبایل می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • با توجه به موتور گرافیکی بازی که از نوع Unreal Engine 4 است گرافیک بازی بسیار عالی کار شده و توانسته است جزئیات را به صورت کامل به نمایش در بیاورد.
  • داستان پابجی موبایل، یک داستان هدفمند است که این موضوع باعث جذب بیشتر کاربران می‌شود.
  • گیم پلی بازی بسیار اعتیاد آور است چرا که هر بازیکن باید با توجه به استراتژی‌های خاص خود به نبرد بپردازد تا به پیروزی برسد.
  • وجود تنوع در اسلحه‎های بازی مانند اسلحه AWM و KAR98، جذابیت نبردها را افزایش می‌دهد.
  • از دیگر قابلیت‌های مهم بازی موسیقی آن است که می‌تواند حس هیجان انگیزی را به بازیکن منتقل کند.
  • صداگذاری در بازی دارای کیفیت قابل قبولی است و موسیقی‌های متن بازی رضایت بخش است.
  • در هنگام بازی، قابلیت چت کردن صوتی و نوشتاری تعبیه شده است که این امر برای ارتباط بین بازیکنان حائز اهمیت است.
  • وجود آپدیت‌های فراوان باعث شده است تا باگ‌های بازی برطرف شده و مراحل جدیدی به آن افزوده شود.

قابلیت‌های بازی پابجی موبایل

مقایسه سلاح های AWM و KAR98 پابجی موبایل

یکی از مهارت‌هایی که باید در بازی پابجی موبایل کسب کنید تا در نبردهای مختلف به پیروزی برسید، استفاده از مهمات و سلاح‌های مختلف است. در واقع برای موفق شدن در بازی پابجی موبایل شما باید بتوانید از استراتژی‌های مناسب استفاده کنید. وجود تجهیزات و مهمات مختلف در بازی پابجی به کاربر این امکان را می‌دهد که بتواند خلاقیت را به اوج خود رسانده تا با یک نقشه ویران کننده بازی را به سود خود به پایان برساند. در بین اسلحه‌های مختلف موجود در بازی دو اسلحه بسیار مهم و پرطرفدار وجود داشته که لازم است مقایسه‌ای در مورد آن انجام شود. اگر می‌خواهید در مورد مقایسه اسلحه AWM و KAR98 بازی پابجی موبایل بیشتر بدانید با ادامه مقاله همراه ما باشید:

بررسی سرعت ریلود سلاح های AWM و KAR98 پابجی موبایل

یکی از موضوعات مهم در برتری یک سلاح نسبت به سلاح دیگر وضعیت ریلود و سرعت استفاده مجدد آن است. در واقع زمانی که سلاح شما خالی از مهمات می‌شود باید به سرعت آن را مجهز کنید. با مقایسه انجام شده بین دو اسلحه فوق می‌توان بیان داشت که اسلحه KAR98 سرعت لود سریع‌تری دارد. مدت زمان استفاده مجدد از این اسلحه به زیر 4 ثانیه زمان نیاز دارد. در حالی که اسلحه AWM برای ریلود مجدد، نیاز به زمان بیشتری دارد اختلاف دو اسلحه چیزی حدود 0.6 دهم است که برای بسیاری از کاربران حرفه‌ای این موضوع تعیین کننده است.

شدت آسیب پذیری اسلحه AWM و  KAR98 بازی پابجی موبایل

یکی دیگری از معیارهایی که می‌توان سلاح‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کرد، میزان شدت آسیب پذیری اسلحه است. مقایسه اسلحه AWM و KAR98 بازی پابجی موبایل به ما نشان می‌دهد که شدت آسیب پذیری سلاح AWM حدود 105 است که این میزان در اسلحه KAR98 حدود 80 است. در واقع با توجه به عددهای به دست آمده باید به جرات بیان کرد که شدت و قدرت آسیب پذیری سلاح AWM بسیار بالا بوده و برای این که بتوانید دشمن را با چند تیر به زانو در بیاورید انتخاب سلاح AWM مناسب به نظر می‌رسد.

بررسی ظرفیت مهمات سلاح های AWM و KAR98 پابجی موبایل

با گشت و گذار در نقشه‌های متنوع و زیبای پابجی موبایل متوجه این موضوع خواهید شد که سلاح    KAR98 به وفور در نقشه یافت می‌شود اما برای یافتن سلاح AWM باید به خوبی محیط‌های مختلف را جستجو کنید. از نظر میزان ظرفیت مهمات باید بیان کرد که اسلحه AWM ظرفیتی معادل 5 گلوله دارد که با شخص‌‌سازی مختلف نظیر مجهز کردن سلاح به SR می‌توان این عدد را به 7 گلوله افزایش داد. اسلحه KAR98 نیز به صورت پیش فرض دارای 7.62 گلوله است که بازیکن می‌تواند به راحتی از آن برای نبردهای مختلف استفاده کند.

تفاوت دیگری که در دو سلاح دیده می‌شود نوع گلوله‌های اسلحه است. گلوله‌های به کار رفته در سلاح       AWM به صورت مگنوم بوده و تنها شیوه به دست آوردن آن ایردراپ است. افرادی که به صورت حرفه‌ای به نبرد می‌پردازند به سراغ سلاح AWM رفته و افراد آماتور معمولاً از سلاح KAR98 استفاده می‌کنند چرا که این نوع اسلحه به راحتی در نقشه یافت می‌شود.

بررسی ظرفیت مهمات سلاح AWM و  KAR98 پابجی موبایل

بررسی شتاب سلاح های AWM و KAR98 پابجی موبایل

یکی از فاکتورهای اساسی در انتخاب یک اسلحه مناسب برای نبرد، شتاب اسلحه است که با توجه به بررسی‌های انجام شده می‌توان گفت که شتاب اولیه اسلحه AWM حدود 945 متر بر ثانیه است و در حالی که شتاب اولیه اسلحه KAR98 چیزی حدود 760 متر بر ثانیه است. هر چه میزان شتاب اسلحه پایین‌تر باشد سرعت شلیک آن نیز کمتر است. افرادی که به تیراندازی اسنایپ علاقه‌مند هستند و می‌خواهند نبردهای خود را از راه دور مدیریت کنند بهتر است اسلحه  KAR98را انتخاب کنند.

بررسی قابلیت Attachment در اسلحه‌های بازی پابجی

با توجه به مقایسه اسلحه AWM و KAR98 بازی پابجی موبایل می‌توان بیان داشت که برای افزودن قابلیت‌های مختلف دیگر، می‌توان از گزینه Attachment موجود در بازی استفاده کرد. افرادی که قصد دارند تا اسلحه خود را شخصی سازی کنند می‌توانند با انتخاب این گزینه، قابلیت‌های متنوع دیگری را به آن اضافه کنند. به کمک این قابلیت می‌توان میزان زمان بارگذاری اسلحه را کاهش داد و قدرت، سرعت و شتاب سلاح را به شکل قابل توجهی افزایش داد.

کلام پایانی

بازی پابجی موبایل به عنوان یک بازی بتل رویال بوده که در سال‌های اخیر طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. برای این که بتوانید موفقیت چشمگیری در این بازی کسب کنید باید استراتژی مناسبی را برای نبرد انتخاب کنید. وجود مهمات و اسلحه‌های متنوع موجود در بازی به شما این قابلیت را می‌دهد که بتوانید ایده‌های ذهنی خود را در زمین بازی پیاده‌سازی کنید. ما در این مقاله مقایسه اسلحه AWM و KAR98 بازی پابجی موبایل را به زبان ساده بیان کردیم تا شما با تفاوت‌های این دو اسلحه پرکاربرد بازی پاجی موبایل آشنا شوید.

اگر می‌خواهید در یک نبرد هیجان انگیز شرکت کنید و با استفاده از ایده‌های ذهنی خود بتوانید دشمن را شکست دهید بهتر است همین حالا به کاربران میلیونی بازی پابجی موبایل بپیوندید و با ارائه ایده‌های ذهنی خود به پیروزی‌های چشم‌گیر دست پیدا کنید. برای آموزش های بیشتر بازی می توانید به بخش آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.