AD

آموزش قدم به قدم حذف سیستم مدیریت پیام پابجی موبایل

0 1,494

پابجی موبایل با پیام سیستم مدیریت پابجی موبایل سعی در این داشته است که محیط بازی سالم تری برای بازیکن ها ایجاد کند، اما برخی اوقات این پیام درست وسط بازی می آید و بازی را قطع می کند، برای همین بسیاری از بازیکن ها به دنبال حذف سیستم مدیریت پیام پابجی موبایل می باشند، ما نیز در این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو روش انجام این کار را به شما یاد می دهیم.

روش حذف سیستم مدیریت پیام پابجی موبایل (PUBG Mobile)

برخی اوقات شما در پابجی موبایل دارید از بازی کردن لذت می برید ولی در وسط بازی ناگهان سیستم مدیریت پیام PUBG Mobile ظاهر می شود و بازی کردن شما را متوقف می کند در اینجا نحوه حل آن وجود دارد. پابجی موبایل یکی از بازی های محبوب می باشد که بر اساس پابجی کامپیوتر های شخصی طراحی شده است. در این بازی شما به همراه ۹۹ بازیکن دیگر در داخل یک جزیره رها شده انداخته می شوید. شما در این جزیره می توانید سلاح و آیتم پیدا کنید. در این جزیره باید سعی کنید که از منطقه مرگ دور  شوید و تنها زنده ی جزیره شوید.

پابجی موبایل نسخه جدید خود را به تازگی منتشر کرده است که در آن شما امکانات جدیدی می بینید. علاوه بر دستاورد های جدید پابجی موبایل Erangle 2.0 را نیز در عصر جدید خود منتشر کرده است. همه ی بازیکن ها به دنبال تست کردن این نقشه جدید و بازی کردن داخل آن می باشند.

هنگامی که یک به روز رسانی جدید ارائه می شود، بازی جذاب تر می شوند و بازیکن ها ساعت های زیادی را به بازی کردن اختصاص می دهند. با این حال برخی از بازیکن ها به دنبال حذف سیستم مدیریت پیام پابجی موبایل می باشند که آن ها را از بازی بیشتر متوقف می کند و باعث آزار آن ها می شود.

این مطلب آموزشی هم می تواند برای شما مفید باشد: بهترین نکات و ترفندها برای دراپ های پابجی موبایل

سیستم مدیریت پیام پابجی موبایل چیست؟

در تلاش برای ترویج نوجوانان و بچه های سالم برای بازی کردن، پابجی موبایل محدودیت هایی را برای بازیکن های که زیر ۱۸ سال دارند، اعمال کرده است. آن ها فقط قادر به بازی حداکثر سه ساعت در روز هستند. آن ها هر یک ساعت یک اخطار می گیرند تا کمی استراحت کنند.

پس از ۳ ساعت بازی پابجی موبایل، پیام سیستم مدیریت پابجی موبایل برای بازیکن های زیر سن قانونی ظاهر می شود  گزینه ای برای ادامه بازی وجود ندارد. حتی امکان دارد این پیام درست وسط مسابقه ظاهر شود و ممکن است باعث شود شما در مبارزات کشته شوید.

وینسنت وانگ دستیار مدیر کل Tencent گفت: اعلامیه امروز یک گام عملی است تا اطمینان حاصل شود که صد ها میلیون بازیکن در سراسر جهان می توانند از بازی به طور پایدار لذت ببرند.

آن دسته از بازیکن هایی که پیام سیستم مدیریت پابجی موبایل را دریافت می کنند باید تا فردا صبر کنند تا دوباره بتوانند بازی کنند. همچنین گزینه دیگری وجود دارد که در آن باید شماره تلفن همراه والدین یا سرپرست خود را ثبت کنند تا رمز یک بار مصرف را دریافت کنند. مشکل اصلی این است که برخی از بازیکن های ۱۸ سال نیز با این پیام مواجه می شوند و کاملا آزار دهنده است.

سیستم مدیریت پیام پابجی موبایل چیست؟

نحوه حذف سیستم مدیریت پیام PUBG Mobile

ما در این جا به شما روش حذف سیستم مدیریت پیام PUBG Mobile را یاد می دهیم تا بتوانید هر چقدر که خواستید بازی کنید. پس مراحل زیر را به ترتیب برای حذف پیام سیستم مدیریت پابجی موبایل انجام دهید.

  • پابجی موبایل را در لابی اصلی باز کنید.
  • در پایین سمن چپ صفحه فلش را روی تنظیمات (Setting) ببرید و آن را انتخاب کنید.
  • شما در آن جا گزینه Other را خواهید دید که داخل آن می توانید گزینه Gameplay Mangement setting را ببینید.
  • تنظیمات را طوری تنظیم کنید که شما بیشتر از ۱۸ سال سن دارید یا ۱۸ سال کامل هستید.
  • حال شما می توانید بازی را بدون هیچ خطا یا اروری بازی کنید.

نحوه حذف سیستم مدیریت پیام PUBG Mobile

روش های سالم بازی کردن پابجی موبایل

با این حال سالم مانند گیمر ها در بازی یک ایده بسیار خوب می باشد تا بتوانند در بالای عملکرد خود قرار بگیرند و بهترین نتیجه را کسب کنند. یکی از ماهر ترین بازیکن های پابجی موبایل در هند، اسکات، گفته است که بهتر است هر روز ۲ تا ۳ ساعت بازی کنید سپس استراحت کنید، غذای سالم بخورید و بیرون بروید تا در بازی بهتر شوید. او گفته است که شما نیاز ندارید روزی ۱۶ ساعت بازی کنید و خودتان را نابود کنید.

روش های سالم بازی کردن پابجی موبایل

پس همان طور که می بینید حذف سیستم مدیریت پیام پابجی موبایل کار درستی نمی باشد و بهتر است که بین مسابقه های پابجی موبایل بلند شوید، پیاده روی کنید، نوشیدنی بخورید و به انگشت هایتان برای چند دقیقه اجازه استراحت دهید، سپس به بازی برگردید. اگر شما از لحاظ روحی در موقعیت خوبی نباشید به طور قطعی در داخل بازی ها باخت خواهید داد و دیوانه می شوید. بسیار از بازیکن ها در این شرایط گرفتار می شوند و تلاش بیشتر در این جا کاری را از پیش نمی برد. برای آموزش های بیشتر بازی پابجی موبایل می توانید به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.