AD

3 روش برای کسب پوسته رایگان بازی فری فایر

2 1,692

فری فایر در حال حاضر یکی از بهترین بازی های بتل رویال برای بازار رایگان است. با رایگان بودن بازی برای همیشه، تنها راهی که سازندگان می توانند از طریق آن کسب درآمد کنند از محصولات تزئینی  است. در ادامه این مطلب از رسانه بازی موبایل ایموجو 3 روش برای کسب پوسته رایگان بازی فری فایر را به شما آموزش خواهیم داد پس با ما همراه باشید.

3 راه برای کسب پوسته رایگان در بازی فری فایر

خوب بودن در فری فایر بسیار مهم است، اما همه قادر به تهیه الماس برای خود در این بازی نیستند . در اینجا 3 روشی وجود دارد که می توانید برای دریافت پوسته رایگان استفاده کنید.

بهترین بازی بتل رویال

فری فایر در حال حاضر یکی از بهترین بازی های  بتل رویال رایگان برای بازار بازی به شمار می آید. با رایگان بودن بازی برای همیشه، تنها راهی که سازندگان می توانند از طریق آن کسب درآمدکنند از محصولات تزئینی است-به همین دلیل این موارد به ندرت وبه  صورت دائمی داده می‌شوند. پوسته را همیشه می توان با الماس خریداری کرده اما همه توانایی پول خرید الماس با پول واقعی را ندارند.

هنوز هم، روش هایی وجود دارد که بازکنان می توانند پاداش مختلف به صورت رایگان دریافت کنند. در این مقاله ما 3 روش اصلی را لیست کرده ایم.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: بهترین نکات و ترفندها برای دراپ های پابجی موبایل

رویداد ها برای کسب پوسته رایگان بازی فری فایر

در حالی که فری فایرل معمولاً بازیکنان را مجبور می کند  برای بدست اوردن طلا برای این ایتم ها بایدرول بزنند.اما گاهی اوقات آن‌ها چیز های غیر قابل استفاده را برای بازیکنان ارسال می کنند. بهترین مثال برای این امر احتمالاً رویداد Permanent Gun Skin Check In یا چند رویداد  دیگر  که مربوط به سالگرد اخیر است.

 معمولاً برای باز کردن قفل آن پوسته ها فقط بایدهرروز چند دفعه ای  بایدبازی کنید- اما در برخی موارد، ورود به سیستم کافی است. ماه گذشته، رویدادی رخ داد که 4 پوسته رایگان از Groza، M14، Spas12 و Mp40 فقط برای روشن کردن بازی ارائه داده شده است.

استفاده از کد ها برای کسب پوسته رایگان بازی Free Fire

Garena گاهی اوقات کدهای منحصر به فردی مختلفی را در رسانه های اجتماعی منتشر می کند-باوارد کردن آن‌ها، کاربران می توانند پوسته رایگان دریافت کنند. درحالی که کدها توسط مناطق زیادی داده می‌شوند، به نظر می رسد فری فایر منطقه  برزیل بیشتر این کار را انجام دهد-توصیه مشود اگر می توانید آن ها را در فیس بوک یا توییتر دنبال کنید . ممکن است بتوانید یک کد را بعد از ظهر گیر بیاورید، زیرا آن ها حدود 10 ساعت از شما عقب هستند.

استفاده از کد ها برای کسب پوسته رایگان بازی Free Fire

پس از دستیابی به این کد ها، برای واردکردن آن‌ها بآیدبه سایت رسمی بازی مراجعه کنید. معمولاً محدودیت های مختلفی مانند محدودیت فعال سازی، محدودیت زمانی و موارد دیگر اعمال می‌شود بهترین کار این است که سعی کنید آن ها را در اسرع وقت فعال کنید.

Elite Pass برای کسب پوسته رایگان بازی فری فایر

درحالی که شما بایدالیت پس را بخرید تا پوسته خود را با کیفیت تهیه کنید، نسخه رایگان پس همچنین پوسته ای رایگان را نیز برای به بدست می اوریدکه بآیدبرای بازکردن ان از وسایلی که جمع کرده آیداستفاده کنید –نقطه عطف آن بسیار زیاد است، زیرا اگر پول واقعی پرداخت نکنید معمولاً باعث می‌شود برای اینگونه بتل پس ها فعال نشود یا برای شما بازش نکند.

روش قانونی برای کسب پوسته رایگان بازی فری فایر

به طور کل، این روش های بالا تنها راه قانونی برای دریافت پوسته رایگان است. اگرچه شما قطعاً می توانید با مدل های lulubox یا الماس و غیره پوسته هایی را رایگان بدست اوریدیا آن ها هک کنید ؛ اما این موارد برای حساب اصلی شما-یا حتی تلفن شما برای این مورد استفاده نمی‌شود. به احتمال زیاد دستگاه شما از این طریق بسته می‌شود.

به مقاله بیشتری در رابطه با Free Fire علاقه‌مند هستید می توانید به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. مهدی می گوید

    عالی و یک سوال آیا کنسول خراب نمی‌شود بعد گذاشتن فلش روی کنسول
    و 2 بعد می‌توانیم فلش را در آوریم؟

    1. احمد فندرسکی می گوید

      سلام. مشکلی به وجود نمیاد. اما فری فایر رو رو گوشی بازی می کنید؟ یا کنسول

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.