AD

بهترین نکات و ترفندها برای دراپ های پابجی موبایل

0 267

همه بازیکن ها می دانند که در بهترین مکان دراپ های پابجی موبایل می توانند بهترین سلاح ها و مهمات را برای استفاده در بازی به دست بیاورند. اما به نظر من شما می توانید استفاده های دیگری نیز از این مکان ها بکنید یکی از آن ها این است که برای آمدن سایر دشمن ها کمین کنید و با ترفند هایی که در این مقاله از سایت ایموجو گفته شده آن ها را به راحتی بکشید.

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله

بهترین نکات و ترفندهای برای رفتن به فوق العاده ترین مکان ها برای دراپ های پابجی موبایل

پابجی موبایل دراپ های زیادی با بهترین تجهیزات دارد، اما برای برداشتن آن ها باید از دست دشمن جان سالم به در ببرید. در این جا نکات و تاکتیک هایی برای زنده ماندن در آن مکان های داغ پابجی موبایل آورده شده است. همه ی پنج نقشه دارای مکان هایی با دراپ های پابجی موبایل می باشند. این مکان ها همیشه سلاح های استانداردی دارند اما دشمن های شما همیشه در آن جا حضور خواهند داشت پس با ما باشید تا روش زنده ماندن در مکان های Drop پابجی موبایل را یاد بگیرید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: ترفندهای افزایش rank در بازی پابجی موبایل

زمان مناسب برای رفتن به مکان های داغ برای دراپ های پابجی موبایل

شما باید قبل از رفتن به فوق العاده ترین مکان ها برای دراپ های PUBG Mobile به خوبی آماده شوید. علاوه بر این شما باید از مزیت موقعیت خود در بازی آگاه شوید. شما در ابتدا می توانید در محلی فرود بیایید که بلافاصله پس از فرود آمدن اسلحه بگیرید تا بتوانید قبل از این که دشمن ها برای جنگ آماده شوند، چند کشتار سریع انجام دهید.

حتی در فوق العاده ترین مکان ها برای دراپ های پابجی موبایل، برای تهیه وسایل عجله نکنید. شما می توانید با تمرکز ابتدا دشمنان را بکشید. اما اگر شما به دنبال این باشید تا سریع دراپ های پابجی موبایل را بردارید، به دشمن فرصت داده اید که شما را طعمه کند و به راحتی بکشد، پس اولین روش زنده ماندن در مکان های Drop پابجی موبایل عجله نکردن و استفاده صحیح از زمان است.

روش زنده ماندن در مکان های Drop پابجی موبایل: Hunker down

در آن مکان های پر خطر اولویت شما بعد از فرود آمدن روی زمین باید سلاح باشد. ابتدا دشمنان نزدیک خود را بکشید تا سلاح های بهتری پیدا کنید. حواستان باید به پشت سرتان نیز باشد تا به دست دشمنان کشته نشوید.

دراپ های پابجی موبایل
دراپ های پابجی موبایل

در بالای ساختمان فرود بیایید و اسلحه و مهمات را بگیرید. برای این که بتوانید در فضا های بسته بهتر عمل کنید نیز می توانید نارنجک ها را بردارید. اگر بخواهید از پنجره به خانه ای بروید، ممکن است دشمن ها آن جا کمین کرده باشند و شما را بکشند در به دست آوردن دراپ های پابجی موبایل باید خیلی محتاطانه عمل کنید.

روش زنده ماندن در مکان های Drop پابجی موبایل: طعمه دادن به دشمن

اگر دشمنی را مشاهده کردید که از تیم خود جدا شده است، می توانید از او به عنوان طعمه برای سایر اعضای تیم استفاده کنید. به هم تیمی های خود اطلاع دهید و اجازه دهید تا او را از هم تیمی های خود جدا کند، برای این کار یک بازیکن از تیم شما باید دشمن را تحت فشار بگذارد. بعد از این که او جدا شد این بازیکن می تواند او را ناک اوت کند، فقط باید برای بازیکنی که ناک اوت می کند، پشتیبان های خوبی بگذارید.

دراپ های پابجی موبایل
دراپ های پابجی موبایل

در این روش فقط باید به دشمن اجازه دهید که فکر کند فقط یکی دو نفر از شما هستند. تایید نکنید که بلافاصله پس از کشتن دشمن می خواهید بقیه را به آن جا بکشید تا به او کمک کنند. شما می توانید در فوق العاده ترین مکان ها برای دراپ های پابجی موبایل کمپ بزنید تا تیم دشمن بیاید و شما آن ها را بکشید. یک تله فوق العاده درست کنید تا همه را با هم از بین ببرید.

شما برای ما از دراپ های پابجی موبایل بنویسید

در این مطلب از سایت ایموجو شما را با دراپ های پابجی موبایل آشنا کردیم. برای آموزش و یادگیری دیگر ترفندهای بازی پابجی موبایل می توانید به بخش ترفند بازی در سایت ایموجو مراجعه نمایید.اگر از طرفداران بازی های اکشن به خصوص پابجی موبایل هستید، برای دریافت جدیدترین اخبار بازی می توانید به  مجله بازی موبایل ایموجو مراجعه کنید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند.

بنر انتهای هر مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.