AD

در بازی کلش رویال در کدام لول چالش ها باز می شود؟

0 314

کلش رویال (Clash Royale) یکی از بازی‌های محبوب و پرطرفدار از سری بازی‌های عرصه نبرد آنلاین و چند نفره (MOBA) است که در سال 2016 میلادی توسط کمپانی سوپرسل منتشر شد. این بازی در ابتدا، تنها برای دستگاه‌های پلتفرم iOS ارائه شده بود اما مدتی بعد، نسخه اندروید آن نیز به صورت رایگان در دسترس تمامی کاربران این پلتفرم نیز قرار گرفت. کلش رویال در مدت کوتاهی، توانست درآمدی حدود یک میلیارد دلار بدست آورده و در میان بازی‌های پر درآمد App Store جای گیرد. این بازی شامل مولفه‌های مختلفی همچون کارت‌ها، Arena ها یا عرصه‌های نبرد، صندوقچه‌ها، Event ها، تورنومنت‌ها و چالش‌ هاست. چالش‌ها را می‌توان به عنوان یکی از جذاب‌ترین بخش‌های این بازی دانست و ما نیز در ادامه این مطلب از رسانه بازی موبایل ایموجو به معرفی آن‌ها و بررسی موضوع چالش های بازی کلش رویال خواهیم پرداخت.

این مطلب آموزشی هم می تواند برای شما مفید باشد: ۳ روش برای کسب پوسته رایگان بازی فری فایر

معرفی بازی کلش رویال

پیش از هر چیز بهتر است تا با نحوه اجرای بازی و آیتم‌های مختلف آن آشنا شویم. در بازی کلش رویال، بازیکنان به صورت دو نفره و یا تک نفره به مبارزه با یکدیگر می‌پردازند و هر بازیکنی که بتواند با حفاظت از برج‌های خود، تمامی برج‌های بازیکن حریف را نابود سازد، پیروز آن میدان خواهد بود. هر دور از مبارزات دارای مدت زمان 2 دقیقه می‌باشد و اگر پس از پایان این زمان، بازیکنان قادر به نابودی کامل برج‌های یکدیگر نشده باشند، بازی به زمان اضافه خواهد رسید.

در وقت اضافه، میزان حساسیت برج‌ها نسبت به حملات افزایش می‌یابد و تا در زمان کوتاه‌تری، برنده آن نبرد مشخص شود. اما اگر باز هم با اتمام وقت اضافه، میزان آسیب و خسارت اعمال شده به برج‌های طرفین یکسان باشد، نتیجه آن نبرد تساوی خواهد بود. طبیعی است داشتن استراتژی جامعی برای استفاده از کارت‌های بازی، در پیروزی بازیکن بسیار موثر است.

کارت‌های بازی کلش رویال

هنگامی که شما وارد یک عرصه نبرد می‌شوید، می‌توانید با استفاده از انواع کارت‌های بازی که هر یک به شما قدرت استفاده از یکی از شخصیت‌های بازی را اعطا می‌کند، این شخصیت را در قالب نیروهای خود وارد عرصه کنید. این نیروها تلاش دارند تا با قدرت جنگاوری خاصی که دارند، از برج‌های شما در برابر حملات حریف حفاظت کرده و نبرد را به زمین حریف بکشانند. تعداد کارت‌های بازی در حدود 50 تاست و هر کارت دربردارنده یکی از شخصیت‌ها و قهرمان‌های بازی است.

طبیعتاً هر قهرمان دارای توانایی های جنگی و نقاط قوت و ضعف منحصر بفردی است و همه کارت‌ها نیز با یکدیگر برابر نیستند. این کارت‌ها با پیشرفت در بازی و از داخل صندوقچه‌ها بدست می‌آیند. در کارت سه نادر کارت مختلف از قبیل کارت‌های متداول، نادر و حماسی در این بازی وجود دارند.

کارت‌های معمولی به راحتی در انواع صندوقچه‌ها یافت می‌شوند. در حالی که پیدا کردن کارت‌های نادر و حماسی، سخت‌تر است بوده و معمولاً در صندوقچه‌های نقره‌ای یا طلایی یافت می‌شوند.

کارت‌های بازی کلش رویال

صندوقچه‌ها بازی Clash Royale

صندوقچه‌ها یکی از آیتم‌های بازی هستند که با پیروزی در نبردها، تورنومنت‌ها و چالش‌ها بدست می‌آیند و قفل گشایی می‌شوند. احتمالاً شما نیز دوست دارید تا در این چالش‌ها شرکت کنید و به دنبال پاسخی برای این سوال که باز شدن چالش های کلش رویال در کدام لول اتفاق می افتد؟ هستید. نگران نباشید! در ادامه این مطلب به این سوال نیز پاسخ خواهیم داد.

آیتم‌هایی که از صندوقچه‌ها بدست می‌آیند، می‌توانند شامل طلا، الماس بازی و همچنین کارت‌های بازی باشند. اگر با باز کردن یک صندوقچه، کارت‌هایی پیدا کنید که قبلاً آن‌ها را داشته‌اید، قادر خواهید بود تا سطح توانایی آن قهرمان خود را افزایش دهید و همین امر نیز موجب قدرتمندتر شدن آن‌ها می‌شود.

اکسیر بازی Clash Royale

برای وارد کردن هر یک از قهرمان‌ها به صحنه نبرد، باید میزان اکسیر کافی در اختیار داشته باشید. به عبارت بهتر، برای استفاده از هر کارت بازی، مقداری اکسیر باید هزینه شود. میزان اکسیرهای شما به مرور زمان افزایش می‌یابد و شارژ می‌شود. همین امر نیز شما را قادر می‌سازد تا پس از مدت زمان کوتاهی، مجدداً قهرمان‌های جدید را به بازی وارد کنید. هر کارت حداقل یک اکسیر هزینه دارد و شما می‌توانید در هر لحظه حداکثر ده اکسیر در اختیار داشته باشید.

اکسیر بازی Clash Royale

آیتم‌های ارزنده

الماس‌ها در بازی کلش رویال، اصولاً برای زودتر باز کردن قفل صندوقچه‌ها به کار می‌روند و از داخل صندوقچه‌ها نیز یافت می‌شوند. در بازی کلش رویال، دو نوع دو ارز مختلف وجود دارد که عبارتند از طلا و الماس. طلا، در درجه اول برای بروزرسانی کارت‌ها و خرید کارت از فروشگاه بازی به کار می‌رود و با باز کردن صندوقچه‌ها و پیروزی در مسابقات و چالش‌ها نیز طلا دریافت خواهید کرد. تا اینجا، با کلیت و مولفه‌های بازی کل رویال آشنا شدیم. در ادامه به معرفی چالش‌های این بازی خواهیم پرداخت و به این سوال که باز شدن چالش های کلش رویال در کدام لول اتفاق می افتد؟ پاسخ می‌دهیم.

مسابقات، تورنومنت‌ها و چالش های بازی کلش رویال

تورنومنت‌ها یکی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های جذاب بازی کلش رویال هستند که به بازیکنان امکان می‌دهند تا در یک رقابت کوتاه مدت برای بدست آوردن طلا و کارت‌های بازی با یکدیگر رقابت کنند. برای شرکت در این چالش‌ها ابتدا باید اصول خاصی را مد نظر داشته باشید که عبارتند از:

  • نبرد در برابر حریفان با قوانین استاندارد مسابقات و تا 3 دقیقه وقت اضافه
  • ادامه تورنمنت برای بازیکنان تا زمانی است که 12 برد یا 3 باخت به ثمر برسانند
  • اگر در یک چالش با پیروزی و یا شکست مواجه شوید و آن چالش را از دست دهید، صندوقچه جایزه به دست خواهید آورد و میزان جوایز موجود در آن نیز متناسب با عملکرد شما در آن چالش است.

در بازی کلش رویال، دو نوع چالش Grand Challenge و Classic Challenge وجود دارد که برای شرکت در آن‌ها باید به ترتیب 100 و 10 الماس پرداخت کنید. همچنین اگر در هر یک از این چالش‌ها به عنوان بازیکن برتر برنده شوید، جایزه‌ای به ارزش 22000 سکه طلا و 1100 کارت بازی بدست خواهید آورد. شرط انتخاب به عنوان بازیکن برتر در یک چالش، این است که 12 پیروزی در آن چالش داشته باشید. جالب است بدانید علاوه بر Grand Challenge و Classic Challenge، چالش‌های ویژه‌ای نیز وجود دارند که آن‌ها نیز برای خود دارای قوانین خاصی هستند و معمولاً صندوقچه‌های جایزه آن‌ها نیز شامل تعداد کمتری جایزه است. حال ممکن است این سوال که در بازی کلش رویال در کدام لول چالش ها باز می شود برای شما نیز بوجود آمده باشد. در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

مسابقات، تورنومنت‌ها و چالش های بازی کلش رویال

باز شدن چالش های کلش رویال در کدام لول اتفاق می افتد؟

هر بازیکن می‌تواند پس از رسیدن به سطح  8 در این بازی، به حضور در مسابقات و چالش‌ها بپردازد. اگر شما نیز در پی حضور در این چالش‌ها هستید باید به خاطر داشته باشید که شکست در 3 نبرد شما را از چالش دور خواهد کرد. اما هرگز ای این موضوع نترسید، چرا که به همه کسانی که در یک چالش شرکت کرده‌اند، حتی کسانی که هیچ پیروزی در آن چالش نداشته‌اند نیز هدایایی تعلق خواهد گرفت. هنگامی که چالش آغاز می‌شود، بازیکنان می‌توانند به نبرد بپردازند. تعداد بردهای هر بازیکن در یک سپر بنفش رنگ ثبت می‌شود و باخت‌های وی نیز با علامت X قرمز رنگ دیده خواهند شد. به علاوه، بازیکن می‌تواند در طول چالش، میزان جایزه‌ای که به دست آورده است را ببیند.

هنگامی که بازیکنی 12 بار در یک چالش به پیروزی دست یابد یا در مجموع 3 باخت داشته باشد، چالش به طور خودکار پایان می‌یابد و بازیکن یک صندوقچه حاوی جایزه دریافت می‌کند. جالب است بدانید که نیازی نیست که بازیکن برای باز کردن قفل این صندوقچه منتظر بماند و می‌تواند بلافاصله پس از دریافت، آن را باز کند.

سوالی پر تکرار در بازی کلش رویال: باز شدن چالش های کلش رویال در کدام لول اتفاق می افتد؟

در این مطلب به معرفی بازی کلش رویال، نحوه اجرا و همچنین مولفه‌های اصلی آن پرداختیم. در ادامه با چالش‌های این بازی آشنا شدیم و در نهایت، به این سوال که در بازی کلش رویال در کدام لول چالش ها باز می شود پاسخ دادیم. امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید و در صورت تمایل به خواندن دیگر مقالات این چنینی در حوزه بازی‌های رایانه‌ای و موبایل، با ما در دیگر مقالات آموزش بازی وب‌سایت ایموجو نیز همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.