بازی گاردن اسکیپ بهترین بازی سال 2016

بازی گاردن اسکیپ بهترین بازی سال ۲۰۱۶

بازی گاردن اسکیپ فقط در سال ۲۰۲۰ در فروشگاه Google Play بیش از ۱۰ میلیون دانلود داشته است. این بازی در لیست ۳۱ بازی محبوب رایگان برای موبایل نیز جای گرفته است. در سال ۲۰۱۶، تنها چند ماه پس از انتشار، فیس بوک این بازی را به عنوان بهترین بازی سال تاج گذاری کرد. با ما در سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا بیشتر با این بازی آشنا شوید.

بازی گاردن اسکیپ بهترین بازی سال ۲۰۱۶ از دانلود آن لذت ببرید

سری بازی های گاردن اسکیپ را بدون هیچ هزینه ای دانلود کنید و امتحان کنید.

در حالی که وقت کافی دارید، به دنبال بازی سرگم کننده برای تلفن خود هستید ؟

برای نحوه دانلود و نصب این بازی در دستگاهای تلفن خود به ادامه مطلب بروید.

انقلاب گوشی

تلفن همراه احتمالاً یکی از انقلابی ترین اختراعات  بشر از ابتدای قرن ۲۱ است. تلفن همراه بیش  از هر چیز در نحوه ارتباط ما با دیگران تأثیر گذاشت و آن را تغییر داد. با افزایش کاربران تلفن، تجارت قسمت سرگرم کننده در موبایل، از جمله بازی هایی مثل گاردن اسکیپ، رونق گرفته اند.

ادامه این مطلب را بخوانید که هم با نحوه نصب آن روی دستگاه های خود آشنا شوید و اینکه چرا باید یک بار این بازی را امتحان کنید.

همچنین بخوانید: معرفی بازی هل بلید برای کنسول های مختلف

کمی درباره بازی گاردن اسکیپ بدانید

گاردن اسکیپ یک بازی رایگان برای موبایل است که توسط شرکت Playrix در اگوست ۲۰۱۶ منتشر شده ست. این بازی هم علاوه بر سیستم عامل Android و iOS در فیسبوک موجود است و کاربران می توانند از این بازی استفاده کنند. این بازی ویژگی شبیه سازی را با مکانیک کلاسیک match-3 مطابقت داده است؛ که آن را در بازی مثل Candy Crush یا Bejeweled دیده می شود. تقریباً هرروز ۷۵ هزار نفر این بازی را انجام می‌دهند.

بازی برتر Gardenscapes

بازی گاردن اسکیپ فقط در سال ۲۰۲۰  در فروشگاه Google Play بیش از ۱۰ میلیون دانلود داشته است. این بازی در لیست ۳۱ بازی محبوب رایگان برای موبایل نیز جای گرفته است. در سال ۲۰۱۶، تنها چند ماه پس از انتشار، فیس بوک این بازی را به عنوان بهترین بازی سال تاج گذاری کرد.

گیم پلی بازی گاردن اسکیپ

بازی گاردن اسکیپ از مکانیک حل معمایی ۳ کلاسیک پیروی می کند، که در دل داستان قرار دارد. مفهوم اساسی کاملاً پیش به سوی جلو است. مبادله برای ایجاد خطی از حداقل ۳ عنصر یکسان که به سطح رسیده اند است. بازیکنان می توانند با به دست آوردن ۳ پل در مسابقه، وظایفی که داده شده را برای به دست آوردن سکه و ستاره که بعداً برای قفل باز کردن در مناطق جدید باغ استفاده می شوند استفاده کنند. برخی از کارهای مشترک مثل جمع آوری منابع (گلابی، گل، توت،…)یا یافتن گنوم باغ، حفاری یا برداشتن وسایل در باغ را داشته باشند.

برای هر کار یا لول بازی ف بازکنان اقلام تزئینی مختلف را جایزه بگیرند تا باغ خودشان را در کنار Austin the Butler بسازند. همچنین می توانید با NPC نیز دوست شوید.، آن‌ها را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید وی دوست سگ دوست داشتنی متحرک و مطمئن به دست آورید.

چرا بازی گاردن اسکیپ را بازی کنیم؟

به معنای واقعی کلمه هزاران بازی دیگر در دست رس شما وجود دارد. پس چرا این بازی انتخاب می‌کنید و خودتان را به زحمت می اندازید؟خوب، اول و مهم‌ترین نکته رایگان بودن آن است، حتی اگر بازی می خواهید امتحان کنید می تواند برای شما مفید نباشد، باز هم چیزی از دست نمی دهید. یک بازی رایگان مثل گاردن اسکیپ نیز می تواند کمک کند تا شما مخاطب بیشتری داشته باشید.

چرا بازی گاردن اسکیپ را بازی کنیم؟

در مرحله دوم، بازی بسیار سرگرم کننده است. نتیجه خود به خود نشان داده می‌شود، بیش از ۷۵ هزار نفر بازیکن روزانه شما هم می توانید از بازی لذت ببرید. این بازی ترکیبی عالی از قدیمی و جدید است، مکانیک کلاسیک را با عناصر مدرن ترکیب می کمد تا احساس شادابی و هیجان انگیزی در آن ایجاد کند.

تبلیغات کاذب برای Gardenscapes

تنها چیزی که بازی را بیشتر برای ادامه می‌دهد تبلیغات کاذب در آن است. این بازی به همراه دیگر سازندگان Playrix، به دلیل استفاده از تبلیغات گمراه کننده که خود بازی را پخش نمی‌کند، مورد اعتراض بسیاری قرار گرفته است. بازی گاردن اسکیپ حتی به عنوان نمونه بارز چنین عدم صداقتی در موردش ذکر شده است. با این حال، وقتی آن را از هدف جلب مخاطب می کنید برای شما قابل باور تر می‌شود.

این محتوای بازی که باعث می‌شود بازیکنان برای کارهای بیشتر به صفحه گیم خود دیگر بازنگردند.

نحوه نصب بازی بازی گاردن اسکیپ

اینکه یک بازی رایگان برای Android و iOS برای شما قابل دست رسی باشد، بارگیری آنلاین گاردن اسکیپ مثل آب خوردن است. فراتر از آن است، شما حتی می توانید از بازی در کامپیوتر شخصی خود نیز لذت ببرید؛ اما قبل از اینکه به این موضوع بپردازیم بیاید سیستم مورد نیاز این بازی را با هم مرور کنیم.

برای انجام بازی آنلاین، به سیستم مثل دستگاه گوشی احتیاج ندارید. این فقط پیکر بندی اساسی است که به شرح زیر می باشد:

 Compatible with: Apple devices running iOS 9.0 or higher; devices running Android 4.2 or higher

 RAM: 1 GB

 Memory: a minimum of 500 MB free space

 Stable Wi-Fi connection

یادآوری دوستانه: بازی با دستگاه های که بیش از ۶۰۰ مگابایت رم دارند بهترین عملکرد را به شما ارائه می دهد؛ بنابراین برای اینکه بتوانید از بازی آنلاین گاردن اسکیپ تجربه بسیار خوبی را بدست آورید، به شما توصیه می کنیم شرایط اساسی را داشته باشید.

نحوه نصب بازی بازی گاردن اسکیپ

دانلود بازی گاردن اسکیپ

این بازی در حال حاضر Google Play Store و Apple App Store کاملاً بدون هیچ هزینه ای در دسترس است. فقط کافی است کلید نصب بازی را بزنید و منتظر بمانید تا دانلود بازی به طور خودکار شروع شود. همچنین می توانید آن را از کامپیوتر شخصی دارای ویندوز ۱۰ با ۱ گیگابایت رم نیز استفاده کنید و لذت ببرید. بدون استفاده از شبیه ساز بازی به صورت رایگان در فروشگاه مایکروسافت دریافت کنید.

نکاتی برای بازی Gardenscapes

یک نکته مهم در مورد بازی آنلاین گاردن اسکیپ وجود دارد، هر سطح برای بازی با لایف احتیاج دارد و فقط تعداد مشخصی حرکت برای شما وجود دارد؛ بنابراین مراقب هر قدم خود باشد تا آن ها هدر ندهید. چون وقتی که شکست خوردید باید همان لول را از اول بازی کنید. در اینجا چند نکته وجود دارد که ممکن است برای این بازی به کار شما بیاید.

 • وظایف مور نیاز قبل از هر لول را به دقت بررسی کنید تا اهداف اصلی را تعیین کرده و ابتدا آن‌ها را کامل کنید.
 • برای رسیدن به بالاترین مهارت کمی وقت بگذارید تا برای اولین حرکت خود برنامه ریزی کنید. محدودیت زمانی وجود ندارد پس نگران نباشید.
 • نکاتی را که به داده می‌شوند نادیده بگیرید. آن‌ها همیشه مفید نیستند و می‌توانند حرکت شما که با ارزش هستند بیهوده از بین ببرند.
 • بیشتر در پایین صفحه تمرکز کنید. ساختن هم شکل ها  در پایین باعث سقوط عناصر به سمت پایین می شود-که اغلب ترکیبی زنجیر وار تشکیل می‌دهد.
 • مسابقه را تا می توانید اجازه دهید که طول بکشد هر چه این روند بیشتر باشد، پاداش بیشتری نصیب شما می‌شود.
 • سعی کنید جایزه ها را به طور همزمان حرکت دهید تا Rainbow Lightning سریع تر شارژ شود.
 •  در حال حاضر راهنمای بازی Gardenscapes وجود دارد. یکی از بهترین بازی موبایل که با سهولت نصب می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخبار بازی های مختلف موبایل به  بخش اخبار بازی وب سایت ایموجو مراجعه کنید.

8 دیدگاه دربارهٔ «بازی گاردن اسکیپ بهترین بازی سال ۲۰۱۶»

 1. blank

  من عاشق این بازیم مخصوصا وقتی که بازیو میبری باید بری خرید کنی برای اتاقت اون قسمتش خیلی جذابه فقط کاش میتونستی بیشتر جایزه بگیری یا تایم جازیه گرفتن کمتر بشه

 2. blank

  سلام خسته نباشید ببخشید من این بازیو انجام میدم فقط از اون قسمت که نامه هست باید یه ستاره بدی تا نامه رو بهت بده خیلی مسخره س اصلا نمیدونم نامه ها میره کجا

 3. blank

  سلام وقتتون بخیر این بازیو حتما دانلود کنید خیلی بازیه خوبیه حتی می توانید انلاین باشید و تو یه گروه عضو بشید و با هم تیم هاتون مسابقه بدین فقط چت کردناش برعکسه متاسفانه

 4. blank

  سلام بازیه خوبیه فقط به ایراد داره وقتی دانلود میکنی حجمش زیاده ولی وقتی یه قسمت از خونه رو تعمیر میکنی باید بازم قسمت های دیگه شو اپلود کنی تو برنامه تا بتونی بازی کنی

 5. blank

  سلام دوستان حتما این بازیو دانلود کنی خیلی بازیه خوب و سرگرم کننده ای و کلی قسمت های جذاب داره که میشه یکی از بهترین بازی هاا

 6. blank

  من تقریبا چند سالی هست که این بازیو انجام میدم فوق العادس یه گربه خوشکم داره اون دختره که خیلی نازه کیفیت بازیشم عالیه حتما دان کنید

 7. blank

  برای دختر خانم ها این بازی خیلی عالیه حتی میتوانید با هم گروه های خودتون چت کنید تا تیم انتخاب کنید ولی کاش زبان فارسی داشت

 8. blank

  وای این بازی یکی از بازی های مورد علاقه منه چون توش میتونی خونه تو باغچه تونو اونجوری که دوست داری دکوراسیون کنی خیلی باحاله بهتون توصیه میکنم حتما نصب کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا