AD

آشنایی با مکان های فرود در مپ لیویک پابجی موبایل

0 215

اگر با بازی‌های سبک بتل رویال آشنایی داشته باشید می‌دانید که یک نکته کلیدی برای رسیدن به منابع مناسب، توجه کردن به مکان فرود است. در بین بازی‌های پرطرفدار که در این ژانر منتشر شده است بازی پابجی موبایل بسیار محبوب بوده و توانسته است در مدت زمان کوتاهی کاربران زیادی را به خود جذب کند. در بازی پابجی برای این که بتوانید مکان ‌های فرود در مپ لیویک پابجی موبایل را شناسایی کنید بهتر است تا پایان مقاله همراه ما باشید.

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله

شناسایی نقاط مختلف یک نقشه در دریافت منابع و آیتم‌های مختلف موثر است و شما با توجه به سبک استراتژی حمله و دفاع خود می‌توانید یک منطقه مناسب را برای فرود انتخاب کنید. شناسایی بهترین مکان ‌های فرود در مپ لیویک پابجی موبایل به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید تجهیزات و مهمات مناسبی را کسب کنید. اگر طرفدار بازی‌های بتل رویال هستید و پابجی را به صورت روزمره بازی می‌کنید بهتر است ما را در سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراهی کنید.

بهترین مکان‌ های فرود در مپ لیویک پابجی موبایل

هر نقشه جدیدی که در بازی منتشر می‌شود دارای یک سری از مکان‌های مناسب برای فرود است که شناسایی این نقاط باعث می‌شود تا بتوانید از رقبای خود پیشی گرفته و در یک وضعیت مناسب قرار بگیرید. شناسایی نقاط مهم و کلیدی در نقشه برای بازی‌های سبک بتل رویال دارای اهمیت است چرا که شما باید بتوانید دسترسی زودتری به تجهیزات و مهمات کاربردی داشته باشید. نقشه لیویک Livik به عنوان یکی از نقشه‌های جدید بازی پابجی است که در آپدیت‌های اخیر به این بازی اضافه شده است.

چالش‌های مختلفی در این نقشه وجود داشته که پیش روی بازیکنان قرار گرفته و گیمرها با توجه به مهارت خود می‌توانند لوت‌های بی نظیری کسب کنند. اگر به این نقشه علاقه دارید و می‌خواهید مناسب‌ترین مکان ‌های فرود در مپ لیویک پابجی موبایل را شناسایی کنید در ادامه با ما همراه باشید.

این مطلب هم آموزشی هم برای شما مفید می باشد: آموزش قدم به قدم به روز رسانی عصر جدید پابجی موبایل

مکان های فرود در مپ لیویک پابجی موبایل: منطقه Iceborg

شاید به جرات بتوان گفت که مهم‌ترین منطقه برای فرود در نقشه Livik مکان Iceborg است. این منطقه دارای چشم‌اندازهای بسیار زیبا و درخشان بوده که در بخش شمال شرقی نقشه لیویک قرار دارد. وجود ساختمان‌های متنوع در این منطقه به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بتوانند تجهیزات و سلاح‌های متنوع را دریافت کنند. وجود پناه‌گاه‌های مختلف در این مکان برای افرادی که قصد دارند تا پوشش‌های مناسبی داشته باشند بسیار حیاتی است.

در منطقه Iceborg یک کلیسای نسبتا بزرگ دیده می‌شود که بازیکنان با توجه به استراتژی ذهنی خود می‌توانند از تجهیزات موجود در آن استفاده کنند. اگر قصد دارید اهداف خود را به صورت حرفه‌ای در نقشه لیویک دنبال کنید بهتر است نگاهی به منطقه فرود Iceborg داشته باشید.

مکان های فرود در مپ لیویک پابجی موبایل: منطقه Iceborg

مکان های فرود در مپ لیویک PUBG Mobile: منطقه Waterfall

واتر فال به عنوان یک منطقه در ضلع غربی نقشه لیویک واقع شده است که دارای مناظر بی‌نظیر بوده و یک آبشار با طراحی بسیار چشم‌نواز در آن دیده می‌شود. وجود راه دریایی در این منطقه به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بتوانند با استفاده از یک قایق به بخش بالایی رودخانه منتقل شوند. در بالای رودخانه یک غار وجود داشته که مکان مناسبی برای پنهان شدن است. اگر بخواهید مخفی گاه مناسبی داشته باشید بهتر است منطقه واتر فال را انتخاب کنید.

مکان های فرود در مپ لیویک پابجی موبایل: منطقه Hot Spring

مکان‌ های فرود در مپ لیویک پابجی موبایل متنوع بوده و منطقه Hot Spring به عنوان یک نقطه کلیدی در نقشه محسوب می‌شود. وجود آیتم‌های مختلف در این منطقه بازیکنان را قادر می‌سازد تا به راحتی تجهیزات خود را تکمیل کنند. شاید به عنوان یک نقطه ضعف، بتوان گفت که در این منطقه هیچ دیوار و حصاری وجود نداشته و پس از فرود باید خیلی سریع به نبرد بپردازید.

افرادی که به شکل آماتور بازی پابجی موبایل را پیگیری می‌کنند بهتر است از فرود در این منطقه خودداری کنند چرا که به محض فرود باید به سرعت با سایر بازیکنان حرفه‌ای به رقابت بپردازید.

مکان های فرود در مپ لیویک پابجی موبایل: منطقه Power Plant

شما در حال مطالعه مقاله بهترین مکان های فرود در مپ لیویک پابجی موبایل هستید. شناسایی مکان‌های مناسب در نقشه‌های پابجی به کاربران این امکان را می‌دهد که بتوانند به سرعت به سوی پیروزی حرکت کنند. اگر بخواهید سلاح‌های قدرتمند و متنوع نظیر AR را داشته باشید و از زره سطح سه استفاده کنید، می‌توانید منطقه فرود خود را نقطه Power Plant تعیین کنید. در این منطقه وجود ساختمان‌های عظیم و متعدد به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بتوانند تجهیزات خود را تکمیل کنند.

منطقه Power Plant دارای ریسک متعدد است چرا که در این مکان وجود نیروگاه مختلف زنگ خطری برای بازیکنان محسوب می‌شود. اگر اهل ریسک هستید و می‌خواهید شانس خود را برای به دست آوردن مهمات کلیدی امتحان کنید قطعا منطقه فوق برای شما مناسب است.

مکان های فرود در مپ لیویک PUBG Mobile: منطقه Aqueduct

با بررسی بهترین مکان های فرود در مپ لیویک پابجی موبایل به منطقه Aqueduct برمی‌خوریم. علت اهمیت این منطقه در نقشه بازی به دلیل وجود مهمات فراوان است. هر چرا که برای یک نبرد عالی نیاز دارید در این مکان به دست خواهید آورد. چالش‌های جذابی در این مکان وجود داشته که بازیکنان می‌توانند با فرود در این منطقه، به انجام چالش‌های غیر منتظره اقدام کنند.

مکان های فرود در مپ لیویک پابجی موبایل: منطقه East Port

منطقه فوق به عنوان یک مکان در ضلع شرقی نقشه لیویک قرار دارد که یک نقطه مناسب برای فرود است. این بخش از نقشه بازی به دلیل شباهت زیادی که با نقشه ارانگل دارد مورد توجه بسیاری از بازیکنان قرار گرفته است. وجود ساختمان‌های متعدد در این بخش باعث شده است تا یک پناهگاه مناسب برای بازیکنان باشد. اگر بخواهید سلاح‌های متنوع به همراه تجهیزات فراوان داشته باشید قطعا انتخاب نقطه East Port  به عنوان یک انتخاب جذاب شناخته می‌شود.

مکان های فرود در مپ لیویک پابجی موبایل: منطقه Holdhus

شناخت بهترین مکان های فرود در مپ لیویک پابجی موبایل برای بسیاری از بازیکنان دارای اهمیت است چرا که انتخاب یک مکان مناسب در بازی، می تواند باعث پیروزی زودهنگام شود. منطقه Holdhus در جنوب غربی نقشه قرار گرفته است و ساختمان‌های متروکه زیادی در آن وجود دارد. دسترسی به پوشش و سلاح‌های متنوع در این مکان امکان پذیر است. اگر قصد دارید در کارخانه‌های بزرگ، تجهیزات بیشتری کسب کنید بهتر است این نقطه را مدنظر داشته باشید.

مکان های فرود در مپ لیویک پابجی موبایل: منطقه Holdhus

مکان های فرود در مپ لیویک پابجی موبایل: منطقه Midstein

اگر به دنبال غارت منابع فراوان هستید منطقه فوق را در ذهن داشته باشید چرا که وجود ساختمان‌های متنوع در این بخش می‌تواند برای رسیدن به منابع زیاد، رضایت بخش باشد.

کلام آخر

بازی پابجی به عنوان یک بازی بتل رویال با تمرکز بر استراتژی ذهنی شما اداره می‌شود. در واقع اگر بخواهید در بازی بتل رویال پابجی به موفقیت برسید باید نقشه را به خوبی فرا بگیرید. شناخت بهترین مکان ‌های فرود در مپ لیویک پابجی موبایل به شما کمک خواهد کرد تا به نسبت رقبا در یک وضعیت مناسب‌تری قرار داشته باشید. اگر بتوانید آیتم‌های گوناگون را سریع‌تر از رقبا کسب کنید قطعاً در ادامه راه می‌توانید مبارزات درخشان‌تری داشته باشید.

ما در این مقاله سعی کردیم تا مناسب‌ترین مکان های فرود در مپ لیویک پابجی موبایل را برای شما بیان کنیم. امید است با خواندن مقاله بالا بتوانید مهارت خود را در بازی افزایش دهید و به پیروزی‌های درخشان برسید. برای آموزش های بیشتر بازی پابجی موبایل می توانید به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

بنر انتهای هر مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.