AD

همه چیز درباره شخصیت کارلو بازی پابجی موبایل

0 795

بازی پابجی موبایل به عنوان یک بازی محبوب در سبک بتل رویال است که در سال‌های اخیر بازیکنان زیادی را به خود جذب کرده است. بازی پابجی دارای شخصیت‌های مختلف است که هر شخصیت دارای آیتم‌های ویژه بوده که با توجه به سبک استراتژی شما می‌تواند انتخاب شود. پابجی موبایل با به‌روزرسانی اخیر خود شخصیت کارلو را به بازی اضافه کرده است. شخصیت کارلو بازی پابجی موبایل به مانند سایر شخصیت‌های موجود در بازی دارای یک سری از ویژگی‌های کلیدی است. برای این‌که بتوانید به شخصیت محبوب کارلو دسترسی داشته باشید، باید به انجام ماموریت‌های مختلف بپردازید.

باید توجه داشته باشید که شخصیت‌های جدیدی که در قالب به‌روزرسانی های مختلف به بازی پابجی اضافه می‌شوند لاک بوده و شما به واسطه فعالیت‌های مختلفی که در بازی و مأموریت‌های آن انجام می‌دهید می‌توانید شخصیت‌های جدید را آنلاک کنید. ما در این مقاله از سایت ایموجو می‌خواهیم به معرفی و بررسی شخصیت کارلو carlo بازی پابجی موبایل بپردازیم. اگر از دوست‌داران این شخصیت جذاب هستید بهتر است تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: خاص ترین کاراکتر پابجی موبایل (PUBG Mobile)

معرفی و بررسی شخصیت کارلو (carlo) بازی پابجی موبایل

همان‌طور که در مقدمه متن به آن اشاره شد، کمپانی سازنده بازی محبوب پابجی موبایل در طول هفته، به‌روزرسانی های مختلفی را ارائه می‌دهد. در به‌روزرسانی‌های انجام شده مشکلات بازی برطرف شده و در برخی موارد آیتم‌های جدید به بازی افزوده می‌شود. در تازه‌ترین بروزرسانی صورت گرفته شخصیت کارلو به بازی محبوب PUBG Mobile اضافه شده است. بازیکنان برای آنلاک کردن این کاراکتر باید مأموریت‌های مختلف را انجام دهند تا بتوانند شخصیت کارلو را به دست بیاورند. ماموریت‌های هر بازیکن برای آزاد سازی شخصیت کارلو متنوع بوده و شامل چالش‌های مختلف است.

وجود چالش‌های مختلف باعث شده تا این بازی، به عنوان یک بازی آنلاین و پرطرفدار محسوب شود. شخصیت کارلو دارای ظاهری بسیار جذاب است و به مانند یک فرد جنگجو مورد پسند بسیاری از بازیکنان قرار دارد. وجود ظاهر جذاب و جنگجوی این شخصیت باعث شده است تا بسیاری از افراد شخصیت carlo را برای انتخاب و بازی کردن دوست داشته باشند. برای این که بتوانید شخصیت کارلو را در اختیار بگیرید باید در طول روز، در ایونت‌های مختلف شرکت کنید و جوایز روزانه کسب کنید. اگر به صورت حرفه‌ای می‌خواهید در سریع‌ترین زمان ممکن شخصیت کارلو بازی PUBG Mobile را در اختیار داشته باشید بهتر است با ادامه آموزش همراه ما باشید.

معرفی و بررسی شخصیت کارلو (carlo) بازی پابجی موبایل

نحوه دریافت شخصیت کارلو

می‌دانید که رقابت در بازی‌ پابجی موبایل بسیار بالا بوده و افرادی که به این بازی ملحق می‌شوند با استفاده از استراتژی‌های مختلف قصد پیروزی دارند. اگر در بازی‌های بتل رویال ایده ذهنی مناسب برای حمله و دفاع نداشته باشید قطعا با شکست مواجه خواهید شد. یکی از راه‌های کلیدی برای رسیدن شخصیت کارلو در بازی پابجی موبایل، تکمیل مأموریت‌های جدیدی است که به شما محول می‌شود.

شما برای آنلاک کردن کارلو باید مأموریت‌های مختلف را تکمیل کرده تا کوپن‌های مورد نظر را جمع‌آوری کنید. در وهله اول باید بتوانید رویدادهای روزانه خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی مختلف نظیر فیس‌بوک و واتساپ با دوستان خود به اشتراک بگذارید. پس از انجام این کار می‌توانید مأموریت های روزانه را تکمیل کرده و با دریافت کوپن، به دنبال سرنخ‌های تازه باشید. سرنخ‌های مختلفی در نقشه بازی برای دریافت کوپن وجود دارد.

پس از تکمیل کردن مأموریت‌های بازی و دریافت کوپن می‌توانید با ضربه زدن بر روی گزینه Collect به راحتی شخصیت کارلو را در اختیار بگیرید. شخصیت carlo بازی پابجی موبایل به عنوان یک شخصیت دوست داشتنی محسوب می‌شود که به دلیل داشتن ظاهر جذاب، افراد بسیاری به دنبال آنلاک کردن این شخصیت هستند. برای این که مأموریت ها و چالش را به خوبی سپری کنید بهتر است به وضعیت بازی خود توجه کنید و به نسبت رقبا استراتژی‌های بهتری را اعمال کنید.

بررسی مأموریت های لازم برای آنلاک کردن شخصیت کارلو بازی پابجی موبایل

توجه داشته باشید که برای آنلاک کردن شخصیت محبوب کارلو شما باید مأموریت‌های در نظر گرفته شده را به خوبی تکمیل کنید. نکته قابل ذکر این است که مأموریت‌های در نظر گرفته شده برای هر بازیکن متفاوت است و شما باید توانایی به چالش کشیدن مهارت‌های خود را داشته باشید. به عنوان نمونه شما باید در یکی از مأموریت‌های بازی که در حالت کلاسیک انجام می‌شود بتوانید مسافتی حدود هزار متر را طی کنید که در این مأموریت به شما چیزی حدود 60 کوپن برای آنلاک کردن شخصیت کارلو تعلق خواهد کرد.

شخصیت کارلو بازی پابجی موبایل بسیار محبوب بوده و شما پس از گذراندن هر مأموریت می‌توانید مقداری کوپن برای آنلاک کردن این شخصیت محبوب دریافت کنید. با توجه به این که زمان بندی خاصی برای دریافت شخصیت کارلو وجود دارد، با دریافت 240 کوپن مخصوص می‌توانید به شخصیت کارلو دست پیدا کنید. اگر علاقه‌ای به انجام ماموریت‌های بازی ندارید با یک هزینه معقول ‌قادر خواهید بود تا شخصیت‌های بازی را خریداری کنید. شخصیت کارلو دارای ویژگی‌های مخصوص به خود بوده که بازیکنان پابجی باید برای دریافت آن به صورت روزانه، چالش‌های در نظر گرفته شده را تکمیل کنند. سرعت عمل شما در تکمیل چالش‌های بازی می‌تواند شما را در آنلاک کردن شخصیت کارلو یاری کند.

بررسی مأموریت های لازم برای آنلاک کردن شخصیت کارلو بازی پابجی موبایل

کلام پایانی

با توجه به محبوبیت بازی پابجی موبایل که به صورت بتل رویال است، بسیاری از به‌روزرسانی‌های بازی در جهت بهبود باگ‌های سرور است و در برخی از موارد آیتم‌های جدیدی به بازی افزوده می‌شود. اگر از طرفداران بازی پابجی باشید می‌دانید که در به‌روزرسانی انجام شده شخصیت محبوب کارلو به بازی افزوده شده است. شخصیت کارلو بازی پابجی موبایل با توجه به جذابیت آن مورد علاقه بسیاری از بازیکنان است. معرفی و بررسی شخصیت carlo  نشان می‌دهد که شخصیت مذکور لاک بوده و برای به دست آوردن آن باید به جمع آوری کوپن بپردازید.

برای این که بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن به شخصیت کارلو برسید باید توانایی انجام چالش‌های مختلف را داشته باشید. چالش‌های در نظر گرفته شده برای هر بازیکن متفاوت است و نمی‌توان یک آموزش ثابت برای دریافت آن منتشر کرد. شما با توجه به مهارت ذهنی خود می‌توانید با به‌کارگیری استراتژی‌های مختلف مأموریت‌های در نظر گرفته شده را تکمیل کنید تا با جمع آوری 240 کوپن به شخصیت محبوب کارلو برسید. برای آموزش های بیشتر بازی پابجی موبایل بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.