AD

خاص ترین کاراکتر پابجی موبایل (PUBG Mobile)

0 10,884

در به روز رسانی جدید پابجی موبایل شخصیت های جدیدی منتشر شده است، یکی از شخصیت های پابجی موبایل زن می باشد. هر کدام از این شخصیت ها توانایی مخصوص خود را دارند که شما می توانید با توجه به توانایی های آن ها ممکن است شما هر کدام را دوست داشته باشید و بخواهید خاص ترین کاراکتر پابجی موبایل را انتخاب کنید.

کاراکترهای پابجی موبایل: خاص ترین کاراکتر کیست؟

پابجی موبایل در به روز رسانی جدید خود مجموعه ای از شخصیت های ویژه جدید را معرفی کرده است. با هر شخصیت پابجی موبایل شما می توانید توانایی های متفاوت را تجربه کنید، بازیکن ها می توانند با هر یک از این شخصیت های پابجی موبایل قدرتمند تر شوند. شما می توانید خاص ترین کاراکتر پابجی موبایل را از بین این کاراکتر ها انتخاب کنید. بازی به شما اجازه می دهد تا از بین چهار شخصیت جدید پابجی موبایل انتخاب کنید. البته برخی از این کاراکتر ها نیازمند یوسی می باشند. با ما در سایت ایموجو همراه باشید تا به شما بگوییم که خاص ترین شخصیت PUBG Mobile کدام است.

خاص ترین کاراکتر PUBG Mobile: ویکتور (Victor)

اولین شخصیت پابجی موبایل که می خواهیم به شما معرفی کنیم ویکتور است. او اولین شخصیت خط ویژه در PUBG بود. ویکتور برای همه در دسترس است زیرا همه بازیکن ها می توانند آن را به صورت رایگان تهیه کنند. این شخصیت PUBG Mobile دارای توانایی کاهش ده درصدی زمان بارگیری مجدد SMG برای رسیدن به سطح ۹ است. ویکتور همچنین دارای یک چت صوتی ویژه است.

خاص ترین کاراکتر پابجی موبایل: ویکتور (Victor)

خاص ترین کاراکتر پابجی موبایل: سارا (Sara)

در میان تمام شخصیت های ویژه ای که در حال حاضر در پابجی موبایل موجود است، سارا تنها شخصیت پابجی موبایل است که مونث است. این شخصیت PUBG Mobile قادر است وسیله نقلیه را تقویت کند. هنگام به روز رسانی کامل، سارا می تواند استحکام وسیله ی نقلیه پابجی موبایل را ده درصد افزایش دهد، برای گرفتن او باید ۶۰۰ یوسی یا ۶۰۰ کوپن شخصیت بپردازید.

خاص ترین کاراکتر پابجی موبایل: سارا (Sara)

خاص ترین کاراکتر PUBG Mobile: کارلو (Carlo)

بی شک کارلو جذاب ترین مورد از شخصیت های پابجی موبایل می باشد. نقطه قوت این شخصیت چهره قوی آن می باشد. یک لباس فشن با مدل موی خارق العاده دارد، او با این ظاهر موفق شده است که همه ی بازیکن های پابجی موبایل را مجذوب خود کند. او با رسیدن به سطح ۹ می تواند ۲۴ درصد از آسیب سقوط را کاهش دهد. بازیکن ها همچنین باید کارلو را با یوسی یا کوپن شخصیت خریداری کنند. وی ۱۲۰۰ کوپن شخصیت و یوسی می خواهد.

خاص ترین کاراکتر PUBG Mobile: کارلو (Carlo)

خاص ترین کاراکتر پابجی موبایل: اندی (Andy)

اندی آخرین شخصیت PUBG Mobile است که در این لیست معرفی شده است. در صورت به روز رسانی کامل اندی قادر است سرعت کشیدن و شلیک اسلحه را ۱۶ درصد بیشتر کند شما برای داشتن این شخصیت نیز می توانید ۱۲۰۰ یوسی یا کوپن شخصیت پرداخت کنید.

خاص ترین کاراکتر پابجی موبایل: اندی (Andy)

حال به نظر شما خاص ترین مورد از شخصیت های پابجی موبایل کدام است؟ این چیز هایی که در این پست گفتیم اطلاعات اولیه در مورد شخصیت های پابجی موبایل می باشد و برای این که شما بدانید کدام شخصیت پابجی موبایل بهتر است، باید آن ها را امتحان کنید.

برای آموزش های بیشتر بازی پابجی موبایل می توانید به بخش آموزش بازی پابجی موبایل مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.