AD

5 دلیل برای اینکه بازی Free Fire بهتر از پابجی موبایل است

2 2,628

بازی های فری فایر و پابجی موبایل دو بازی محبوب و پرطرفدار هستند که هر کدام از آن ها دارای قابلیت ها و ویژگی های خود می باشند. با توجه به ممنوعیت بازی پابجی موبایل در آسیا بیشتر طرفداران پابجی موبایل به بازی فری فایر روی آورده اند. اما چه چیزی بازی فری فایر را برتر می کند. در این مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو ما قصد داریم شما را با 5 دلیل برای اینکه  بازی Free Fire بهتر از پابجی موبایل است بپردازیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

تفاوت بازی Free Fire با بازی های دیگر

طی چند سال گذشته، بازی های Battle Royale با بسیاری از بازیکنان واقعی مانند، Fortnite، Free Fire، COD و به خصوص PUBG Mobile به محبوب ترین سبک بازی در دنیای بازی های ویدئویی تبدیل شده اند. در حالی که پابجی موبایل و فری فایردو رقیب برتر در آسیا بشمار می آیند. تعداد بازیکنان پابجی موبایل احتمالاً کم تر از گذشته خواهد شد. هردو ژانر یکسان هستند که از مفاهیم مشابه بسیاری با یکدیگر به اشتراک می گذارند. با این حال، برخی ویژگی های و دلایل خاص وجود دارد که این  بازی را متفاوت تر می کند.

اگر شما طرفدار PUBG Mobile هستید اما پس از ممنوع شدن در بسیاری از کشورهای آسیا، قصد دارید همراه Free Fire پیش بروید ، در اینجا 5 دلیل عمده وجود دارد که باعث می شود فری فایر بهتر از پابجی موبایل باشد، یا ازهر نوع بازی مشابه  دیگر باشد.

همچنین بخوانید: معرفی لیست جدید تیم ۸bit در پابجی موبایل

بازی فری فایر یک بازی چینی نیست

در حالی که پابجی موبایل به دلیل موسس چینی خود در آسیا روزهای سختی را پشت سر می گذارد، از طرف دیگر فری فایر در حال رشد است زیرا به نظر می رسد بهترین گزینه برای بازیکنان پابجی موبایل باشد صاحب بازی Garena، یکی از شرکت های تابعه همکار دفتر سنگاپوری SeaLlimited است. فارست لی علی رغم اینکه در چین متولد شده است، به سنگاپور نقل مکان کرده ، در آن جا تابعیت گرفت بنابراین این بدان معناست که این شرکت هیچ ارتباطی با چین ندارد.

بازی فری فایر یک بازی چینی نیست

آیا بازی Free Fire مانند پابجی موبایل ممنوع خواهد شد؟

درحالی که پابجی موبایل فقط چند شخصیت دارد و به دست آوردن یک شخصیت خیلی چالش برانگیز است، فری فایر شخصیت های زیادی با توانایی ها و مهارت های مختلف را برای شما انتخاب می کند تا بسته به استراتژی خود آن‌ها را انتخاب کنید. به غیر از فری فایر همه شخصیت ها، شما می توانید در طول نبرد همراه خود یک Pet داشته باشید که نه فقط به عنوان تزئین بلکه با مهارت های خاص شما را نیز پشتیبانی می کند.

آیا بازی Free Fire مانند پابجی موبایل ممنوع خواهد شد؟

در بازی Free Fire سفارشی سازی محدودیتی ندارد

با فری فایر (free fire)، بازیکنان آزاد هستند تا شخصیت های خود را با گزینه های مختلف شخصی سازی و زیبا تربه نمایش بگذارید. پوسته ها و بسته های زرق‌وبرق دار بی پایانی وجود دارد که از همان نگاه اول به شما را طلسم می کنند. این موارد را می توان با الماس های درون بازی یا با انجام مأموریت ها و رویداد های محدود خریداری کرد.

در بازی Free Fire سفارشی سازی محدودیتی ندارد

بازی فری فایر خانه ای برای بازیکنان سریع

درحالی که پابجی موبایل در یک مسابقه 100 بازیکن با 30 دقیقه گیم پلی دارد، تعداد بازیکنان در فری فایر فقط نیمی از این مقدار به شمار می آیند. فقط 18 دقیقه برای یک مسابقه شما نیاز دارید علاوه بر این، ساختمان‌های زیادی دراین بازی مثل پابجی وجود ندارد. برای کسانی که از اردو زدن متنفر هستند و می خواهند مسابقات سریع را تجربه کنند، فری فایر خانه واقعی این بازیکنان است.

بازی فری فایر خانه ای برای بازیکنان سریع

قابلیت دسترسی و عملکرد دستگاه هیچ چیز مهمی نیست

در حالی که فضای کم و عملکرد ضعیف از مشکلات عمده بازیکنان پابجی موبایل است .که اکثرا صاحب یک تلفن هوشمند هستند، اما چرا که به فری فایر منتقل نمی شوید فقط 500 مگابایت فضای ذخیره سازی نیاز دارد. این بدان معناست که فری فایر دارای اندازه کوچکتری از پابجی موبایل (1.8 GB) و پابجی موبایل Lite (588MB) است.  Garena فری فایر با رم 1 گیگابایتی قابل مقایسه شدن است. و این  درحالیست که پابجی موبایل فقط با 2 گیگابایتی یا 3 گیگابایتی رم به خوبی اجرا می شود.

برای دریافت تازه ترین خبرهای بازی فری فایر می توانید به بخش اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. نتحا می گوید

    فری فایر مکس رم ۴ میخواد?

    1. ادمین سایت می گوید

      سلام خیر با رم دو هم جواب میده ولی با رم 4 بدون لگ و گیره دوست عزیز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.