AD

شرکت سونی قیمت پلی استیشن ۵ را اعلام کرد

0 446

سال هاست که همه طرفدار های سونی منتظر انتشار پی اس ۵ می باشند و سونی کنسولی ارائه نکرده است، اما بالاخره در سال ۲۰۲۰ سونی تصمیم به انتشار پلی استیشن ۵ گرفته است. چهارشنبه عصر کمپانی سونی قیمت پلی استیشن ۵ را منتشر کرده است و گفته است که در چه روزی منتشر خواهد شد. با ما در مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا اطلاعات دقیقی را در مورد این خبر دریافت کنید.

بالاخره سونی قیمت پلی استیشن ۵ و روز انتشار آن را اعلام کرد

بعد از مدت ها انتظار قیمت پلی استیشن ۵ اعلام شد، این بار سونی نه تنها قیمت PS 5 بلکه روز انتشار پی اس ۵ را نیز اعلام کرده است. همه می دانید که سال هاست کمپانی سونی کنسول جدیدی معرفی نکرده است و همه ی طرفدار های پلی استیشن منتظر انتشار پلی استیشن ۵ می باشند. سمیناری برای پلی استیشن ۵ دیروز عصر برگزار شد.

طرفدار های بازی امیدوار بودند که سر انجام جزئیات قیمت و تاریخ عرضه کنسول را بشنوند، این بار سونی با اعلام روز انتشار پی اس ۵ و قیمت این کنسول آن ها را نا امید نکرد.

سونی تایید کرد که قیمت این پلی استیشن ۴۹۹.۹۹ دلار ( ۴۹۹.۹۹ یورو و ۴۴۹.۹۹ پوند) خواهد بود و برای نسخه دیجیتال آن نیز قیمت ۳۹۹.۹۹ دلار ( ۳۹۹.۹۹ یورو و ۳۵۹.۹۹ پوند) خواهد بود.

در مقایسه با ایکس باکس سری ایکس ارزان تر می باشد و به نظر می رسد که طرفدار های مایکروسافت باید قیمت بیشتری را پرداخت کنند.

بالاخره سونی قیمت پلی استیشن ۵ و روز انتشار آن را اعلام کرد

روز انتشار پی اس ۵

حال چه موقعی طرفداران بازی می توانند به پی اس ۵ دست پیدا کنند؟ سونی اعلام کرده است که قبل از کریسمس این اتفاق خواهد افتاد. اگر در ایالات متحده، ژاپن، کانادا. مکزیک، استرالیا، نیوزیلند یا کره جنوبی زندگی کنید، می توانید پی اس ۵ را از ۱۲ نوامبر خریداری کنید. اما در بقیه نقاط دنیا باید یک هفته بیشتر منتظر بمانید.

سونی جزئیات را از طریق حساب رسمی توییتر خود تایید کرده است بنابراین قیمت PS 5 با نرخ دلار فعلی ۱۳ میلیون تومان باشد و با توجه به شرایط کاربر های ایرانی کمی بیشتر باید برای پلی استیشن ۵ منتظر بمانند. برای دریافت دیگر اخبار مربوط به PS 5 با بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.