منتظر نسخه موبایل کالاف دیوتی warzone باشید

0 70

با توجه به منتشر شدن یک لیست کاری روی وب سایت رسمی اکتیویژن، همه می گویند که اکتیویژن به دنبال منتشر کردن کالاف دیوتی موبایل Warzone می باشد، نسخه کامپیوتر های شخصی این بازی دارای موفقیت چشمگیری بوده است و بر روی کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس نیز منتشر شده است و اکنون امکان دارد روی پلت فرم های موبایل بیاید. با ما در سایت ایموجو همراه باشید تا اطلاعات جامعی را در مورد این بازی به دست آورید.

همچنین بخوانید: مروری بر بازی دووم اترنال ترکیب نسخه قدیمی و جدید

در آینده ای نزدیک شاهد انتشار نسخه موبایل کالاف دیوتی Warzone خواهیم بود

به نظر می رسد که بازی کالاف دیوتی موبایل Warzone در آینده ای نزدیک منتشر شود، این استدلال بر مبنای لیست شغلی می باشد که چندی پیش روی وب سایت اکتیویژن قرار گرفت البته این اعلامیه اکنون حذف شده است و نشان می داد که این شرکت به دنبال ویژگی های تولید کننده اجرایی است. دلیل اصلی این که می گویند اکتیویژن به دنبال انتشار Call of Duty Mobile Warzone می باشد، این است که اکتیویژن از گسترش دهنده خواسته تا ملزم به تهیه FPS نسخه فرانچایز کالاف دیوتی روی موبایل شود.

همچنین در پایین صفحه اشاره شده است که باید ویژگی های اساسی نسخه کنسول و نسخه کامپیوتر های شخصی بازی کالاف دیوتی Warzone روی موبایل در بهترین حالت باشد و همچنین با پلت فرم ها سازگار شده باشد و آن را تحویل دهند.

یکی دیگر از دلایل قوی انتشار نسخه Call of Duty Mobile Warzone این است که این عنوان شغلی همچنین دارای کد WZM است که به نظر می رسد کوتاه شده ی Warzone Mobile باشد.

بازی Warzone در ماه های ابتدایی خود بسیار موفقیت آمیز عمل کرده است، در ماه مارس توسط کنسول PS4، کامپیوتر های شخصی و ایکس باکس وان منتشر شده است. این بازی در دو ماه اول از ۶۰ میلیون بارگیری فراتر رفته و شش میلیون بارگیری در ۲۴ ساعت نیز داشته است. ژانر این بازی مانند کالاف دیوتی موبایل Battle Royale می باشد و در مجموع ۱۵۰ بازیکن را در یک لابی چند نفره قرار می دهد.

تاریخ انتشار نسخه موبایل Call of Duty Mobile Warzone

تاریخ انتشار نسخه موبایل کالاف دیوتی Warzone

به نظر می رسد ویژگی های این بازی به نسخه موبایل کالاف دیوتی Warzone نیز بیاید. مکان این بازی در شهر خیالی وردانسک می باشد، البته قسمت هایی از نقشه بر اساس شهر دونتسک اوکراین طراحی شده است.

البته اکتیویژن هیچ خبری را در مورد انتشار Call of Duty Mobile Warzone منتشر نکرده است، اگر چه گفته می شود این شرکت از انتشار کالاف دیوتی بر روی پلت فرم موبایل راضی و خوش حال است. این بازی که در اکتبر ۲۰۱۹ منتشر شد، تا ژوئن سال ۲۰۲۰ به مجموع ۲۵۰ میلیون بارگیری رسیده است و آن را به یکی از موفق ترین نسخه های موبایل در تمام دوران تبدیل کرده است.

مانند بازی Warzone کالاف دیوتی موبایل نیز چند نفره می باشد و همچنین در ژانر نبرد رویال می باشد ولی در آن به جای ۱۵۰ بازیکن، صد بازیکن برای زنده ماندن تلاش می کنند. در اوایل ماه جاری اکتیویژن به طور رسمی به دلیل کپی کردن از کمپانی Tencent Games جدا شد. مشخص نیست که انتشار نسخه موبایل کالاف دیوتی Warzone فقط از طرف شرکت اکتیویژن می باشد یا شرکت دیگری در آن دخیل خواهد بود. برای دریافت تازه ترین اخبار این بازی، بخش اخبار بازی سایت ایموجو را دنبال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.