AD

مروری بر بازی دووم اترنال ترکیب نسخه قدیمی و جدید

0 337

در حالی که داستان ازی دووم اترنال  در مقایسه با بازی های قبلی اتفاق جدیدی نمی افتد، اما همچنان برای بازی خوب است. وقایع بازی 2 سال پس از بازی دووم نسخه قبلی اتفاق می افتد، با قاتلین دووم یا Doom Slayer که برای جلوگیری از ایجاد یک رسم مصرف بشر است، سه کشیش دوباره این جهنم را باز می گردانند. در این مقاله از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو با ما همراه باشید تا مروری بر بازی Doom Eternal را داشته باشیم.

مرور بازی دووم اترنال

سرانجام ادامه بازی دووم نسخه دووم اترنال در سال 2016 به پایان رسید-یک بازی که باید برای طرفداران ژانر FPS فوق‌العاده باشد.

ID Software’s Doom Reboot در سال 2016 احیای عالی فرمول اصلی سبک شوتر بود که باعث مشهورتر شدن و امتیاز دهی با آن شد. گیم پلی بسیار فشرده و در عین حال سریع، در حالی حین شلیک کردن و کشتن هیولاها عظیم، با موسیقی متن عالی شما را همراه می کند. در حالی که بازی دووم 2016 بازی اصلی را دوباره احیا کرد، نسخه دووم اترنال سرو صدای زیادی به پا کرد و چیز جدیدی به وجود آورد. شما هنوز یک شخصیت بد هیولا کش هستید، اما در مورد آن باید با فکر عمل کنید.

همچنین بخوانید: هر آنچه که باید درباره اپکس لجندز Apex Legends بدانید

شروع از نسخه قبلی بازی دووم اترنال

در حالی که داستان در مقایسه با بازی های قبلی اتفاق جدیدی نمی افتد، اما همچنان برای بازی خوب است. وقایع بازی 2 سال پس از بازی دووم نسخ قبلی اتفاق می افتد، با قاتلین دووم یا Doom Slayer که برای جلوگیری از ایجاد یک رسم مصرف بشر است، سه کشیش دوباره این جهنم را باز می گردانند. در جستجوی او، داستان منشأ Doom Slayer به ارامی روشن می شود – در نهایت پسر با سازندگان خود روبه‌رو می شود و آن ها در مسیر متوقف می کند.

به سختی ضربه زدن در بازی Doom Eternal

در نسخه دووم اترنال، برای پایداری بیشتر و پیشرفت از طریق هر ابزاری که در اختیار شما است می توانید استفاده کنید و به جلو حرکت کنید. بر خلاف بازی های قبلی، جایگاه های بهداشتی، مهمات و زره پوش در اترنال نادر است –و مطمئن ترین راه برای به دست آوردن آن ها کاوش و کشتن و اعدام هیولا به روش های مختلف نیست. برای دریافت دوباره و پرکردن خون یا جان، شما باید پس از تکان دادن، با یک قتل با شکوه جدا کنید. برای زره پوش، شعله کش لازم است و سرانجام، اگر به مهمات احتیاج دارید، اره برقی بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

به سختی ضربه زدن در بازی Doom Eternal

هر دشمن نقاط قوت، ضعف خاص خود را دارد-شما باید سعی کنید نقاط ضعف گروه های مشکل تر را پیدا کنید، باید با اعتدال رفتار کند. وقتی فهمیدید که چگونه همه چیز را به هم متصل می کنید، مبارزات دووم اترنال شبیه به رقص می‌شود، با آمدن به داخل میدان جنگ، ارزیابی وضعیت، اهداف الویت خود را انتخاب کنید و آن ها را بر اساس منابعی که می خواهید به دست آورید خارج کنید.

 یک میدان جنگ هیجان انگیز با طراحی سطح پیچیده

علاوه بر دشمنان، شما باید از محیط استفاده کنید تا تحرک خود را تقویت کنید. به طور کلی، بیشتر نبردهای بزرگ در یک میدان عظیم چند سطح برگزار می‌شود که با لذت های پرش و حرکات تقویت می‌شود تا حرکت شما را افزایش دهد با دووم اسلیر در حال حاضر به توانایی های مانند پرش مضاعف یا خط افقی دسترسی دارد – Mobility نام این قسمت است و ایستادن در پشت صفحه شما را به جایی در دووم نمی رساند. یک مبارزه نزدیک و شخصی ضروری است.

مرور در محیط ممکن است گاهی دردناک باشد.با این حال، آن‌ها در وقایع بسیار بخشنده تر از بازی های معمول هستند، سقوط از صخره به جی یک مرگ سریع، فقط باید با کاهش اندکی HP مجازات شوید.

حالت چند نفره در بازی دووم اترنال

Battlemode جدید بسیار متفاوت است از Deathmatch معمول در دووم 2016 است. این حالت یک نبرد 2 در مقابل 1 است.2 بازیکن با هم به عنوان شیاطین در برابر 1 Doom Slayer کار می کنند. این حالت برداشت جالبی از مبارزات دووم اترنال است. در حالی که شیاطین بسیار ضعیف تر هستند، اما تعداد آن‌ها از این مزیت برخوردار است – شخص دیگر از پست به شما حمله می کند. بازیکنان شیاطین توانایی احضار جمعیت کمتر و مهارت های مختلف حمایتی مانند تله گذاری را دارند که غیر فعال کردن باعث بهبود در لوت کردن از حریف را افزایش می‌دهد.

حالت چند نفره در بازی دووم اترنال

به طور کلی، کدتی طول می‌کشد تا بازی را به راحتی کنترل کنند – زیرا این کار نسبت به نسخه 2016 مشکل تر شده است. تسلط بر گیم پلی بازی البته بسیار با ارزش است. در زیر 10 نکته برای شروع کار در نسخه دووم اترنال آورده شده است.

1 – در بازی دووم اترنال به طور مداوم در حال حرکت باشید

همان‌طور که قبلاً ذکر شد، این امر در دووم اترنال بسیار مهم است – فقط با حرکت مداوم در اطراف و یا حتی به هوا پریدن می توانید جمعیت را از تمرکز تمام توجه خود برروی همان هدف منصرف کنید.

2- استفاده از دستگاه شعله

دشمنانی که در حال آتش سوزی با گذشت زمان خردهای زره های سبز را بیرون تف می کنند. خرده ها برای مدتی در آنجا می ماند، بنابراین بهتر است فقط همه چیز را آتش بزیند و سپس برای انجام کارهای خود دور بزنید –وقتی برگشتید، مقدار زیادی قطره زره برای برداشتن شما وجود دارد.

3 – با استفاده از زامبی ها منابع را پرورش دهید

شما به ندرت با هر 3 منبع دست نخورده از یک مبارزه بیرون می آید. برای پر کردن آن‌ها، باید از دسته ترکیبی معمول شور، اره برقی، جلاکش در آن دسته از زامبی ها که در اطراف آن قرار گرفته اند استفاده کنید-بسیار مهم است که هرچه منابع بیشتری داشته باشد بهتر می توانید در یک مبارزه شرکت کنید.

4- هنگام استفاده از بلورهای سنتینل بازی دووم اترنال، ارتقا مهمات خود را در اولویت قرار دهید

جان و زره تقریباً یکسان است-اگر با احتیاط حرکت می کنید، نگه داشتن هر دو آمار بالاتر از آستانه خطر زیاد سخت نیست. مهمات مسئله دیگری است-زیرا تنها با استفاده از اره برقی با ذخیره سوخت محدود می توان آن را به دست آورد.

هنگام استفاده از بلورهای سنتینل، ارتقا مهمات خود را در اولویت قرار دهید

5 – با Super Shotgun مقابل غارتگران مبارزه کنید

غارتگران در واقع برای مقابله با تله های معمول شوتر در این بازی طراحی شده استوانه مبارزه را کنترل می کنند، نه شما. در واقع اگر می توانید به موقع از حمله آن‌ها جلوگیری کنید، حتی کنترل بیشتری از دست خواهید داد. Super Shotgun در اینجا بسیار کاربرد دارد، زیرا اسپری گلوله ای گسترده تر از بقیه زرادخانه شما برای ضربه زدن به نقطه ضعف غارتگر را برای شما آسان می کند.

6 – برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نقاط ضعف شیطان بازی دووم اترنال، Codex را بخوانید

بخش اطلاعات Codex، در واقع با اطلاعات مفید پر شده است که می تواند بازی شما راحت تر کند. ممکن است مدتی طول بکشد تا خودتان به این جزئیات پی ببرید.

7 – از انجام همه کارها در اولین تلاش خود خودداری کنید

بازی پر از راز است، چالش و چیزهای زیادی جمع آوری شده است، بیشتر از اینکه در گوشه های تاریک لول قرار بگیرید، با این حال بهتر است که در وقت صرفه جویی کنید و به سرعت به بازی خود ادامه دهید. بعد از اینکه برای او. این بار دووم اترنال را شکست دادید، می‌توانید بازی را با استفاده از تقلب برای پک کردن همه چیزهای جمع آوری شده و اسرار روی نقشه اجرا کنید. با این وجود سنتینل گیتس ها استثنا هستند. این ها عرصه های بازی در مراحل سخت هستند که پس از اتمام آن، در بازی یک قسمت سوپر ماب را باز می کند. شما برای این قسمت می توانید دیگر ادامه ندهید و از آن بگیرد.

8 – باتری های سنتینل خود را خرج کنید

این موارد را می توان برای پوسته و بروزرسانی در پایگاه شما، در قسمت قلعه رستاخیز خرج کرد.

9- با UI ترکیب کنید تا گزینه هایی را که بیشتر دوست دارید به دست آورید

شما می توانید رنگ های رابط کاربری را با مجموعه ای از پیش تنظیم ها و گزینه های شفافیت را تغییر دهید-بسیاری از آن ها واقعاً خوب هستند و بازی شما را بیشتر جذاب و با مزه می کند.

10- می توانید جلوه های صوتی و دیدگاه تسلیحاتی بازی دووم اترنال اصلی را فعال کنید

منوی options را بررسی کنید –این تنظیمات بیشتر کرک برای طرفداران اصلی این بازی است.

برای اطلاعات و اخبار جدید و به روزسانی های بازی ها به بخش اخبار بازی سایت ایموجو بپیوندید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.