AD

ویژگی ها و مشخصات پلی استیشن 5 فاش شد

0 380

آینده اینجاست ؛ سونی مشخصات بسیار تکان دهنده ای برای نسل بعدی کنسول ها نشان داد. پی اس 5 ، اس اس دی آن تقریبا باعث کاهش زمان دانلود برای شما می‌شود. سونی در ارائه توسعه خود، جزئیات معماری کنسول جدید را همراه با مشخصات خاص ارائه داده اما طراحی کلی آن هنوز نامشخص است. با ما در ساتی رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا با مشخصات پلی استیشن 5 بیشتر آشنا شوید.

همچنین بخوانید: انریل انجی ۵ گرافیکی بی نظیری روی پی اس ۵ نمایش می دهد

مشخصات کنسول جدید، پلی استیشن 5

سونی ماه قبل پیش جزئیات بیشتری در مورد پلی استیشن 5 آینده را فاش کرده است. نسل بعدی کنسول تجاری PlayStation همچنان در تعطیلات سال 2020 عرضه میشود-گزارش شده است که برنامه با وجود همه گیری ویروس کرونا تغییر نکرده است. این تا حدودی منطقی است، زیرا تولید کنندگان چینی پس از فروپاشی همه در کشور، اضافه کاری خودشان را از سر می گیرند.

سونی در ارائه توسعه خود، جزئیات معماری کنسول جدید را همراه با مشخصات خاص ارائه داده است. طراحی کلی آن هنوز نامشخص است.

PS5 دارای مشخصات زیر می باشد

به طور کلی، اس اس دی اولین تقاضای بیشتر بازکنان و سازندگان بازی بود. زمان بارگذاری اس اس دی در پلی استیشن 5، 5 گیگابایت در ثانیه است – 50 تا 100 برابر سریع‌تر از هارد پی اس 5.

 به عنوان مثال، بارگیری 2 گیگابایت داده برای 20 ثانیه بر پی اس 4 زمان می برد، در حالی که در پی اس 5 تنها 0.27 طول می کشد منجر به پیشرفت های زیادی در تجربه بازی و توسعه میشود-بازیکنان زمان بارگیری بسیار کمتری را دریافت می کنند، در حالی که سازندگان بازی برای کاهش زمان دانلود مجبور نیستند از دارایی های گرافیکی استفاده مجدد استفاده کنند.

PS5 دارای مشخصات زیر می باشد

مشخصات پلی استیشن 5: ویژگی ssd

اس اس دی همچنینی به کاهش بار رم نیز کمک می کند-بازی های پی اس 5 فقط می توانند داده های بازی را از اس اس دی (SSD) بازیابی کنند. با استفاده از پی اس 4، بازی های مختلف مجبور. رند برخی از دادهای بازی را در رم ذخیره کنند تا زمان بارگیری ناشی از سرعت کم هارددیسک کاهش می یابد. در صورت نیاز، یک جایگاه اتصال وجود دارد تا اس اس دی دیگری نصب کنید.

مشخصات پلی استیشن 5: ویژگی ssd

مشخصات PlayStation 5: ویژگی تراشه

سپس کرنی در مورد تراشه های سفارشی کنسول پی اس 5 و چگونگی ارائه سازگاری عقب مانده با پی اس 4 صحبت کرد. ای ام دی روی ادغام منطق و ویژگی های کنسول قبلی در پردازنده های پی اس 5 مشتری کار کرد. کرنی گفت که آن‌ها 100 عنوان برتر پی اس 4 را بر روی پی اس 5 آزمایش کرده اند و تقریباً همه در هنگام راه اندازی پی اس 5 قابل پخش هستند. در مورد سازگاری بازی‌های پی اس 2 و پی اس 3 و پی اس 1 – احتمالاً پی اس 5 در صورت موجود بودن آن‌ها را با شبیه سازی نرم افزار اجرا می کند.

سرانجام، پردازنده گرافیکی و پردازنده اصلی هردو توسط شرکت AMD با 10.3 تدفلاپ تولید شده که توسط فرآیند گرافیک 2.23 گیگاهرتز و پردازنده 3.5 گیگاهرتزی پشتیبانی می شوند.

برای اطلاع از تازه ترین اخبار پلی استیشن 5 شما می توانید با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.