AD

4000 بازی پی اس 4 در پی اس 5 قابل اجرا خواهد بود

0 773

معاون ارشد شرکت سونی یادآور شد که سونی عناوین سازگار با گذشته را دارد تا با فرکانس افزایش یافته در پی اس 5 اجرا شود؛ بنابراین این بازی پلی استیشن 4 می توانند با FPS ثابت تر و روزولیشن های گرافیکی بیشتری را تجربه کنند. در حال، تمرکز بر روی تجزیه و تحلیل بازی ها از عنوانی به عنوان دیگر است تا مطمئن شوید مشکلی اضافی برای توسعه دهندگان وجود ندارد. در ادامه با سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را به دست آورید.

اخبار پی اس 5: سونی تأیید می کند تقریباً هر 4000 بازی PS4 در PS5 قابل اجرا خواهد بود

پس از برخی سر درگمی ها در مورد اینکه PS4 در پلی استیشن 5 قابل پخش است، سونی تأیید کرد که تقریباً همه 4000 بازی پی اس 4 روی PlayStation 5 کار خواهد کرد.

اظهارات مارک سرنی

پس ا اظهارات مارک سرنی در مورد چگونگی پشتیبانی پلی استیشن 5 از اکثر 100 باز برتر پی اس 4 در زمان راه اندازی، بازیکنان نگران سازگاری PS5 با نسخه های بعدی بودند؛ اما سونی برای ارائه وضوح در مورد توانایی پی اس 5 وارد عمل شد.

سونی به صراحت گفت که کار در حال انجام است تا بتواند هرچه بیشتر بازی های PS4 را در پلی استیشن 5 آینده انجام دهد. در ی پست وبلاگ PlayStation، Hideaki Nishino، معاون ارشد برنامه ریزی و مدیریت بسترهای نرم افزاری این شرکت، تاکیدکرد  که اکثریت قریب به اتفاق عناوین بازی ها پلی استیشن 4 در پی اس 5 نزدیک به 4000+ بازی خواهد بود.

اظهارات مارک سرنی

PlayStation 5 تا چه حد با گذشته سازگار است؟

معاون ارشد یادآور شد که سونی عناوین سازگار با گذشته را دارد تا با فرکانس افزایش یافته در پلی استیشن 5 اجرا شود؛ بنابراین این بازی پی ای 4 می توانند با FPS ثابت تر و روزولیشن های گرافیکی بیشتری را تجربه کنند. در حال، تمرکز بر روی تجزیه و تحلیل بازی ها از عنوانی به عنوان دیگر است تا مطمئن شوید مشکلی اضافی برای توسعه دهندگان وجود ندارد.

PlayStation 5 تا چه حد با گذشته سازگار است؟

انتشار بازی های برتر برای پی اس 5

Nishino، در مورد نظر سرنی 100 بازی برتر پلی استیشن 4 که بیشترین بازی را انجام داده است، گفت که این به معنای ارائه یک عکس فوری از چگونگی نتیجه گیری تلاش برای سازگاری با گذشته توسط شرکت سونی است. وی افزود ما در حال حاضر صدها عنوان را آزمایش کرده‌ایم و در حال آماده سازی هزارن عنوان دیگر هستیم، زیرا به سمت راه اندازی حرکت می کنیم.

در حال حاضر، هیچ تعداد برای پی اس 4 در هنگام راه اندازی پلی استیشن 5 قابل پخش نیست؛ اما سونی در تلاش است تا هنگام ورود کنسول های نسل بعد در 2020 ، کیو 4 ، به همان تعداد بازی های پلی استیشن 4 کار کند، بنابراین آزمایش های مداوم برای اطمینان از عدم وجود مشکلات اساسی در بازی های سازگار با گذشته است.

در اطلاع از تازه ترین اخبار حوزه بازش با ما را در بخش اخبار بازی ایموجو دنبال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.