AD

آموزش اجرای بازی دستنی 2 برای کامپیوتر شخصی

0 367

بازی دستنی 2 یک از بهترین بازی های شوتر اول شخص چند دهه اخیر است. یکی از بهترین بازهای به دست آمده در اینسبک بازی است. راهنمای کاربردی دستنی 2 سیستم و الزامات آن را در این مقاله از سایت ایموجو بررسی کنید تا بینید ایا به رایانه شخصی شما می تواند بازی Destiny 2  را اجرا کند.

آیا کامپیوتر شما می تواند بازی دستنی 2 را اجرا کند؟

بازی دستنی 2 یکی از بهترین بازی های شوتر اول شخص چند دهه اخیر است. یکی از بهترین بازی های ساخته شده  برای این سبک بازی است. راهنمای کاربر Destiny 2  سیستم و الزامات آن را بررسی کنید تا ببینید آیا رایانه شخصی شما می تواند بازی دستنی 2 را اجرا کند.

این بازی شوترسبک  آر پی جی و اف پی اس توسط دستنی 2 بانجیو در اکتبر سال 2007 دوماه پس از نسخه های کنسول روی رایانه شخصی منشرشد. این نسخه بسیاری از انتظارات و موارد دیگر درون بازی  را برآورده کرده است. درحالی که اولین بازی دستنی با نسخه پی سی مشکل داشت این بار پی سی ثابت کرد که پلتفرم برتر برای بازی Destiny 2  است. با اینکه یکی از بهترین بازی های شوتر دهه گذشته است اما الزامات سیستم آن خیلی عالی وبهینه سازی نشده است.

مثل هر بازی رایانه ای تقریباً باید بدانید که آیا رایانه شما برای بازی کردن نیازهای سیستم شما این بازی  را برآورده می کند یا خیر. با دستنی 2 حداقل شرایط سیستم لذت کافی برای بازی وجود دارد؛ اما اگر رایانه شخصی شما می تواند مشخصات پیشنهادی دستنی 2 را اجراکند تجربه شما بهتر خواهد داد.

این آموزش هم می تواند برای شما مفید باشد: تعریف بازیکن نوب و حرفه ای در دنیای بازی ها

بازی دستنی 2 چیست؟

Destiny 2 Game Details

Release Date: 24th October 2017 (PC)

Genre: FPS / RPG

Developer: Bungie

Publisher: Activision

داستان بازی دستنی 2

دستنی یک بازی رایگان آنلاین سبک  آر پی جی و اف پی اس است. داستان در مورد یک زمین در آینده است که تحت حاکمیت یک جنگ سالار بیگانه به اسم غول های لژیون سرخ لو قرار گرفته است. این بازیکن یکی از نگهبان و  محافظان آخرین شهردر  زمین است.

در این بازی می توانید بسیاری از مناطق مرموز ناشناخته در منظومه شمسی را کشف کنید تا بتوانید سلاح ها و توانایی های جدید را به دست آورید. برای پیروزی در لژیون سرخ شما باید قهرمانان باقی بمانیدو زمین را نجات دهید ودر مقابل دشمن متحد شوید و سیاره را از نو بسازید.

تاریخ انتشار بازی Destiny 2

این بازی ابتدا در تاریخ 6 سپتامبر 2017 برای پی اس 4 و ایکس باکس وان منتشر شد و تقریباً دو ماه بعد برای رایانه شخصی در دست رس بود. این دنباله بازی اصلی دستنی 2014 است و یک شوتر اول شخص با داستان علمی تخیلی با عناصر آر پی جی است. به عنوان یک بازی مولتی پلیر آنلاین و حالت  pve و pvp برای بازیکنان را قرار داده است. اخیراً آن را در استادیا آخرین پلت فرم بازی در گوگل منتشر شد.

با وجود داشتن گرافیک های شگفت آور دستنی 2 برای پردازنده های چند هسته ای و چند رشته ای بهینه سازی عالی برایش مشخص شده است. همچنین بسیاری از سفارشی سازی های مربوط به جی پی یو وجود دارد که می توانید برای بهره برداری کامل از گرافیک بازی یا افزایش قابلیت پخش را مورد هدف قرار دهد.

از آنجا که این بازی از پردازنده های چند هسته ای به خوبی استفاده می کند. دستنی 2 از پردازنده های گرافیکی  فشرده برای اجرا نیز  استفاده می کند. به این معنی که اگر پردازنده گرافیکی شما می‌تواند  الزامات سیستم بازی  را برطرف کند، یک پردازنده کمتر از حد انتظار را برای اجرای بازی هم داشته باشید که مشکلاتی ایجاد نکند.

تاریخ انتشار بازی Destiny 2

نسخه های بازی دستنی 2

به عنوان یک درگاه رایانه ای عالی که احتمالاً بهترین نسخه دستنی 2 بازی می تواند تقریباً با تمام وضوح تصویر روبرو شود. این که آیا مانیتور رایانه ای شما از پشتیبانی کامل 4 کی فوق‌العاده و حتی ویژگی پویا نمایی بالا برخوردار باشد یا خیر . بازی می تواند از آن پشتیبانی کند.

نسخه پی سی همچنین لازم نیست از محدودیت اف پی اس بر روی کنسول شما پیروی کند اما به شما امکان می دهد فریم های هر ثانیه را به دلخواه خود داشته باشید؛ بنابراین اگر رایانه شخصی بتواند از عهده آن برآید می توانید با جزئیات بسیار زیاد و ضربه های ضد حساسیت در اف پی اس 60 یا بالاتر از آن استفاده کنید. فراتر از آن در حالی که نسخه های کنسول بازی فقط با 30 فریم در ثانیه قفل شده است. دستنی 2 در رایانه شخصی (Destiny 2 pc )هیچ گونه یکدستی  در نرخ فریم های  شما قرار نمی دهد. بله در نهایت می توانید دستنی 2 را با سرعت 60 اف پی اس یا بیشتر با صفحه کلید و موس اجرا کنید. این خودش افتخار است.

در زیر آخرین سیستم مورد نیاز دستنی 2 همانطور که بانجی در وب سایت خودش اعلام کرده است آمده است. در حالی که مشخصات برای بیشتر قسمت ها یکسان باقی مانده است. فضای ذخیره سازی کاملاً از 68 گیگابایت در زمان انتشار گسترش یافته است. این امر به دلیل کلی بودن  مطالب و به‌روزرسانی ها ، وابزارهای اضافی  مشخص شده بانجی برای بازی  در دست رس قرار داده است.

سیستم مورد نیاز بازی  دستنی 2

در اینجا مشخصات بازی برای شروع با توجه به خود بنجی آمده است:

CPU: Intel Intel Core i3-3250 3.5 GHz / Intel Pentium G4560 3.5 GHz / AMD AMD FX-4350 4.2 GHz

GPU: NVidia Nvidia GeForce GTX 660 2GB / GTX 1050 2GB Nvidia GeForce / AMD AMD Radeon HD 7850 2GB

RAM: 6GB

سیستم الزامی پیشنهادی

CPU: Intel Core i5-2400 3.4 GHz / i5 7400 3.5 GHz / AMD Ryzen R5 1600X 3.6 GHz

CPU: GTX 970 4GB / GTX 1060 6GB / AMD R9 390 8GB

RAM: 8GB

Operating System: Windows 7 64-bit or Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit (Recommended)

Hard Drive Space: 104GB available hard drive space

Internet: Broadband internet required

سیستم مورد نیاز بازی  دستنی 2

بانجی همچنین روشن می کند که آن‌ها به طور رسمی از تنظیمات لپ تاب شما می تواند مشخصات دستنی 2 پی سی (Destiny 2 pc) مین برد را برآورده یا از آن ها را نادیده بگیرد. باید بتواند بازی را انجام دهد این چیزی است شرکت سازنده در مورد آن می گوید.

نکته مهم درباره بازی Destiny 2

در حالی که ما تمام تلاش خود را می کنیم تا مطمئن شویم که دستنی 2 در گسترده ترین نوع سخت افزار رایانه شخصی موجود است اما به طور رسمی ازآن در تنظیمات لپ تاب پشتیبانی نمی کند. لپ تاپ هایی با مشخصات مطابق یا فراتر از حداقل سیستم مورد نیاز ممکن است بتوانید دستنی 2 برای شما نیز  بازی را اجرا  کنند.

به چه نوع سخت افزاری احتیاج دارید؟

حداقل اگر می توانید مشخصات دیستنس 2 pmain) (را تنظیم کنید الزامات سیستم این بازی  در سال 2020 خیلی طرفدار ندارد؛ اما می‌خواهید از آنچه در گرافیک دستنی 2 ارائه شده استفاده کنید؛ بنابراین باید در صورت امکان به دنبال مشخصات پیشنهادی رایانه شخصی دستنی 2 بروید.

به چه نوع سخت افزاری احتیاج دارید؟

حداقل مورد نیاز امروز  برای سیستم ها  بیشتر از  بسیاری رایانه شخصی بازی نیست. یک جی تی ایکس 1050 دو گیگ می تواند دستنی دو را طبق نیاز جی پی یو بانجی اجرا کند با این وجود در صورت امکان شما باید حداکثر جی تی ایکس 1660 یا آی ام دی آر ایکس 5700 داشته باشد تا بهترین وفاداری گرافیکی ممکن در دستنی 2 است. در حداقل هم ممکن بهتر است جی پی یو مثل جی تی ایکس 1060 یا 10700 ترجیح داده شود.

فضای اصلی شما ممکن است لازم باشد به آن توجه کنید فضای ذخیره شما چه هارددیسک و اس اس دی باشد. این بازی بیش از 104 گیگابایت گسترش یافته است و این باعث می شود که در سال 2017 به بازار وارد شود.

به راهنما ها و دستورالعمل های بیشتری درباره بازی مثل دستنی 2 نیاز دارید بخش آموزش بازی سایت ایموجو را همراهی کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.