AD

هر آنچه که باید درباره اپکس لجندز Apex Legends بدانید

2 437

اپکس لجندز برای طرفداران بتال رویال اسم عجیبی نیست. اگر در بازی تازه وارد هستید می خواهید آن را امتحان کنید ابتدا با نیازهای آن اشنا شوید. بیاید اندازه حجم دانلودو همجنین نیازهای سیستم و موارد دیگر این بازی را بررسی کنیم. پس با ما در سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

آنچه قبل از عضویت در بازی اپکس لجندز باید بدانید

اپکس لجندز برای طرفداران بتل رویال اسم عجیبی نیست. اگر در بازی تازه وارد هستید یا می خواهید آن را امتحان کنید ابتدا با نیاز های آن آشنا شوید. بیاید اندازه حجم دانلود و همچنین نیازهای سیستم و موارد دیگر این بازی را بررسی کنیم.

سبک بتل رویال

اگر طرفدار سبک بتل رویال هستید دیگر بازی اپکس لجندز برای شما غریبه نیست. این بازی رقیب بزرگی در این سبک است که با بازی هایی مثل فورتنایت کال آف دیوتی پابجی وارزون …است. این بازی در حال حاضر رایگان است و می توانید از طریق اوریجین لانچر بازی کنید.

بنابراین دلیل نمی‌بینیم که چرا نباید آن را امتحان کنید؛ اما قبل از انجام این کار برای اندازه  حجم دانلود بازی اپکس لجند همچنین الزامات سیستم نکات و موارد دیگر می توانید به راهنمای ما مراجعه کنید.

اندازه دانلود اپکس لجندز: مقدمه ای برای بازی

اپکس لجندز که در 2 فوریه 2019 منتشر شد از طرف رسپان شرکت توسعه دهنده اصلی و صاحب امتیاز مثل بازی  تیتان فال بوده که بسیاری را شگفت زده کرده است. بازی بتل رویال در آن زمان مستقیماً با عناوین بزرگی مثل فورتنایت از که توسط پلیر اننونز بود  بتل گراند رقابت می کرد. اپکس لجندز دنیا را دگرگون کرده است. در اولین هفته پس از شروع اولین بازی این بازی از مرز 25 میلیون بازیکن عبور کرد و در ماه اول به 50 میلیون رسید. EA گزارش داده که اپکس لجندز تقریباً 8 تا10 میلیون بازیکن آنلاین در هفته دارد.

چه چیزی Apex Legends را بسیار خاص کرده است؟

جذابیت اپکس لجندز برای گیمر ها در سراسر جهان را می توان به ویژگی های جالب و جدیدش در نسخه اشاره کردکه علاوه بر مکانیک های قرار داده شده در بازی های سبک قدیم و جدید بتل رویال ترکیب شده اند.تعداد زیادی از این گونه تغییرات وجود دارد که می شود از آن ها نام برد اما فقط ما تعداد محدود و برجسته را برای شما مرور می کنیم.

اول استاد جهش. هر تیم سه نفره دارای یک مدیر را انتخاب می کنند که توسط الگوریتم بازی انتخاب می شود. دو بازیکن دیگر استاد جهش را دنبال می کنند تا در یک منطقه فرود مناسب داشته باشند.

چه چیزی Apex Legends را بسیار خاص کرده است؟

مرحله دوم بازی اپکس لجندز

در مرحله دوم سیستم زنده شدن مجدد به بازیکن ها امکان را می دهد با استفاده از آگهی خود در قسمت چراغ راهنما هم تیمی خودشان را زنده کنند. دفعات زنده شدن  نامحدود است به شرطی که همیشه بتوانید بنرهای دوستان یا علامت های خودتان را بگیرید.

بعد مجموعه ای از شخصیت های پویا یا همان لجندز که هرکدام از آن ها توانایی ها ،نقاط قوت و ضعف منحصر به فرد خود را دارند که می تواند به نفع تیم عمل کند.

آخرین اما با اهمیت، درگیری شدید و به ظاهر بی پایان با اسلحه. در اپکس لجنز هچ چیز ثابتی  برای شما و تیم شما وجود نخواهد داشت. این بازی با گیم پلی با سرعت بالا طراحی شده است که باعث شده جنگ مداوم بین همه تیم ها  شود. این یک تماس خوب برای بازی است، این احتمال را که بازیکنان در کل بازی برنده شوند اما فقط یا یک یا دو حریف روبه روی می‌شوند را محدود می کند.

مرحله دوم بازی اپکس لجندز

فصل جاری بازی اپکس لجندز

اپکس لجنز در حال حاضر در پنجمین دوره خود است که 12 مه 2020 معرفی شده است.در به روز رسانی فصلی بزرگ تغییرات زیادی را ایجاد شده است، رفع اشکال ها و یک افسانه جدید به اسم لوبا است. اگر می خواهید بیشتر بدانید راهنمای فصل 5 بازی را ببینید؛ و هم اکنون بیاید به حجم دانلود اپکس لجنز را بپردازیم.

حجم دانلود Apex Legends برای کامپیوتر

اگر قصد دارید بازی جای BR را در رایانه شخصی خود انجام دهید، باید حداقل 33 گیگابایت حافظه هارددیسک خود داشته باشید. نسخه اصلی بازی فقط 22 گیگابایت بود است، اما با ادامه بازی و به‌روزرسانی ها جدید بیشتر به اندازه کلی آن اضافه شده است. علاوه بر این سیستم شما برای بازی اپکس بآید شرایط خاصی داشته باشد. نگران نباشید، هیچ چیز خیلی فانتزی وجود ندارد. در حقیقت شما فقط به یک کامپیوتر استاندارد نیاز دارید تا از بازی کاملاً لذت ببرید.

حجم دانلود Apex Legends برای کامپیوتر

حداقل الزامات اپکس لجندز:

    Operating system (OS): 64-bit Windows 7 or higher

    Central Processing Unit (CPU): Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor

    Random-Access Memory (RAM): 6 GB

    Graphics Processing Unit (GPU): NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7730

    GPU RAM: 1 GB

    Hard Drive Space: Minimum 33 GB of free space

الزامات توصیه شده اپکس لجندز:

    Operating system (OS): 64-bit Windows 7 or higher

    Central Processing Unit (CPU): Intel i5 3570K or equivalent

    Random-Access Memory (RAM): 8 GB

    Graphics Processing Unit (GPU): Nvidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290

    GPU RAM: 8 GB

    Hard Drive Space: Minimum 33 GB of free space

الزامات توصیه شده اپکس لجندز:

این مشخصات توصیه شده نه تنها می تواند اندازه دانلود برای کامپیوتر بازی اپکس لجندز را برآورده کند بلکه به شما کمک می کند با گیم پلی ثابت 60 فریم در ثانیه را تجربه کنید. با تیم  به وجود بازیکنانی نیاز دارید که حداقل احتایجات را دارند و  هنوز هم می توانند از بازی کاملاً خوب نیز لذت ببرند.

حجم دانلود برای PS4

این بازی همچنین روی سیستم عامل کنسول پی ای 4 و ایکس باکس وان قرار دارد. شما می توانید اپکس لجنز را در هر یک از آنها با حجم 20 گیگابایت دانلود کنید –که فضای کمتری نسبت به کامپیوتر شخصی دارد.

Beyond Apex Legend: اندازه دانلود بازی اپکس لنجندر و نکاتی برای بازیکنان جدید

نشناختن یک بازی از ابتدا می تواند یک کابوس باشد، به خصوص برای بازی هایی مثل اپکس. کارهای زیادی در جریان است که می توانید به راحتی رد شوید و از بازی دلسرد شوید؛ بنابراین بعد از این اینکه در مورد اندازه بازی اپکس لجنز اطلاعاتی کسب کردید، ما لیستی از نکات مفید برای تازه وارده را کشف کرده ایم که می تواند کمک بزرگی به شما کند. در اینجا بخوانید:

یک افسانه اصلی :  Loba

سیزدهیمن افسانه ای است که به بازی می یاد. هنگام شروع کار 6 کاراکتر به صورت رایگان قفل باز می‌شود. بقیه را می توانید با پول واقعی خریداری کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم هر شش افسانه یا بازیکن رایگان را برای چرخش در بازی انتخاب کنید ، ببینید کدام یک بیشتر به سبک بازی شما می آید و با آنها همراه شوید. Gibraltar هنوز یک انتخاب مناسب است.

jumpmaster را دنبال کنید

اگر بازیکن جدید هستید همیشه با jumpmaster همراه باشید. برای شانس بیشتر و زنده ماندن به تیم خود ملحق شوید و همچنین در باره مپ بازی بیشتر اطلاعات کسب کنید.

jumpmaster را دنبال کنید:

تا می توانید لوت کنید و غارت را انتخاب کنید:

سلاح های زیادی در اپکس لجندز وجود دارد. آنها به همراهی ضمیمه ها و چرخ دنده های مختلفی نیاز دارند،بنابراین در این مورد توجه داشته باشید. کوله پشتی خود را با غنیمت های غیر قابل استفاده بیش از حد پر نکنید.

در حال حرکت خوب شوید: هنگام جابه جایی می توانید از وسایل ترمیم استفاده کنید و محافظت کنید. سرعت حرکت ما تا حدی کاهش می دهد، اما در بعضی موارد که فقط نشسته‌اید یا وارد منطقه بازی هستید بهتر است به موقع از آن ها استفاده کنید.

از توانایی های خود استفاده کنید:

بازیکنان جدید تمایل دارند توانایی های لجندز خود را فراموش نکنند. به یاد داشته باشید که برای انجام پیش آگاهی شکار یا مبارزه از مهارت‌های خود استفاده کنید.

راهنمای مادر مورد حداقل نیازهای Apex Legend و حجم دانلود و موارد دیگر خلاصه می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و بروزرسانی ها و اخبار بازی های روز دنیا به بخش اخبار بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. الهه یعقوبی می گوید

    سلام من بازی اپکس لجندز نصب کردم ولی هرکاری میکنم وارد بازی نمیشه ی هشدار میاد که نوشته فضای خالی حافظه دستگاه شما ضعیفه.با اینکه چن تااز برنامه هامو پاک کردم ولی بازم داخل نمیره چیکار کنم؟

    1. ادمین سایت می گوید

      سلام وقت بخیر برای نصب و اجرای این بازی دستگاه شما باید حداقل 3.5 گیگابایت فضای خالی داشته باشه .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.