AD

تعریف بازیکن نوب و حرفه ای در دنیای بازی ها

0 1,732

اگر شما در بازی های آنلاین بازی کرده باشید به احتمال زیاد واژه بازیکن نوب را زیاد شنیده اید. بازیکن های نوب، بازیکن هایی هستند که نسبت به سایر بازیکن ها ضعیف تر می باشند و به احتمال زیاد تازه وارد هستند. شما برای تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای باید برخی کار ها را انجام دهید که در این  مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو به معرفی بازیکن نوب و حرفه ای در درنیای بازی های می پردازیم پس با ما همراه باشید.

چه چیزی یک بازیکن را نوب و یکی دیگر را بازیکن حرفه ای می کند؟

این مقاله به شما کمک می کند تا تعریف بازیکن نوب یا بازیکن پرو (Pro) را بفهمید. علاوه بر این به شما برای تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای کمک می کند. همراه با شکوفایی و گسترش بازی های ویدیویی اصطلاحاتی مانند بازیکن noob، بازیکن نرمال یا بازیکن پرو در بین کاربر ها رایج شده است. با این حال ممکن است که خیلی از بازیکن ها با این اصطلاحات آشنایی نداشته باشند و متوجه نشوند که چگونه باید بازیکن ها را طبقه بندی کنند، شما با خواندن این مقاله می توانید مشکل خود را حل کنید و همان طور که گفتم سرنخ های تبدیل شدن به یک بازیکن پرو در این پست می باشد.

معرفی بازیکن نوب

بازیکن noob یکی از اصطلاحات پر رایج دنیای بازی ها می باشد که ممکن است بیشتر از هر کلمه ای آن را بشنوید. در حقیقت واژه ی نوب نشان دهنده این است که آن شخص در دنیای بازی ها تازه وارد می باشد. بازیکن نوب کم تجربه می باشد و در مورد بازی اطلاعات کمی دارد. آین بازیکن ها در بازی ضعیف عمل می کنند و گاهی باعث باخت تیم می شوند، علاوه بر این ها زمان واکنش آن ها بسیار کند است. با توجه به چیز هایی که گفتم این بازیکن ها به احتمال زیاد در دقایق ابتدایی بازی کشته شوند. پس شما برای این که بازیکن نوب نباشید و تبدیل به یک بازیکن حرفه ای شوید، در قدم اول باید سعی کنید زنده بمانید.

با این حال نمی شود به همه ی بازیکن های تازه وارد گفت که این بازیکن noob است. واژه بازیکن نوب بیشتر برای تمسخر کردن بازیکن هایی است که بی تجربه هستند و عملکرد ضعیفی در بازی دارند. در همین حال بازیکن های نوب دلیل شکست خوردن خود و کشته شدنشان را به گردن Lag می اندازند.

بازیکن نوب
بازیکن نوب

این آموزش هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش کامل نصب بازی فانتزی استار ۲ بر روی کامپیوتر

معرفی بازیکن معمولی

بازیکن های معمولی محبوب ترین نوع بازیکن ها در بازی می باشند و فرانک آن ها از طبقات مختلف به پلاتین و الماس متفاوت است. این بازیکن ها با برخی از تاکتیک ها به مسابقه می پیوندند، آن ها به جای مکان های شلوغ مناطقی با جمعیت کم را انتخاب می کنند. آن ها در مورد بازی جدی هستند و دوست دارند مهارت های خود را برای تبدیل شدن به یک بازیکن پرو افزایش دهند. برای این کار نیز سعی می کنند رتبه خود را افزایش دهند.

بازیکن پرو (Pro Player)

بازیکن های سطح الماس بسیار عالی هستند اما برای تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای باید آن را به سطح بعد برساند و برای آن باید هنر نبرد خود را افزایش دهند. وقتی صحبت از بازیکن حرفه ای می شود، بازی های ویدیویی تبدیل به یک نوع هنر می شوند. زیرا بازیکن های حرفه ای مهارت فوق العاده ای در بازی کردن دارند. آن ها می توانند به ضربه اسلحه تسلط پیدا کنند، سلاح را درست مانند پشت دست خود درک کنند، با حرکت های سریع و غیر قابل پیش بینی دشمنان را بزنند. اکثر بازیکن های حرفه ای نیز با استفاده از قدرت کنترل پنجه خود حسابی در بازی خود نمایی می کنند.

مشهورترین بازیکن های پابجی موبایل حرفه ای در هند دینامو، مورتال و کرونن می باشند، همه ی آن ها لقب های Pacifist یا Master را نصیب خودشان کرده اند.

بازیکن نوب
بازیکن نوب

برای تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای، تمرین های فشرده لازم می باشد. علاوه بر این شما باید از همان ابتدا یک استراتژی روشن و مختصر داشته باشید. همچنین اگر در یک Clan خوب عضو شوید به راحتی می توانید پیشرفت کنید. فراموش نکنید که دانش خود را در مورد سلاح های درون بازی، وسایل نقلیه و بسیاری از ویژگی های دیگر به روز کنید و هر روز ترفند های بهتری را نسبت به قبل یاد بگیرید. ما همه ی این موارد را در پست های دیگر آموزش داده ایم که شما می توانید از آن ها استفاده کنید. برای استفاده از مطالب آموزی و کاربردی می توانی به بخش آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.