AD

انریل انجی 5 گرافیکی بی نظیری روی پی اس 5 نمایش می دهد

0 362

کنسول نسل بعدی سونی پی اس 5 تازگی نسخه آزمایشی گیم پلی را برای اولین بار در انریل انجی 5 جدید نشان داده است. مدیر عامل شرکت ایپک گیمز گفته است از رایانه بالاتر و پیشرفته تر خواهد بود. در ادامه با سایت ایموجو همراه باشید تا تازه ترین اطاعات را در مورد پلی استیشن 5 به دست آورید.

پی اس 5 توانایی گرافیکی خود را برای اولین بار با انریل انجی 5 دمو به نمایش می گذارد

کنسول نسل بعدی سونی پی اس 5 (ps5) تازگی نسخه آزمایشی گیم پلی را برای اولین بار در انریل انجی 5 جدید نشان داده است. مدیر عامل شرکت اپیک گیمز گفته است که از هر رایانه ای بالاتر جلوتر و پیشرفته تر خواهد بود.

همچنین بخوانید: جدیدترین اخبار مسدود شدن پابجی موبایل در هند

ایپیک گمیز و نسخه جدید از انریل انجی

اپیک گیمز نسخه جدید از انریل انجی را به عنوان بخشی از سامر گیم فست ارائه کرده است و آن را به روشی کاملاً ویژه انجام داده است: با یک نسخه آزمایشی فنی که به صورت بلادر رنگ روی پلی استیشن 5 اجرا می‌شود. این اولین بار است که کنسول جدید سونی پلی استیشن 5 در حال حرکت است.

این ویدئو که می توانید آن را مشاهده کنید تقریباً 9 دقیقه طول می‌کشد که در آن دو نفر از مسئولان اپیک گیمز ضمن توضیح جزئیات با نسخه نمایشی فنی جدید انریل انجی 5 را فاش می کنند. این نسخه آزمایشی فنی در زمان واقعی اطلاعاتی به آن اضافه می‌شود. به عنوان مثال نمونه موقعیت نور را تغییر می دهد تا نحوه واکنش زمین به نور را نشان دهد.

ایپیک گمیز و نسخه جدید از انریل انجی

نسخه های آزمایشی انریل انجی 5

 نسخه آزمایشی فنی با عنوان لومند این دی لند نایته پس از دو فناوری جدید انریل انجی 5 به عنوان نوآوری های اصلی شامل آن است.

نانیته ابزار مجازی است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد به همان اندازه که چش به جزئیات هندسی بسازند یا یک پند ضلعی در حالی که لومن یک سیستم روشنایی است که بلافاصله به تغییرات مناظر و تغییرات نور پاسخ می دهد.

ویژگی گرافیک انریل انجی 5

نانیته با بهره گری از قدرت کنسول های نسل بعدی آزادی خلاقیت بیشتری را به توسعه دهنگان می دهد. طبق گفته خود ایپیک گیمز سازندگان بازی های ویدئویی می‌توانند میلیون ها یا میلیارد ها چند ضلعی را مستقیماً به موتور انریل 5 وارد کنند و فقط کار می‌کند. باعث می‌شود شمارنده های چند ضلعی و میزان حافظه مصرفی خود را فراموش نکند بدون اینکه از دست بدهند که باعث کاهش کیفیت شود.

از طرف دیگر لومن بازتاب‌های بی نهایت در مقیاس کیلومتر و میلی متر را ارائه می‌دهد تا همیشه به صورت پویا به رویدادهای محیطی مانند تغییر زاویه خورشید برای زمان روز روشن کردن چراغ قوه یا دمیدن سوراخ در سقف پاسخ دهد و در نتیجه همیشه نور غیر مستقیم متناسب خواهد شد. لومن بسیاری از مراحل میانی را که برای تعیین چراغ های حجمی شناخته شده نسل فعلی بودند را حذف کردند.

بازی فورتنایت تائید شده که برای کنسول نسل بعد در دسترس است

در کنار ای ن نسخه آزمایشی نمایش موتور انریل اینجی 5 این شرکت همچنین برنامه های خود را برای آوردن فورتنایت پرچمدار خود به نسل جدید اعلام کرده است. اپیک گیمز تأیید کرده است که بتل رویال در هنگام راه اندازی کنسول ها در پی اس 5 و ایکس باکس وان در دست رس خواهد بود با نسخه ای مشابه که از قبل می توانید بازی کنید. اما بعداً در اواسط سال 2021 آن ها بازی را به انریل انجی 5 به روز رسانی می کنند تا از تغییرات موتور گرافیکی بهره‌مند شوند.

خبرهای وب سایت رسمی درباره انریل انجی 5

ایپیک گیمز در وب سایت رسمی خود توضیح داد ه است که انریل انجی 5 با پشتتانی از پروژه‌ای ایکس باکس و پلی استیشن 5 ای ا اس مک پلی و کامپیوتر شخصی و سری ایکس و اندروید در اوایل سال 2021 به صورت پیش نمایش در دست رس خواهد بود. این نسخه جدید از موتور دارای سازگاری معکوس خواهد بود یعنی توسعه دهندگانی که با انریل اینجی 4 کار می کنند پس از آماده شدن می توانند پروژهای خود را به نسخه بعدی نرم افزار منتقل کنند.

در مصاحبه بعدی همچنین در جریان سامر گیمز فست تیم سوئیسی مدیر عامل اپیک گیمز در مورد پلی استیشن 5 عملکرد فنی آن صحبت کرد و ستایش کرد که چگونه معماری آن محصول نهایی را بسیار متعادل و آوانگارد می کند که در نهایت رایانه شخصی را مجبور می کند بازار اجزای سازنده به آن نگاه کنید تا به سطح پلی استیشن 5 برسد.

خبرهای وب سایت رسمی درباره انریل انجی 5

معماری پی اس 5 باعث خواهد شد رایانه ها به آن توجه کنند

سوئینی به طور خاص گفته است که پی اس 5 (ps5) یک دستگاه کاملاً متعادل است زیاد دارای مقدار بسیار زیادی از قدرت جی پی یو است. در عین حال که می تواند از پهنای باند بالایی در مدیریت ذخیره سازی برخوردار باشد که برای عامل شرکت اپیک گیمز کاملاً حیاتی خواهد بود.

سوینی افزود که ارائه هرچیزی که در حافظه جدای دارد یک چیز است اما یک پیشنهاد متفاوت کاملاً برای ارائه جهانی است که ممکن به ده‌ها گیگابایت حجم آن باشد.

صحبت های مدیر عامل درباره انریل انجی 5

مدیر عامل شرکت اپیک گیمز در مورد قدرت خود کاپوننتز لفه ها چیز زیادی نگفته است بلکه در مورد نحوه تعامل آن ها با یکدیگر در سیستم خود پلی اسیشن 5 صحبت نکرده است. همین امروز دیدیم چگونه دموی فنی انریل انجی 5 با استفاده از ابزارهای ضبط خود سیستم مستقیماً از یک کنسول گرفته شده و نتیجه آن بسیار چشمگیر است. از طرف خود سونی بار دیگر تأکید کرد است پلی استیشن 5 هنوز برای پایان سال 2020 در نظر گرفته شده است.

برای دریافت تازه ترین و جدیدترین اخبار پلی استیشن 5 می توانید به بخش اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.