AD

بهترین بازیکن های پابجی موبایل در سال ۲۰۲۰

0 1,651

در این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو می خواهیم بهترین بازیکن های پابجی موبایل را که بیشترین تاثیر را در جامعه این بازی دارند معرفی کنیم. اکثر این بازیکن ها برای خود کانال های یوتیوب دارند و استریمر های قوی ای در دنیای پابجی موبایل می باشند. حتی یکی از این بازیکن ها در بازی های دیگر نیز یک بازیکن تاثیر گذار می باشد.

بهترین بازیکن های پابجی موبایل در سال ۲۰۲۰ : Mortal ،Scout و Dynamo کدام یک بهترین است؟

در این پست لیستی از تاثیر گذارترین بازیکن های پابجی موبایل را که به رشد این بازی کمک کرده اند را ارائه خواهیم کرد. هند یکی از کشور هایی می باشد که گیمر های زیادی در بازی های ویدیویی دارد. در بارگیری فروشگاه های برنامه نیز بالاترین رتبه را دارد. همچنین یکی از کشور هایی می باشد که بهترین بازیکن های پابجی موبایل را دارد. همان طور که گفتم ما در این پست می خواهیم بهترین بازیکن های PUBG Mobile را به شما معرفی کنیم.

بهترین بازیکن های  Gunshot – Harnit Khatri :PUBG Mobile

هارنیت خاتری جدا از این که یکی از بهترین بازیکن های PUBG Mobile می باشد در فورتنایت و کال آف دیوتی نیز یکی از بهترین بازیکن ها است. علاوه بر این او با منتشر کردن پیام های انگیزشی خود، تعداد بازدید ها و اعضای کانال خود را افزایش داد. او همیشه با وجود ماموریت های چالش بر انگیز پیروان خود را متقاعد می کند تا از پس بازی بر آیند.

بهترین بازیکن های پابجی موبایل: Kronten Gaming – Chetan Sanjay Chandgude

یکی دیگر از تاثیر گذارترین بازیکن های پابجی می باشد. او استریمر و بازیکننده جوان است که به لطف مهارت، استعداد و انرژی مثبت خود توانسته طرفدار های زیادی در کانال یوتیوب خود به دست آورد. علاوه بر این او به خاطر صرف در آمد خود در اهداف خوب مانند انجام امور خیریه و حمایت از جامعه مورد ستایش قرار گرفته است. Kronten Gaming یک نمونه عالی برای جامعه بازی ها می باشد و الگوی خوبی برای سایر بازیکن ها است.

بهترین بازیکن های پابجی موبایل: Kronten Gaming – Chetan Sanjay Chandgude

بهترین بازیکن های  HydraFlick – Rohan Ledwani :PUBG Mobile

HydraFlick که به عنوان Rohan Ledwani شناخته می شود یکی دیگر از تاثیر گذارترین بازیکن های پابجی موبایل می باشد که یکی از بیشترین تاثیر ها را روی جامعه گذاشته است. این بازیکن استریمر حجم گسترده ای از مطالب می باشد. مطالب او از گجت های حرفه ای تا بازی های esport و موبایل را پوشش می دهد. شما می توانید در روی یوتیوب نگاهی به ویدیو های او بیاندازید.

بهترین بازیکن های پابجی موبایل : Scout – Tanmay Singh

Tanmay Singh یکی از بهترین بازیکن های PUBG Mobile می باشد که اکنون با نام اسکات شناخته می شود. یک بازیکن پر طرفدار و با تجربه پابجی موبایل می باشد که به دنبال عملکرد فوق العاده می باشد. او به غیر از داشتن طرفدار های زیاد در کانال یوتیوب، در اینستا و توییتر نیز طرفدار های زیادی دارد.

بهترین بازیکن های  Mortal – Naman Mathur :PUBG Mobile

مورتال طرفدار های زیادی دارد نام او در سراسر جهان به عنوان یکی از بهترین بازیکن های پابجی موبایل معروف است، برای همین بیشتر بازیکن های پابجی موبایل با این نام آشنا می باشند. کانال او ترفند های ذهن بر انگیز و اظهار نظر های خنده دار دارد، این کانال اعضای زیادی دارد.

همچنین بخوانید: حقایق و رازهایی که باید در مورد پابجی موبایل بدانید

بهترین بازیکن های CarryisLive – Ajey Nagar :PUBG Mobile

وقتی صحبت از CarryisLive معروف به Ajey Nagar می شود، برتری در یک بازی ویدیویی نمایان می شود. در واقع کانال او ترکیبی عالی از جریان گیم پلی و تفسیر بازی می باشد. این بازیکن یکی از پیشگامان یوتیوب در هند می باشد. او جوان، جذاب و خلاق است و با زندگی در کنار دوستانش و سایر افراد تاثیر گذار از نمایشنامه های معمولی نهایت استفاده را می کند.

بهترین بازیکن های پابجی موبایل : Dynamo Gaming – Aadiatya Sawant

وقتی نام این بازیکن می آید، دیگر نیازی به معرفی نیست. او اولین مورد از تاثیر گذارترین بازیکن های پابجی موبایل می باشد. این گیمر و استیمر کننده پابجی موبایل در بازی های خلاقانه نکات مفیدی را به مخاطبانش یاد می دهد. او در کانال یوتیوب خود نیز بیشترین تعداد عضو را دارد.

بازی پابجی موبایل از محبوب ترین و پرطرفدارترین بازی های روز در دنیا به شمار می اید که هر روز به طرفداران این باز افزوده می شود. اگر شما نیز از طرفداران این باز هستید و می خواهید از تازه ترین اخبار این باز اطلاع پیدا کنید به شما پیشنهاد می کنیم به بخش اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.