AD

همه چیز درباره باگ سلاح Flare در پابجی موبایل

0 517

در این مقاله از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو می خواهیم در باره یک باگ سلاح Flare در پابجی موبایل صحبت کنیم. همه ما می دانیم که این سلاح بسیار کمیاب می باشد و شما نمی توانید تعداد زیادی از آن را در بازی به دست بیاورید، اما شخصی از سی سلاح در یک بازی استفاده کرده است.

همچنین بخوانید: بهترین مکان های سلاح Flare در پابجی موبایل

باگ سلاح Flare در پابجی موبایل

اگر شما یک سلاح Flare در پابجی موبایل پیدا کنید، شما احساس خواهید کرد که یک بازیکن خوش شانس می باشید. اما در این پست می خواهیم در مورد بازیکنی صحبت کنیم که ۳۰ سلاح Flare در PUBG Mobile پیدا کرد و همه ی آن ها را صرف نابود کردن یک هلیکوپتر کرد. همه بازیکن ها با اسلحه Flare در پابجی موبایل آشنا می باشند. این اسلحه یک ابزار می باشد که برای ارتباط با هواپیما ها استفاده می شود.

البته همه بازیکن ها کاربردهای سلاح Flare در پابجی موبایل را می دانند، اما من شرط می بندم هیچ یک از شما حتی به فکر استفاده از آن برای هدف های دیگر نمی باشید. اما یک بازیکن سر جمع سی سلاح Flare در PUBG Mobile را برای تیراندازی به آسمان استفاده کرده است، نه برای ارتباط با یک هواپیما، بلکه برای نابود کردن یک هلیکوپتر اسلحه Flare در پابجی موبایل را استفاده کرده است.

از آن جایی که سلاح Flare در PUBG Mobile هیچ آسیبی نمی تواند وارد کند واضح است که در طی پروسه تیر اندازی هلیکوپتر آسیبی ندیده است. اما بازیکن ها با استفاده از ۳۰ اسلحه Flare در پابجی موبایل آتش بازی چشمگیری را انجام دادند که در تصاویر زیر می توانید آن ها را مشاهده کنید.

باگ سلاح Flare در پابجی موبایل

مشکل نسخه چینی بازی و باگ سلاح Flare در PUBG Mobile

مشکل نسخه چینی پابجی موبایل و باگ سلاح Flare در PUBG Mobile

اما سوال واقعی اینجاست که ۳۰ سلاح Flare در پابجی موبایل از کجا آمده است. همه ما می دانیم تعداد این سلاح ها داخل این بازی محدود می باشد و نیازی نیست که بگوییم به دست آوردن آن چقدر سخت می باشد. اگر شما ۲ سلاح Flare در PUBG Mobile به دست بیاورید، احساس خواهید کرد که خوشبخت ترین بازیکن می باشید. اما ۳۰ سلاح Flare در پابجی موبایل کمی غیر ممکن به نظر می رسد.

بسیاری از مردم حدس می زنند که این بازیکن برای به دست آوردن این تعداد اسلحه تقلب کرده است. اما واقعیت این است که یک باگ در نسخه چینی پابجی موبایل دلیل این اتفاق است. این مشکل به Tencent گزارش شده است، بنابراین به زودی کمپانی این مشکل را بر طرف خواهد کرد.

برای دریافت تازه ترین اخبار بازی پابجی موبایل به بخش اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.