AD

آموزش سریع به دست آوردن اسکوپ x15 در پابجی موبایل

0 689

به احتمال زیاد به زودی اسکوپ x15 در پابجی موبایل منشر خواهد شد، این اسکوپ جدید پابجی موبایل قدرت بزرگنمایی فوق العاده ای دارد که آن را به یکی از بهترین افزودنی های پابجی موبایل تبدیل خواهد کرد. البته باگی در بازی وجود دارد که شما می توانید در حال حاضر با استفاده از آن قدرت بزرگ نمایی را ۱۵ برابر کنید. در ادامه سایت رسانه بازی موبایل ایموجو با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

نحوه به دست آوردن اسکوپ x15 در پابجی موبایل : توسعه دهندگان اطلاعات این اسکوپ را فاش کرده اند

به نظر می رسد که برای اسنایپر ها یک اسکوپ جدید پابجی موبایل که قوی تر می باشد در راه است. شما می توانید این مقاله را برای نحوه به دست آوردن اسکوپ x15 در پابجی موبایل بخوانید. یکی از قوی ترین به روز رسانی های جدید پابجی موبایل که به روز رسانی نسخه 1.0 پابجی موبایل می باشد، در تاریخ ۸ سپتامبر منتشر خواهد شد. در این به روز رسانی گرافیک بازی روان تر و بهتر خواهد شد، علاوه بر ای ن محتوای بازی نیز بیشتر خواهد شد.

مشخص است که بیشترین تمرکز پابجی موبایل روی نقشه Erangle 2.0 می باشد، با این حال موارد دیگری وجود دارد که توجه بازیکن ها را جذب خواهد کرد. در این مقابله ما نحوه به دست آوردن اسکوپ x15 در PUBG Mobile را به شما یاد خواهیم داد.

به تازگی در پستی که در مورد به روز رسانی عصر جدید پابجی موبایل توسط گسترش دهندگان منتشر شده است. اطلاعات مربوط به اسکوپ x15 در پابجی موبایل منشر شده است. ما در این پست همه چیز را در مورد این به روز رسانی خواهیم گفت پس با ما همراه باشید.

همچنین این مطلب آموزشی را هم بخوانید: روش ها و ترفندهای حالت Pyramid پابجی موبایل

اسکوپ x15 در PUBG Mobile: این اسکوپ چگونه می باشد؟

نام کامل اسکوپ x15 در پابجی موبایل x PM II Scope15 می باشد. این یک اسکوپ واقعی در پابجی موبایل می باشد که از طریق Air Drops به دست می آید. این اسکوپ قدرتمند می تواند بیشتر از ۸ برابر CQBSS بزرگنمایی کند، در حال حاضر بزرگترین بزرگنمایی مختص این دستگاه می باشد. بهتر است از اسکوپ 15x در پابجی موبایل به همراه سلاح هایی استفاده کنید که سرعت گلوله بالایی دارند. به دلیل بزرگنمایی بسیار قوی، کنترل کردن محدوده بسیار سخت است است و هدف به راحتی از دست می رود، بهتر است که در موجود خود یک دوربین اضافی داشته باشید تا برای فاصله های نزدیک از آن استفاده کنید.

اسکوپ x15 در PUBG Mobile: ۱. این اسکوپ چگونه می باشد؟

اسکوپ x15 در PUBG Mobile، قدرت بزرگنمایی ۱۵ برابر ندارد، میدان دید شما را تا 6.67 درجه که نزدیک به ۱۲ برابر می باشد، بزرگ می کند.

اسکوپ x15 در پابجی موبایل : آیا این اسکوپ به پابجی موبایل می آید؟

از آن جا که این اسکوپ جدید پابجی موبایل در خود پابجی وجود دارد، به پابجی موبایل نیز خواهد آمد و تنها مسئله زمان وجود دارد. دلیل نیامدن آن به بازی تا کنون به احتمال زیاد به خاطر مشکلات فنی است. زیرا ۱۵ برابر به قدرت پردازش بیشتری نیاز دارد و صفحه شما مجبور است صحنه های بسیار دور تر را ارائه دهد.

با فوق حرفه ای بودن تیم پابجی موبایل، احتمال این که یک اشکال بصری تصادفی یا واقعی باشد بسیار کم است. به احتمال زیاد اسکوپ X15 در PUBG Mobile به زودی به بازی راه پیدا خواهد کرد.

اسکوپ  x15 در PUBG Mobile: نقش این اسکوپ چگونه می باشد؟

به طور کلی از این اسکوپ برای افزایش توانایی نشانه گیری بازیکن ها استفاده می شود، همان طور که گفتم اسکوپ جدید پابجی موبایل از airdrop به دست می آید. تک تیر انداز ها با قدرت نشانه گیری ۱۵ برابر قادر خواهند بود حمله بسیار دقیق تری انجام دهند. با این حال استفاده از اسکوپ x15 در PUBG Mobile به احتمال زیاد با ضعف هایی همراه است. زیرا کنترل اسکوپ با این دقت خیلی بیشتر از اسکوپ 8x دشوار تر است. برای مبارزه های نزدیک ممکن است نیاز باشد از اسکوپ های دیگر استفاده کنید.

اضافه کردن این اسکوپ باعث می شود تک تیر انداز ها در بازی قوی تر شوند و حتی بازیکنان ماهر بتوانند استفاده خیلی بهتری از این اسکوپ جدید پابجی موبایل بکنند. با استفاده از اسکوپ 15x در پابجی موبایل می توانید با مهارت کم دشمن ها را بکشید و آن ها را از فاصله خیلی دور بکشید، علاوه بر این دشمن نمی تواند تشخیص دهد که گلوله از کجا می آید.

اسکوپ  x15 در PUBG Mobile: نقش این اسکوپ چگونه می باشد؟

اسکوپ x15  در پابجی موبایل : ترفند تبدیل اسکوپ  3xبه x15

یک چیز بسیار عجیب وجود دارد که شما می توانید برای تبدیل اسکوپ x3 به x15 استفاده کنید. با این حال کمی باید در انجام مراحل این کار دقت کنید تا کار کند. در مرحله اول باید Kar98k با دامنه 8x و M416 با دامنه x3 همراه با Quick draw مجهز شده باشد.

پس از آن شما باید شروع به کار کنید و M416 را به 3x و quickdraw مجهز کنید. Kar98k را از موجودی خود رها کنید و دوباره آن را بارگیری کنید. پس از این به نظر می رسد که M416 بزرگنمایی بیشتری داشته باشد.

اسکوپ x15  در پابجی موبایل : ترفند تبدیل اسکوپ  3xبه x15

البته آن ها ممکن است متوجه این اشکال از پابجی موبایل شوند و آن را رفع کنند. با این حال بازیکن ها از این دستاورد استفاده می کنند. برای آموزش های بیشتر این بازی بخ بخش آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.