AD

بهترین مکان های سلاح Flare در پابجی موبایل

0 1,674

سلاح Flare در پابجی موبایل یکی از سلاح های کمیاب می باشد که خیلی از بازیکن ها به خاطر مزیت های فوق العاده آن به دنبال به دست آوردن این سلاح می باشد. ما در این مقاله از سایت ایموجو بهترین مکان هایی را که شما می توانید از آن جا این سلاح را به دست بیاورید به شما معرفی کرده ایم و در آخر نیز ترفند های استفاده از این سلاح را آموزش داده ایم.

بهترین مکان های سلاح Flare در پابجی موبایل روی نقشه Erangle و بهترین ترفند ها

برای بازیکن ها یکی از سخت کار ها پیدا کردن بهترین مکان های سلاح Flare می باشد. در این پست ما می خواهیم بهترین مکان های این سلاح را در بازی را به شما معرفی کنیم، پس همراه ما باشید تا بهترین مکان های سلاح Flare در PUBG Mobile را روی نقشه Erangle بررسی کنیم.

سلاح Flare در پابجی موبایل چیست؟

سلاح Flare در PUBG Mobile نمی تواند برای کشتن دشمن ها استفاده شود. با این حال بازیکن ها از این سلاح برای ارتباط با جعبه تامین یا کامیون زره پوش BRDM می تواند استفاده شود. این airdrop سفارشی نشانه منحصر به فردی به شکل دود زرد دارد. شما باید از سلاح Flare در پابجی موبایل استفاده کنید تا یک airdrop سفارشی را دریافت کنید. اگر از این سلاح خارج از منطقه بازی استفاده می کنید، هواپیما برای شما کامیون زره پوش BRDM می آورد.

سلاح Flare فقط روی حالت کلاسیک و در چهار نقشه قدیمی وجود دارد. در نقشه جدید پابجی موبایل یعنی Livik وجود ندارد. شما اگر این سلاح را از دشمنان می گیرید باید حواستان به مهمات آن نیز باشد، زیرا سلاح Flare در PUBG Mobile بسیار کمیاب است برای همین ما می خواهیم بهترین مکان های این سلاح را به شما معرفی کنیم.

در airdrop معمولی بازیکن ها می توانند سلاح های قدرتمندی مانند M249، AWM، MK14، Groza، AUG A3 و DBS بگیرند. علاوه بر این ها بازیکن ها همچنین می توانند یک مجموعه سطح ۳ کوله پشتی، کلاه ایمنی و کیت مراقبت های درمانی را دریافت کنید. اگر خوش شانس باشید لباس ghillie که برای مخفی کردن و حمله ناگهانی به دشمن ها مناسب می باشد را دریافت خواهید کرد.

بهترین مکان های سلاح Flare در پابجی موبایل

مکان های زیادی برای سلاح Flare در PUBG Mobile وجود دارد، پس ما باشید تا بهترین مکان های سلاح Flare در پابجی موبایل را به شما معرفی کنیم.

بهترین مکان های سلاح Flare در پابجی موبایل: پایگاه Sosnovka

اولین مکان که باید از بهترین مکان های سلاح Flare در پابجی موبایل بشناسید، این پایگاه می باشد. شما حداقل می توانید یک سلاح Flare در PUBG Mobile در این مکان پیدا کنید. می توان آن را در رصد خانه، غار، کارخانه یا در یکی از ساختمان های آن جا پیدا کرد. در غیر این صورت می توانید در ساختمان های ۷ طبقه در این پایگاه سلاح را پیدا کنید. اگر شما همه دشمنان را از بین ببرید و این پایگاه را اشغال کنید، تیم شما می تواند در این جا ۲ یا ۳ سلاح Flare پیدا کند.

بهترین مکان های سلاح Flare در پابجی موبایل: پایگاه Sosnovka

بهترین مکان های سلاح Flare در Georgopol :PUBG Mobile

دومین مکانی که در Erangle برای به دست آوردن سلاح Flare مناسب می باشد. شما می توانید روی کانتینتر های سلاح را پیدا کنید. علاوه بر این ممکن است در آموزشگاه های نظامی آن جا نیز باشد.

بهترین مکان های سلاح Flare در پابجی موبایل: Noverepnoye

یکی دیگر از بهترین مکان های سلاح Flare در پابجی موبایل می باشد که تعداد زیادی کانتینر و پایگاه های جنگی در آن جا وجود دارد. سلاح Flare در PUBG Mobile در این قسمت یا روی کانتینر ها یا روی خانه ها وجود خواهد داشت.

بهترین مکان های سلاح Flare در پابجی موبایل: جزیره Spawn

یکی دیگر از بهترین مکان های این سلاح جزیره Spawn می باشد. در این جزیره یک ساختمان دو طبقه بزرگ وجود دارد که شما از آن جا می توانید سلاح Flare در PUBG Mobile را بردارید. علاوه بر این شما می توانید در پناهگاه یا آزمایشگاه نیز آن را پیدا کنید. با این حال، این جزیره دور از جزیره اصلی واقع شده است.

بهترین مکان های سلاح Flare در PUBG Mobile: نیروگاه Mylta

یکی دیگر از این مکان ها روی نقشه Erangle نیروگاه Mylta می باشد. این مکان برای رفتن ریسک پایینی دارد. شما در این جا یک یا دو تیم دشمن را امکان دارد ببینید. شما می توانید در ساختمان اصلی یا کارخانه سلاح Flare در PUBG Mobile را پیدا کنید تا یک airdrop را فرا بخوانید.

بهترین مکان های سلاح Flare در PUBG Mobile: نیروگاه Mylta

بهترین مکان های سلاح Flare در The Shooting Range :PUBG Mobile

این مکان یکی از بهترین مکان ها برای تازه وارد ها می باشد تا سلاح Flare در PUBG Mobile را به دست بیاورند. شما ممکن است تیم هایی از دشمن را در اینجا ببینید.

مکان های دیگر سلاح Flare در پابجی موبایل

مکان های دیگری وجود دارد تا سلاح Flare در PUBG Mobile را به دست بیاورید.

 • Lipovka: این مکان در سمت چپ نقشه اصلی می باشد و یکی از مکان های کم ریسک برای به دست آوردن سلاح Flare می باشد. شما می توانید سلاح را در یکی از خانه ها یا خانه های شیشه ای به دست بیاورید.
 • Zharki: این مکان در بالای سمت راست نقشه می باشد که شما می توانید سلاح Flare در PUBG Mobile را در آن جا به دست بیاورید.
 • Primorsk: این مکان برای به دست آوردن سلاح Flare در PUBG Mobile ریسک متوسطی دارد. در این جا ساختمان های دو طبقه، پایگاه ه آموزش و خانه های شیشه ای وجود دارد.
 • Stalber: این مکان در بالاترین قسمت نقشه وجود دارد شما می توانید یک سلاح Flare در پابجی موبایل را در ساختمان دو طبقه آزمایشگاه پیدا کنید.
 • shelter: یکی دیگر از مکان های مناسب برای تازه وارد ها می باشد.

روش های استفاده از سلاح Flare در پابجی موبایل

این سلاح یکی از سلاح های کمیاب می باشند که بیشتر بازیکن ها می خواهند از آن استفاده کنند. شما وقتی با این سلاح برای فراخواندن Airdrop سفارشی اقدام کنید، ممکن است بازیکن های اطراف آن را تشخیص بدهند و برای سرقت آن ها اقدام کند. در این جا چند نکته برای استفاده هوشمندانه و ایمن برای این سلاح وجود دارد.

 • فقط در ابتدا و وسط مسابقه از اسلحه شلیک استفاده کنید.
 • همیشه در جهت عمودی شلیک کنید.
 • در منطقه ها و قسمت های پایانی بازی از این سلاح استفاده کنید.
 • از این سلاح در فضا های باز استفاده کنید در غیر این صورت به بالای ساختمان می افتد و شما نمی توانید از آن استفاده کنید.
 • هنگام استفاده کردن از airdrop مقداری نارنجک دودی برای پرتاب کردن داشته باشید و استفاده کنید، زیرا دشمن ها ممکن است شما را تشخیص دهند و به شما شلیک کنند.
 • لوازم را با هم تیمی های خود به اشتراک بگذارید.
 • قبل از استفاده از airdrop محیط اطرف را بررسی کنید.
 • برای کمین کردن و شلیک به دشمنان از فراخواندن airdrop به عنوان طعمه استفاده کنید.
 • موقعیت خود را تغییر دهد و پس از استفاده از سلاح Flare یک پشتیبان خوب پیدا کنید و منتظر airdrop سفارشی باشید.
 • قبل از استفاده از این سلاح کاملا آماده جنگ باشید، زیرا ممکن است در صورت استفاده جنگی شروع شود.

روش های استفاده از سلاح Flare در پابجی موبایل

برای دریافت تازه ترین اخبار بازی پابجی موبایل همین حالا می توانید به بخش اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.