حقایق و رازهایی که باید در مورد پابجی موبایل بدانید

 حقایق و رازهایی که باید در مورد پابجی موبایل بدانید

پابجی موبایل در هند یکی از بازی های پرطرفدار می باشد، اما به تازگی این بازی در این کشور مسدود شده است. این مسدودیت دلایل خاصی دارد. ما در این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو حقایق و رازهایی را در مورد پابجی موبایل گفته ایم که ممکن است شما ندانید، پس با ما باشید تا رازهای بازی PUBG Mobile را بدانید.

حقایق و رازهای در مورد پابجی موبایل (PUBG Mobile)

با این که هند بازی پابجی موبایل را مسدود کرده است، نمی توان پنهان کرد که بازی PUBG Mobile در هند طرفدار های زیادی دارد. پابجی موبایل یکی از پرطرفدارترین بازی های سبک نبرد رویال می باشد که در سراسر جهان دارای طرفدار های زیادی است.

روز چهارشنبه وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات هند اعلام کرد که پابجی موبایل در کنار ۱۱۷ برنامه مسدود دیگر قرار می گیرد. بازی PUBG Mobile یکی از محبوب ترین بازی های موبایل در هند با میلیون ها بازیکن در این کشور است. اما اکنون به زودی این بازی از اپ استور و پلی استور در هند حذف خواهد شد. با وجود محبوبیت بازی موارد خاصی وجود دارد که ممکن است آن ها را ندانید. پس با ما باشید تا دلیل مسدود کردن پابجی موبایل در هند را بفهمید.

همچنین بخوانید: تاریخ انتشار نقشه جدید erangle 2.0 پابجی موبایل مشخص شد

حقایق بازی پابجی موبایل : پابجی موبایل از پابجی کامپیوتر های شخصی محبوب تر می باشد

در سال ۲۰۱۹، تحلیل گر Esports یک گزارش منتشر کرد که در آن پابجی موبایل ۴۰۰ میلیون بازیکن داشت که از این تعداد بازیکن ۵۰ میلیون روزانه آنلاین بودند. اما در طرف دیگر پابجی روی پلت فرم کامپیوتر های شخصی فقط ۸ هزار بازیکن آنلاین داشت.

حقایق بازی PUBG Mobile : بیشترین دانلود های پابجی موبایل از هند بود

بیشترین دانلود های بازی PUBG Mobile از هند بود و همین دلیل مسدود کردن پابجی موبایل از هند شد. Sensor Tower نشان داد که بیشترین تعداد بارگیری این بازی در هند است. گزارش شده است که پابجی موبایل ۱۷۵ میلیون بار در این کشور بارگیری شده است. در همین حال یک گزارش جدید منتشر شده است که می گوید قبل از این که بازی PUBG Mobile مسدود شود، بیش از ۲۰۰ میلیون بارگیری در هند داشته است.

حقایق بازی PUBG Mobile: تبلیغات تلویزیونی پابجی موبایل در هند

این تنها بازی موبایلی است که تا کنون تبلیغات خود را در تلویزیون هند انجام داده است. آگهی تلویزیونی آن ۲۷ ثانیه است که در کانال های مختلف هند نمایش داده می شود.

حقایق بازی پابجی موبایل: راز پشت نام PlayerUnknown Battlegrounds

در واقع Play Unknown برچسب بازی توسعه دهنده پابجی، Brendan Greene است. علاوه بر این از آن جا که مفهوم بازی میدان های بزرگ جنگ است او تصمیم گرفت Battle grounds را به این نام اضافه کند.

حقایق بازی PUBG Mobile: داستان پشت پابجی

داستان پشت بازی پابجی روی کانال رسمی یوتیوب آن منتشر می شود، پشت هر فصل ان یک داستان متفاوت می باشد.

حقایق بازی پابجی موبایل: سریال مخصوص خود را دارد

این بازی در هند بسیار محبوب می باشد و سریال مخصوص خود را با عنوان Dosti Ka Naya Maidan را دارد. این سریال روی کانال یوتیوب هند پابجی موبایل در دسترس می باشد.

حقایق بازی پابجی موبایل: سریال مخصوص خود را دارد

حقایق بازی PUBG Mobile: گسترش دهنده بازی PUBG Mobile کمپانی Tencent Games می باشد

شرکت پابجی مستقر در کره نسخه PC را توسعه داد اما شرکت چینی Tencent Games با دیدن محبوبیت بازی پابجی با ارتباط بر قرار کردن با این شرکت اجازه توسعه این بازی را گرفت. این کمپانی کنترل اکثریت بازی پابجی موبایل را در اختیار دارد.

حقایق بازی پابجی موبایل: چرا نام اولین نقشه Erangle بود

البته Erangle اولین نقشه پابجی موبایل نبود ولی می توان گفت که مهم ترین نقشه پابجی موبایل بود. نام دختر گسترش دهنده پابجی موبایل Eryn می باشد و او را Angel صدا می کنند. Erangle ترکیب این دو کلمه می باشد.

حقایق بازی پابجی موبایل: چرا نام اولین نقشه Erangle بود

حقایق بازی PUBG Mobile: نام مکان ها

مکان های ساختگی زیادی در بازی وجود دارد، اما مکان های بسیاری از دنیای واقعی را نیز شامل می شود، مانند مدرسه ای که از چرنوبیل روسیه است. یک مثال دیگر Shelter می باشد که مکان متروک ذخیره سازی سلاح هسته ای در اوکراین می باشد.

حقایق بازی پابجی موبایل: روبات ها

بازی PUBG Mobile همراه با بسیاری از ربات های هوش مصنوعی است که برای کمک به بازیکن های تازه وارد برای افزایش اعتماد به نفس آن ها طراحی شده است. تا رسیدن به سطح ۱۰ بازیکن ها به طور عمده با ربات ها بازی می کنند و با کسب تجربه بیشتر به تدریج با بازیکنان واقعی بیشتری بازی می کنند.

برای دریافت تازه ترین اخبار بازی پابجی موبایل می توانید به بخش اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

سارا رسولی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *