AD

تاریخ انتشار نقشه جدید erangle 2.0 پابجی موبایل مشخص شد

0 276

تاریخ انتشار نقشه جدید پابجی موبایل مشخص شد. علاوه بر نقشه erangle 2.0 پابجی موبایل، به روز رسانی ای برای نسخه ۱ که در اطلاعیه PUBG Mobile new era که در روز ۲۴ اوت سال ۲۰۲۰ معرفی شد، منتشر خواهد شد. نقشه erangle 2.0 پابجی موبایل به زودی در این به روز رسانی قرار خواهد گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این نقشه به شما پیشنهاد می کنیم که به خواندن این مقاله از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو ادامه دهید.

تاریخ انتشار نقشه erangle 2.0 پابجی موبایل

پس از گمانه زنی های زیاد و مدت زمان طولانی پیش بینی، تاریخ انتشار نقشه erangle 2.0 پابجی موبایل که همه منتظر آن بودند، فاش شده است. این نقشه حدود یک سال است که آزمایش شده است. اما اکنون در به روز رسانی پابجی موبایل آماده قرار داده شدن در سرور های جهانی شده است. به طور قطعی نقشه جدید پابجی موبایل بازیکن ها را هیجان زده می کند.

همان طور که گفتم نقشه جدید به احتمال زیاد در به روز رسانی جدید پابجی موبایل منتشر خواهد شد. اگر چه تیم کمپانی پابجی موبایل هیچ گونه اطلاعیه رسمی در مورد انتشار نقشه جدید تایید و منتشر نکرده است، اما به طور کامل مشخص است که این نقشه در به روز رسانی بعدی پابجی موبایل قرار خواهد داشت. در اطلاعیه رویداد PUBG Mobile new era ناشران بازی فاش کرده اند که به روز رسانی بعدی پابجی موبایل با یک شگفتی که مدت هاست روی آن کار شده است، منتشر خواهد شد.

تاریخ انتشار نقشه erangle 2.0 پابجی موبایل

واضح است که منظور ناشران نقشه erangle 2.0 پابجی موبایل می باشد، زیرا گفته اند که این شگفتی همانی می باشد که کاربر ها خیلی وقت است منتظر آن می باشند. بنابراین اکثر بازیکن ها به آمدن نقشه جدید پابجی موبایل اعتقاد دارند. علاوه بر این توسعه دهندگان ادعا کرده اند که به روز رسانی پابجی موبایل شما را به یک عصر جدید منتقل می کند. همان طور که همه ما می دانیم نقشه erangle اولین نقشه و نقشه افسانه ای بازی پابجی موبایل است. تیم پابجی اعلام کرده است که نقشه erangle قلب این بازی نبرد رویال است. این شواهد وقتی در کنار هم جمع می شوند نشان می دهند که نقشه erangle 2.0 پابجی موبایل در حال انتشار است.

تاریخ انتشار نقشه erangle 2.0 پابجی موبایل

تاریخ انتشار به روز رسانی پابجی موبایل

گفته می شود که نقشه erangle 2.0 پابجی موبایل در به روز رسانی جدید منتشر خواهد شد. برای همین خیلی از بازیکن ها سوال می کنند که این به روز رسانی جدید پابجی موبایل چه زمانی منتشر خواهد شد. اگر شما از طرفدار های پیگیر پابجی موبایل باشید می دانید که کلیه جزئیات یک هفته قبل از انتشار رسمی می آید. پس انتظار می رود به روز رسانی ها و ویژگی های اضافه شده جدید در تاریخ ۱۵ سپتامبر سال ۲۰۲۰ به صورت رسمی به روی پابجی موبایل بیاید.

دستاورد های به روز رسانی نسخه 1.0 پابجی موبایل

دستاورد های به روز رسانی نسخه 1.0 پابجی موبایل

در جریان اطلاعیه PUBG Mobile new era، تیم توسعه دهنده افزودنی ها و پیشرفت های بسیار زیادی را در به روز رسانی آینده نشان داده است. همان طور که گفتم آن ها در اطلاعیه جدید اظهار داشتند که با این به روز رسانی شما به طور کامل تفاوت های بزرگی را احساس خواهید کرد. بنابراین، این به روز رسانی پابجی موبایل شامل بسیاری از ویژگی های شگفت انگیز است که قبلا آن ها را ندیده اید. تیم توسعه دهنده سخت کوشیده اند تا تجربه و گیم پلی بهتری را ارائه دهند که به آن Beyond A.C.E گفته می شود.

به روز رسانی پابجی موبایل (PUBG Mobile)

به روز رسانی پابجی موبایل (PUBG Mobile)

در مرحله اول به روز رسانی جدید فناوری جدیدی از گرافیک را به همراه خواهد داشت. سپس محیط درون بازی واقع بینانه تر و خیره کننده تر به نظر می رسد. به عنوان مثال چراغ لابی به روز می شود. لابی در مقایسه با رابط فعلی ظاهر متفاوتی خواهد داشت. این به روز رسانی پابجی موبایل یک تجربه جدید را برای کاربران به ارمغان می آورد. به عنوان مثال، شما شاهد یک تغییرات چشمگیر در بسیاری از ویژگی ها از جمله انفجار، بلند شدن دود از آن و بقیه چیز ها خواهید بود.

علاوه بر این، آسمان، پوشش گیاهی، ساختمان ها، منظره ها و رد آب نیز بهبود یافته است. بنابراین در نقشه جدید پابجی موبایل احساس خواهید کرد که در آن دنیا بازی زندگی می کنید. علاوه بر این تجربه کاربر همچنین با یک لابی جدید، رابط فروشگاه و شخصیت های انیمیشنی به روز شده، تعامل، حرکات و همچنین جلوه های صوتی تجربه بازی بهتری خواهند شد.

نکات جدید نقشه erangle 2.0 پابجی موبایل

افتخار، امید و چالش هدف اصلی این دوره جدید پابجی موبایل خواهد بود. جدا از آن، از نکات مربوط به نقشه جدید پابجی موبایل خواهد بود. جدا از نکات مربوط به نقشه جدید پابجی موبایل تاریخ انتشار نقشه جدید نیز رونمایی شد. اگر در ۲۴ آگوست جریان جدید عصر جدید را تماشا کرده باشید ناشر بازی نیز نکاتی را درباره به روز رسانی شگفت آور ارائه کرد. همان طور که در بالا گفتم آن ها اعلام کردند این موضوع مربوط به چیزی است که همه مدت هاست دنبال آن می باشند که این شواهد نشان دهنده نقشه erangle 2.0 پابجی موبایل می باشند.

نکات جدید نقشه erangle 2.0 پابجی موبایل

برنامه و اعلام این نقشه از سال پیش شروع شده است. پس این انتظار می رود که دیگر زمان این رسیده است که در نسخه 1.0 پابجی موبایل این نقشه را ببینیم. با این حال پابجی موبایل بار ها تاریخ انتشار آن را لغو کرده است زیرا آن ها اعلام کرده اند ک برای آزمایش آن به زمان بیشتری احتیاج دارند. علاوه بر این، این نقشه حدود یک سال است که در حال آزمایش است. از این رو، به احتمال زیاد ویژگی مورد انتظار تیم پابجی موبایل در آن می باشد

علاوه بر این، در فیلم تیزر اسکریپت معرفی به همراه تصویر یک نقشه اجرا شد. سازه ها، تکه ها سبز چمن زار ها و جنگل ها، رودخانه ها، جاده های بزرگ و چیز های دیگر وجود دارد که به نظر نمی رسد نقشه کویر miramer یا نقشه برفی ویکندی باشد. علاوه بر این بسیار بزرگ تر از نقشه جدید Livik است و به اندازه جزیره گرمسیری sanhok سبز نیست. بنابراین باید نقشه erangle 2.0 پابجی موبایل می باشد.

نکات جدید نقشه erangle 2.0 پابجی موبایل (PUBG Mobile)

 جمع بندی

در جمع بندی بهتر است که بگویم نقشه جدید پابجی موبایل یعنی erangle در به روز رسانی جدید پابجی موبایل منتشر خواهد شد. به احتمال زیاد این تاریخ ۸ ام سال ۲۰۲۰ می باشد. پس بهتر است که ترفند های جدید پابجی موبایل را از پست های دیگر سایت ما یاد بگیرید تا در روی نقشه جدید پابجی موبایل یک حرفه ای باشید. برای کسب اطلاع از تازه ترین اخبار پابجی موبایل به بخش اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.