AD

معرفی بهترین بازی های ام ام او آر پی جی برای کامپیوتر

0 761

در این مقاله از سایت ایموجو شما می توانید بهترین بازی های ام ام او آر پی جی را برای رایانه های شخصی انتخاب کنید که مطمئنا تمام روزهای شما را دریک زمان فروخواهد برد. پس بیاید شروع کنیم!

ام ام او آر پی جی چیست؟

 خوب این حروف غالباً استفاده از کلمات بازی نقش انحصاری چند نفره آنلاین را نشان می‌دهد و به عناوین بازی اشاره می‌کند که صدها بازیکن در سراسر جهان با هم جمع می‌شوند. به‌عنوان مثال در بازی ورلد آف وارکرفت یکی از محبوب ترین ام ام اوآر پی جی بازیکن ها در سرزمین های جدید زندگی می‌کنند زندگی روزمره خود را برای یکی از ماجرا ها سود و حتی خطر مبادله می کنند.

اگر این نوع بازی جالب توجه دارید در اینجا لیستی داریم که از آن می توانید بهترین بازی ام ام او آر پی جی را برای رایانه شخصی (Mmorpg pc) انتخاب کنید که مطمئناً تمام روزهای شما را به شکل همزمان جذب کرده است. بیاید شروع کنید!

همچنین بخوانید: جدیدترین اخبار منتشر شده فصل ۲ fall guys

بهترین بازی های ام ام او آر پی جی برای کامپیوتر برای سال 2020 چیست؟

در ادامه با ما همراه باشید تا با بهترین بازی های Mmorpg برای کامپیوتر آشنا شوید.

بهترین بازی های ام ام او آر پی جی : بازی بلید سول

 Publisher: NCsoft

 Playerbase: High

 Genre: Action MMORPG

 Release Date: January 19, 2016

 PvP: Open World/Arenas/Battlegrounds

این بازی هنرهای رزمی فانتزی کره ای است که مطمئناً علاقه شما را جلب می‌کند. بلید آند سول بازیکنان دینای پیچیده و طراحی شده خود 10 کلاس جذاب 4 مسابقه بینش‌تر را بازی می کند. مهم نیست که چه شخصیتی را برای بازی انتخاب کنید همه کاره جین توان گون عرفان لین یا استاد دنیای طبیعی یون مشارکت در نبرد با استفاده از یک سیستم جنگی اکتان بالا مطمئناً خوشحال کننده خواهد بود.

علاوه بر این زنجیره های دسته های کوچک موسیقی جاز و شمارنده سریع از اهمیت مهمی برخوردارند. خواه بخواهید ضبط مجازی خود را در پی وی پی انجام دهید یا با دوستان خود درگیر شوید تا بتوانید تعداد زیادی از سیاه چال ها را برطرف کنید.

بهترین بازی های ام ام او آر پی جی : بازی بلید سول

بهترین بازی های Mmorpg: بازی گییلد وار 2

 Publisher: NCSOFT

 Playerbase: High

 Genre: F2P MMORPG (paid expansions)

 Release Date: August 28, 2012

 PvP: Arenas/Large scale World vs World

گیلد وارز 2 عجیب ئودر عین حال یکی از بهترین بازی های ام ام او آر پی جی برای رایانه های شخصی است که می توانید بازی کنید. طراحی بازی تلاش برای رفع و توقیت کلیه مکانیک های شکسته است که بازی آنلاین ام ام او در پیگری آن هستند. در گیلد وارز 2 بازیکنان در مسابقات متحرک با هم می جنگند. خط داستانی کوتاه که براساس عملکرد بازیکنان در مرحله اجرا قرار می‌گیرند. این باعث می‌شود بازیکنان به طور ارگانیک به هم بپیوندد و بر محلی که دران قرار دارند تأثیر بگذارد و به عنوان مثال تهدیدی گروه شیاطین را کاهش بدهند.

این بازی در حال حاضر کاملاً رایگان است.

بهترین بازی های Mmorpg: بازی گییلد وار 2

بهترین بازی های ام ام او آر پی جی : بازی الدر اسکرول آنلاین

 Publisher: Bethesda Softworks

 Playerbase: High

 Genre: MMORPG

 Release Date: April 4, 2014

 PvP: Alliance Wars (Faction Wars)

بازی الدر اسکرول آنلاین به عنوان یک ورودی قوی برای یکی از بهترین بازی های ام  ام او آر پی جی برای کامپیوتر های شخصی رایگان سال 2020 شناخته شده است.

بازی در زندان ولدینگ کلدهابرر آغاز می‌شود که شما به عنوان بازیکن یک زندانی هستید. شما مجبور به فرار از زندان برای گشت وگذار در ترمیل و کشف سیاه چاله ها نبرد با هیولا و سلاح های صنایع دستی با ماجراجویان خود هستید. صادقانه بگوییم باز الدر اسکرول آنلاین همیشه به لطف تعداد انگشت شماری از وسعت ها و نسخه های آینده برنامه ریزی شده دی ال سی بازیکنان را به راحتی حس می‌کند.

بهترین بازی های ام ام او آر پی جی : بازی الدر اسکرول آنلاین

بهترین بازی های Mmorpg: بازی لرد آف دی رینگر آنلاین

 Publisher: Turbine

 Playerbase: High

 Genre: MMORPG

 Release Date: April 24, 2007

 PvP: Duels/Monster Play

لرد آف دی رینگز دنیای گسترده ای برای کشف بازیکنان شخصیت های عالی و دعواهای شدید دارد. در بازی شما به دنبال ماجراجویی خود خواهید بود. فقط کتاب را دنبال کنید. هر نقطه بزرگ نقشه با مکانیک جدید همراه می‌شود و ادامه داستان گسترش می دهد. تگر به دنبال تجربه جهانی دست اول تالکین بوده اید این بازی رایگان ام ام او آر پی جی را برای رایانه های شخصی از دست ندهید.

بهترین بازی های Mmorpg: بازی لرد آف دی رینگر آنلاین

بهترین بازی های Mmorpg : بازی ورلد آف وارکرفت

 Publisher: Blizzard Entertainment

 Playerbase: High

 Genre: Subscription MMORPG

 Release Date: November 23, 2004

 PvP: Duels/Arenas/World and Battlegrounds

ما قبلاً این نام را ذکر کردیم. باز هم ما به جرات می گوییم که ورلد آف وارکرفت بهترین بازی ام ام او آرپی جی رایگان جهان است. بازیکنان در طول سلطنت طولانی خود که بیش از یک دهه شاهد تغییرات زیادی مثل مسابقات کلاس ها قاره ها و گرافیک های جدید بوده اند.

ورلد آف وارکرفت گاهی اوقات یک ام ام او معمولی به نظر می رسد که به سبک کدرن آن ژانر را تعریف می کند اما بلیزارد هنوز همه چیز را خراب کرده است. بازی را دانلود کنید و احساس کنید.

بهترین بازی های ام ام او آر پی جی : بازی ورلد آف وارکرفت

 بازی های ام ام او آرپی جی برای کامپیوتر های شخصی

مادر حال حاضر لیست جریمه های ام ام اوآرپی جی های موجود در بازار را نتیجه گیری کرده ایم. چه بازی ام ام او آر پی جی برای کامپیوتر شخصی( Mmorpg pc )  که انتخاب می کنید در آن رانندگی کنید کاملاً به عهده شماست. صرف نظر از تصمیم شما به خاطر داشته باشد که بهترین ام ام او آرپی جی بلیط متحدین و دشمنان جدید است. البته در نبردها شرکت کنید قبایل خود را بسازید و برای ماجرای آماده باشد. اکنون وقتش است. با مراجعه به بخش آموزش بازی سایت ایموجو می توانید به صورت کامل به این بازی ها و مراحل آن ها آشنا شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.