AD

آموزش استفاده از ارز بازی پت آف اکسیله برای مبتدیان

0 513

ما در این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو نحوه استفاده از ارز پت آف اکسیله برای مبتدیان را آموزش خواهیم داد تا درک شما را هنگام استفاده از آن ها بالا ببریم. ما برخی از رایج ترین ارزهای مورد استفاده در طول بازی را به شما معرفی خواهیم کرد.

نحوه استفاده  از ارز بازی  پت آف اکسیله برای مبتدیان

بیشتر بازی های مدرن نوعی ارز (currency) را دارند که بازی پت آف اکسیله نیز از این قاعده مستثنا نیست. بیشتر بازی ها از یک ارز استاندارد مانند طلا استفاده می کنند. اما پوئه کمی متفاوت تر است. زیرا ارز بازی در برای ساختن کالاهای مورد استفاده قرار می‌گیرد. بدین معنی که بعید است ارز جایگزین با این نوع ارز استفاده شود.

در زمان نوشتن بیش از 20 دلار ارز وجود دارد که به سرعت می تواند برای بازیکنان جدید گیج کننده باشد. ما برخی از رایج ترین ارز استفاده شده را در طول معرفی بازی به شما نشان می دهیم که از آن استفاده کنید.

همچنین بخوانید: چگونه بازی ورلد آف وارکرفت را در ۲۰۲۰ رایگان بازی کنیم؟

ارز بازی  پت آف اکسیله : کتیبه خرد

از رایج ترین ارز (currency) مورد استفاده در سراسر مسیر ازله است که عمدتاً برای شناسایی موارد منحصر به فرد و یا نادر استفاده می شوند. پیمایش حکمت با فروشندگان اورب آف ترنسمیوتیشن فروش پورتال ترکیب بخش پیمایش یا قطره های هیولا قابل دستیابی است. می توانید با فروش کالاهای مفید و معمولی قطعات پیشین را به دست آورید.

کتیبه خرد به عنوان کالای پر تقاضا در نظر گرفته می‌شود. زیرا بازیکنانی که ساخته های ویژه جادویی را اجرا می کننده آن‌ها نیز دارند تا موارد نادری را که از کارفرمایان کسب می کنند شناسایی کنند.

ارز بازی  پت آف اکسیله : کتیبه خرد

ارز بازی  پت آف اکسیله : کتیبه پورتال

در لیست بعدی چول پوئه پیمایش پورتال را داریم که امکان ایجاد پورتال بین شهر ها را فراهم می کند. شما اغلب می تواندی پیمایش های پورتال را از طریق فروشندگی به پیمایش خرد تبدیل کنید و به شما امکان می‌دهند به همین ترتیب به بازیکن ها بفروشید. همچنین انواع گونه های مهارتی در پیمایش پورتال وجود دارد اجازه می دهد تعداد نامحدودی بار از منهای استفاده از پیمایش های پورتال را باز کنید.

ارز بازی  پت آف اکسیله : کتیبه پورتال

ارز بازی  Path of exile: ارمور اسکرپ

برای بهبود کیفیت ایتم زره پوش به قراضه ارمور نیاز خواهید داشت. با این ارز می توانید سپرها زره های قفسه سینه دستکش چکمه یا کلاه را بهبود بخشید. اقلام اندگیم جایی است که معمولا مشاهده می کنیم این ارز استفاده می شود اگرچه بسیاری از بازیکنان هنگام مسافرت از آن استفاده می کنند. دفاعی سپر انرژی یا فرار با بهبود کیفیت یک قطعه زره پوش بهبود می یابد.

در زیر تاثر افزودن اسکراپ امور به قطعه زره پوش مبتنی بر آن نادر است:

 Normal – 5% quality

 Magic – 2% quality

 Rare – 1% quality

 Unique – 1% quality

بازیکنان همچنان این گزینه را دارند تا اسکرپ ارمور را به تخته سنگ های مشکی تبدیل کنید. شما می توانید این کار را با تجارت یک تخته سنگ با سه قراضه از طریق فروشندگان خاص انجام بدهید. شما می توانید آن‌ها را از طریق دادوستد با یک فروشنده جمع آوری کنید یک کالای زره پوش را با کیفیت کلی 40 درصد یا از طریق قطره بفروشید.

ارز بازی  Path of exile: ارمور اسکرپ

ارز بازی  پت آف اکسیله : منشور سنگ شکن

ارز نهایی با عنوان گریدنگ گیرز اف تو پی در صورت خاص بودن به عنوان جی سی پی اس یا جم کاترپرزیم شناخته می شود. ایده این‌ها ارتقاء کیفیت کلی گوهر مهارت خراب است. وقتی کیفیتی را با یک گوهر مهارت اضافه می‌کنید آسیب نقطه اثر مدت زمان و موارد دیگر رال بهبود می دهد. برای گوهر یک منشور جم کاتر را اعمال می کنید آن را با یک درصد کیفیت بهبود می دهید این بدان معناست که دریافت یک سنگ قیمتی تا 20 کیفیت به بیست به یک منشور جمکاتر احتیاج خواهید داشت.

اگر کیفیت آن کمتر از 15 درصد باشد در حال حاضر ارز افزودن کیفیت به هر جواهر را ندارند. زیرا منشور جمکاتر یکی از ارزهای گران قیمت است. سنگ های قیمتی با کیفیت 15 درصد بسیار ارزان از سایر بازیکن ها پوئه خریداری می شوند و فقط برای دستیابی به کیفیت 20 درصد به چند جی سی پی نیاز دارند.

ارز بازی  پت آف اکسیله : منشور سنگ شکن

روش مقرون بصرفه

استفاده از این روش بسیار مقرون به صرفه تر از گرفتن یک گوهر از 0 تا 20 به صورت دستی خواهد بود. فروش سنگ‌های قیمتی به یک فروشنده با کیفیت ترکیبی چهل درصد پیدا کردن آن‌ها در قطره و فروش یک گوهر مهارت واحد با بیست درصد کیفیت یک فروشنده راهکارهای به دست آوردن منشور جم کاتر هستند.

امیدواریم راهنمایی پت آف اکسیله به ما درک برخی از ارزهای درون بازی کمک کرده باشد اما اگر سؤالی دارید می توانید با کارشناسان ما در سایت ایموجو اطلاع بدهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.