AD

چگونه بازی ورلد آف وارکرفت را در 2020 رایگان بازی کنیم؟

0 638

بازی ورلد آف وارکرفت شانزده سال پس از انتشار هنوز هم به عنوان یک بازی محبوب ترین بازی های جهان درنظر گرفته شده است. بازیکنان با تجربه خارج از کشور ممکن است از خرید طلای خد در بلیزارد وقت اضافی استفاده کنند. اما چگونه بازی ورلد آف وارکرفت را در 2020 رایگان بازی کنیم ؟ در ادامه با ما در سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا پاسخ سوال خود را بیابید.

ترفندهایی برای رایگان کردن بازی ورلد آف وارکرفت

بازی ورلد آف وارکرفت شانزده سال پس از انتشار هنوز هم به عنوان یکی از محبوب ترین بازی های جهان در نظر گرفته شده است و اکنون هرکسی می توانید بدون ضربه زدن به هر نوع سانگز آن را به صورت رایگان بازی کند. برای ریگان بازی کردن دسترسی محدودی خواهید داشت اما می توانید تا زمانی که می‌خواهید جست وجو کنید و هزینه کنید.

بازیکنان با تجربه در خارج از کشور ممکن است از خرید طلای خود در بلیزاد برای خرید وقت اضافی استفاده کنند به این معنی که می توانید پول خود را در کیف پول خودتان نگه دارید. بدون دست‌کاری بیشتر در اینجا نحوه بازی واو کاملاً رایگان ارائه شده است.

این مطلب آموزشی را هم بخوانید: معرفی پرسرعت ترین وسیله های نقلیه پابجی موبایل

با محدودیت های حساب رایگان به آن‌ها رسیدگی کنید

حساب های ورلد آف وارکرفت تا رسیدن به سطح 20 از کل 120 لول بازی را می توانید انجام دهید و بعد از آن حد می توانید بازی را ادامه دهید اما ایکس پی محسوب نمی‌شود. ارتباطات درون بازی با حساب های رایگان نیز محدود شده است پیوستن صنفی در دسترس نیست و همچنین درپوش فقط 10 طلا قابل استفاده می باشد.

اگر اشتراک شما راکد شده شما یک حساب کاربری دارید که به محدودیت های مشابهی برای یک حساب کاربری اعمال شده است. شما قادر خواهید بود کاراکترهای جدید ایجاد کنید اما دسترسی شخصیت های بالای سطح 20 را از دست خواهید داد.

حساب های رایگان برای بازی کردن در زمان نامحدود در وارکرفت ایده ال هستند تا تصمیم بگیرند که آیا این بازی برای شما مناسب است یا خیر.

حساب خود را ایجاد کرده و از کلاینت آن را بارگیری کنید

برای شروع فرایند ثبت نام رایگان به صفحه ایجاد حساب کاربری بتل نت  بروید. برای کسانی که حساب های بتل نت موجود دارند می توانید مستقیماً واردان شوید و از کلاینت را بلافاصله بارگیری کنید. با کلیک روی دکمه ثبت نام و تکمیل فرم ها با تمام جزئیات مورد نیاز برای داشتن حساب کاربری نیاز به کارت اعتباری نیست. پس از تکمیل فرم گزینه ای با عنوان پلی ایت فیری انتخاب کنید.

بارگیری شما ممکن است به‌طور خودکار شروع شود. اگر این‌طور نیست برای بارگیری گزینه را انتخاب کنید. پس از اتمام بارگیری نصب را باز کنید تا کلاینت بتل نت (Battelnet) شروع شود.

حساب خود را ایجاد کرده و از کلاینت آن را بارگیری کنید

تایید را شروع کنید

برای تأیید اعتبار خود یک ایمیل دریافت خواهید کرد این همان ایمیل است که در زمان ایجاد حساب کاربری خود استفاده کنید. با کلیک روی پیوند ایمیل خود را تأیید کنید.

بازی ورلد آف وارکرفت را نصب کنید و بازی شروع کنید!

دوباره به بتل نت برگردید و با استفاده از حساب جدید و براق خود وارد سیستم شوید. از شما خواسته می‌شود ورلد آف وراکرفت را نصب کنید و با ضربه ارسال کنید. پس از اتمام بارگیری 70 گیگابایت آن است پس از مدتی طول خواهد کشید. از شما می خواهد سرویس های وارکرفت باقیمانده را نصب کنید که ممکن است شما را مجبور به قبول برخی شرایط کند.

پس از نصب شما آماده هستید تا بازی ورلد آف وارکرفت را شروع کنید. برنامه بتل نت ) (Battelnet را باز کنید و بازی را از آنجا راه اندازی نمایید.

تمدید عضویت پرداخت شده با توکن ها

در آوریل 2015 یک آپدیت ورلد آف وارکرفت وجود داشت که شاهد معرفی توکن های بازی واو بود. توکن ها مواردی هستند که بازکنان می توانند به عنوان بخشی از اشتراک 30 روزه ورلد آف وارکرفت به دست آورند. بازیکنان می توانند از پول واقعی برای خرید توکن ها استفاده کنند تا درازای طلا بتوانند در خانه حراج در بازی به فروش برسانند انجام این کار در اصل به شما امکان می دهد تا بازی را با استفاده از طلایی که از بازی دریافت می کنند خریداری کنید.

حساب های رایگان به خانه حراجی دسترسی ندارند و نشانه های ورلد آف وارکرفت بسیار گران قیمت هستند. به این معنی که این گزینه امکان دارد به صورت رایگان نباشد؛ به عبارت دیگر اگر تصمیم به برداشت جایزه های سی روزه اشتراکی را دارید می توانید به راحتی و با استفاده نشانه ها اشتراک خود را به شکل رایگان حفظ کنید.

امیدواریم که راهنمایی ما برای شما مفید باشد و برای آموزش های بیشتر بازی می توانید به بخش آموزش بیشتر به بخش آموزش بازی مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.