AD

اخبار بازی فانتزی گادفال با اتیمشین زیبا

0 263

گادفال بخش اعظم تسعه دهنده بازی کانتر پلی گیمز است و از طریق انتشارات گیرباکس به عموم مردم عرضه می شود.با در نظر گرفتن موفقیت آمیز برلندز 3 می توانید انتظار داشته باشید که غارتگر بعدی باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی با در سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

بازی فانتزی گادفال ؛غارتگر یا بازار شکن

در سال گذشته و در مراسم دی گیم ایوارد 2019 مایکروسافت بسیار هیجان بود که نام رسمی نسل بعدی خود را اعلام می‌کند:ایکس باکس سری ایکس (با قبلاً ما آن را با نام ایکس باکس اسکارلت می شناختیم)؛ و از آن جا که سونی در این رویداد چیز زیادی برای نمایش درمورد پی اس 5 نشان نداده است. با معرفی گادفال منحصر به فرد پی اس 5 برای کنسول‌ها هنوز هم مورد توجه ویژه قرار گرفت.

گادفال بخش اعظم توسعه دهنده بازی کانتر پلی گیمز است که از طریق انتشارات گیرباکس به عموم مردم خواهد رسید. انتشارات گیر باکس ناشر سری بسیار معروف غارتگر –تیراندازlooter&slasher )  (برلندز است. با در نظر گرفتن موفقیت آمیز بردلند3 می توانید انتظار داشته باشید که این غارتگر بعدی باشد.

بازی فانتزی گادفال ؛غارتگر یا بازار شکن

بررسی اجمالی گادفال

تا این لحظه هنوز اطلاعات کمی در مورد داستان گادفال وجود دارد. از ناشر فقط می دانیم که گادفال در یک دنیای خالی با جادو و شوالیه اتفاق می افتد و این همه چیز است؛ اما این دنیای خیالی معمول نیست که شما با آن آشنا باشید. این بازی ممکن است نژادها و موجودات آشنا را حفظ کند اما این جهان مملو از فناوری بسیار براق و سلاح های عالی است. از این تریلر به نظر می‌رسد که ما نبرد سه قهرمان عناوین ناشناخته را دنبال خواهیم کرد و قدرت و اسلحه خودشان را در جنگی که هزاران سال به طول انجامید به دست می آوریم.

ویژگی های گیم پلی بازی God Fall

در حالی که تریلر اطلاعات مفیدی در اختیار ما قرار نداد ناشر گیرباکس پابلیشنگ نیز فیلم های رزمی کوچکی از بازی منتشر کرد. کانترپلی گیمز آخرین بازی را جنایتکار غارتگر بعدی با مکانیک‌های جالب جنگ غوغا عنوان کرد. برای خاص تر گادفال رویکرد جدیدی به بازی خاص تر اکشن شخص ثالث میزند. جایی که شما مانند یک دیوانه به سمت دشمنان نمی‌رود بلکه باید روی زمان بندی گول زدن و عقب نشینی تمرکز کنید.

ویژگی های گیم پلی بازی God Fall

شرایط بازی God Fall

باس ها و هیولا فقط در آنجا نخواهند خورد که کمبود شما بخورند بنابراین شما باید آن‌ها را به‌تدریج با یک ضربه به یک دیگر ضربه بزنید. هر آمار در این بازی مهم است بنابراین شما می توانید با تیز کردن مهارت های خود بیشترین موفقیت را به دست آورید.

بازی گادفال شمال بسیاری از مأموریت ها است که شما ملزم می کند تا باس های عظیمی را به قتل برساند و پاداش خودتان را به دست آورید. آن‌ها می توانند‌ سلاح های افسانه ای یا تجهیزات دیگری مانند زره یا سپر باشند که می توانید شخصیت های خودتان را بسازید تا با سبک های بازی خودتان مطابقت داشته باشد.

آخر اینکه گادفال توسعه یافته است با همکاری بهترین گزینه  بهترین شکل بازی را انتخاب کنید. بازیکنان هنوز هم می توانند به تنهایی از دنیای زیبا و گیم پلی خلاقانه لذت ببرید؛ اما باس های بازی بسیار چالش برانگیز هستند. تا جایی که کشتن آن‌ها به تنها غیرممکن می‌شود. از آنجا که سه شخصیت اصلی وجود دارد می توانید دوست دیگر را دعوت کنید تا در نبردهای خود نیز به کمک کنند. بلکه در مورد ویژگی ترکیبی حمله بازی است که به شما امکان می‌دهد از زوایای  مختلفی نیز این کوشش ها را انجام بدهید.

تاریخ انتشار وسیستم های عامل پشتیبانی شده بازی گادفال

ناشر گیر باکس پابلیشنگ اعلام کرده است که گادفال درتعطیلات 2020 به بازار خواهد آمد به این معنی که برای امتحان بازی باید یک سال دیگر صبر کنیم؛ زیرا جدا از رایانه شخصی بازی در پی اس 5 در دسترس خواهد بود. طبق اطلاعات ما این بازی اختصاصی پی اس 5 برای کنسول ها است.

گیمر های پی سی بازی را از طریق ایپیک گیم استور با شروع بازی می توانند دریافت کنند و به این زودی در فروشگاه های دیگر عرضه نمی‌شود. برای دریافت تازه ترین و جدیدترین اخبار این بازی می توانید به بخش اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.