AD

همه چیز درباره عملکرد Aim Assist در پابجی موبایل

0 7,383

Aim Assist در پابجی موبایل یکی از دستاورد های پر فایده می باشد، شما با استفاده از این دستاورد می توانید دقت خود را افزایش بدهید و به هدف هایی که نشانه می گیرید سریع تر واکنش دهید. البته این دستاورد ضعف هایی نیز دارد یکی از آن ها ضعف در محیط هایی می باشد که تعداد زیادی از دشمن ها وجود دارد.

همه چیزی که شما باید در مورد عملکرد Aim Assist در پابجی موبایل بدانید

Aim Assist در PUBG Mobile یکی از دستاورد هایی می باشد که به شما کمک می کند تا در پلت فرم دستی بهتر بازی کنید. در این مقاله از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو هر چیزی که شما باید در مورد Aim Assist در پابجی موبایل بدانید آمده است.

بازی پابجی موبایل از نسخه اولیه خود از نظر در آمد و پایه بازیکن رشد چشمگیری داشته است. با افزایش تعداد بازیکن های پابجی موبایل رقابت داخل بازی به طور قابل توجهی افزایش یافته است. با این حال همه از سیستم دستی راضی نیستند و کارایی آن ها در حدی می باشد که با کامپیوتر بود. به همین دلیل Aim Assist به شما کمک می کند تا این ضعف های بازی پوشش داده شوند. پس این دستاورد به شما در بهبود هدف گیری در بازی کمک می کند.

این آموزش را هم بخوانید: معرفی پرسرعت ترین وسیله های نقلیه پابجی موبایل

فایده های Aim Assist در PUBG Mobile

  • افزایش دقت

همان طور که در بالا اشاره کردیم بزرگ ترین فایده Aim Assist بهبود هدف گیری در پابجی موبایل می باشد. این اتفاق با افزایش دقت بازیکن ها اتفاق می افتد. این دستاورد اندازه مسیر گلوله ها را محاسبه می کند و محاسبه می کند که در زمان فرود آمدن تا چقدر می تواند به دشمن شما آسیب بزند. در اکثر وقت ها استفاده از Aim Assist در PUBG Mobile عملکرد شما را بهبود می بخشد.

  • سرعت واکنش سریع

بازیکن های متوسط بین ۳۰۰ میلی ثانیه تا ۵۰۰ میلی ثانیه طول می کشد که به هدف خود واکنش نشان دهند البته این در زمانی می باشد که بین آن ها و هدفشان مانع فیزیکی وجود نداشته باشد. با این حال استفاده از دستاورد Aim Assist در مدت زمان واکنش نشان دادن به هدف را به شدت کاهش می دهد. در نتیجه استفاده کردن از این دستاورد کمک خوبی به شما خواهد کرد.

فایده های Aim Assist در PUBG Mobile

ضعف های Aim Assist در پابجی موبایل

  • عملکرد ضعیف در برد بلند

درست است که Aim Assist باعث بهبود هدف گیری در بازی می شود اما این موضوع در فاصله های بلند این گونه نمی باشد و عملکرد آن در استفاده از اسلحه های دور برد از بین می رود. شما ممکن است این دستاورد را روی تک تیر انداز ها تجربه کرده باشید. البته این کار کسانی می باشند که به دنبال تقلب می باشند. استفاده از Aim Assist برای SR ها یا DMR ها همان استفاده از تقلب ها است. استفاده از این روش باعث می شود مهارت های شما افزایش پیدا نکند.

  • ضعف در هنگام نشانه گیری چند نفر

در بیشتر موارد هنگام نبرد با گروه های بزرگی از دشمنان ممکن است متوجه ضعف Aim Assist در PUBG Mobile شوید. در این هنگام این دستاور می خواهد که روی چند هدف در پابجی موبایل تمرکز کند که باعث می شود در هنگام تیر اندازی شما نتوانید به خوبی به دشمن هایتان آسیب بزنید. برای آموزش های بیشتر بازی پابجی می توانید به بخش آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.