AD

گرانترین Chicken Dinner پابجی موبایل

0 285

بیونیک ایده یک رویداد جدید را داده است که داخل آن گرانترین Chicken Dinner پابجی موبایل وجود دارد. او از همه بازیکن های حرفه ای پابجی موبایل دعوت کرده است که در این رویداد پابجی موبایل شرکت کنند. اسکات یکی از بازیکن های حرفه ای می گوید که این ایده واقعا احمقانه است.

همچنین بخوانید: معرفی بهترین و محبوب ترین سلاح های پابجی موبایل

اسکات: جایزه Chicken Dinner بیونیک، یک اتفاق احمقانه است

در این مثاله از سایت ایموجو می خواهیم در مورد رویداد عجیب و غریب پابجی موبایل صحبت کنیم. BeYouNick یک بار دیگر به دلیل میزبانی یک رویداد پابجی موبایل به ارزش ده هزار روپیه طوفان اینترنتی راه انداخته است. ما در این پست می خواهیم در مورد این رویداد PUBG Mobile بیشتر صحبت کنیم.

بیونیک یکی از محبوب ترین سازندگان محتوا در هند، به دنبال رویداد عجیب و غریب پابجی موبایل خود در کانال vlog خود است. به تازگی، وبلاگ یک بار دیگر اعلام کرده است که میزبانی یک رویداد پابجی موبایل را بر عهده گرفته است که جایزه آن Rs 10 lakhs می باشد. شما با خواندن ادامه این مطلب می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این رویداد عجیب و غریب پابجی موبایل به دست بیاورید.

دیروز یکی از یوتیوبر ها یعنی همان بیونیک ویدیویی را منتشر کرده است که گرانترین Chicken Dinner پابجی موبایل را نشان می دهد. او ایده خود را برای میزبانی رویداد PUBG Mobile بیان می کند. در این رویداد پابجی موبایل بازیکن ها ۱۳۵ دلار یا همان ده هزار روپیه به دست می آورند. بیونیک پس از همکاری با تیمش برای ارائه کردن یک برنامه مشخص و حساب شده، به بازیکن های برتر مانند اسکات، Mortal و Mumbaikar Nikhil دسترسی پیدا کرد و از آن ها دعوت کرد تا در این رویداد پابجی موبایل شرکت کنند تا گرانترین Chicken dinner پابجی موبایل را به دست بیاورند.

این رویداد PUBG Mobile هم بینندگان و هم بازیکن های حرفه ای را تحت تاثیر قرار داده است. در حالی که همه آن ها این دعوت را قبول کرده امد، اسکات ادعا کرده است که ایده دیوانه در آینده ویروسی خواهد شد و همه جا را درگیر خواهد کرد.

اسکات: جایزه Chicken Dinner بیونیک، یک اتفاق احمقانه است

واکنش ها به گرانترین Chicken Dinner پابجی موبایل

در واکنش به ایده عجیب و غریب گرانترین Chicken Dinner پابجی موبایل همه بازیکن ها موافق هستند که این امر بسیار جدی خواهد بود و افرادی که شانس حضور در مسابقه را پیدا کرده اند، همه خوش شانس هستند. علاوه بر آن، آن ها همچنین نشان می دهند که چقدر هیجان زده هستند که نیک بعد از چند ماه غیبت دوباره به کانال خود بازگشت. شما در زیر برخی از نظرات را پیرامون رویداد PUBG Mobile را می توانید بررسی کنید:

ایده در مورد گرانترین Chicken Dinner پابجی موبایل یکی از اولین پروژه های بیونیک برای بازگرداندن کانال خود و ایجاد نمایش برای کاربر ها می باشد. بیونیک صاحب یک کانال پیشرو با بیش از یک میلیارد و دویست بازدید کننده می باشد. او بسیار مشهور است و همچنین ویلا های مختلفی دارد و با سلبریتی هایی مانند Tara Sataria، Hardik pandaya و تعداد زیادی از آن ها در ارتباط می باشد. برای آموزش بازی پابجی موبایل می توانید به بخش آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.