AD

استراتژی جدید سونی برای پلی استیشن و رایانه شخصی

0 155

به عنوان بخشی از یک استراتزی جدید، شرکت سونی بیان کرده است که بازی های اختصاصی پلی استیشن را به رایانه شخصی می آورند به این معنت که بزودی کنسول های بازی به پایان برسند. همچنین کاتولوگ های بازی ها را برروی رایانه های شخصی گسترش پیدا می کند. در ادامه با رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا اطلاعات دقیقی را کسب کنید.

آیا پایان نمایشگاه های اختصاصی پلی استیشن نزدیک است؟

استراتژی جدید سونی باز های پلی استیشن را روی رایانه شخصی می آورد.

به عنوان بخشی از یک استراتژی جدید تجاری، سونی گفت که آن همه بازی های اختصاصی پلی استیشن را به رایانه شخصی می آورند به این معنی است که به زودی کنسول های بازی به پایان برسند. در گزارش جدید که از شرکت سونی اینتراکتیو اینترتیمنت در سال 2020 ارائه داده با افزایش قابلیت استودیویی داخلی و با تسریع چرخه فضیلتی که برای پلتفرم پلی استیشن ایجاد شده است به رشد درامد قوی ادامه خواهد داد.

همچنین آن  ها کاتالوگ بازی ها را بروی رایانه شخصی گسترش می دهند. این امر باعث افزایش حاشیه سود نیز می‌شود همانطورکه برای سرمایه گذاران نشان داده است.

همچنین بخوانید: تازه ترین و جدیدترین اخبار منتشر شده پلی استیشن ۵

استراتزی جدی سونی برای گسترش استودیو ها و فناوری ها

در آخرین گزارش شرکتی که استراتژی‌های آینده شرکت به سرمایه گذاران ابلاغ می شود گفته شده که بازی ویدئویی محتوای اصلی خواص معنوی بازی و خدمات شبکه برای شرکت است.

 در این راستا بازی های داخلی تولید شده ایجاد و فروخته شده توسط این سکو به ویژه محتوای معنوی برای تولید و ارزش درآمد آینده هستند. در همین زمینه سونی آرزو می کند به سرمایه گذاری و یا دستیابی به سازندها با خلاقیت فراوان و فناوری پیشرفته برای تبلیغ استودیوهای خود ادامه دهد.

استراتزی جدی سونی برای گسترش استودیو ها و فناوری ها

بازی های پلی استیشن جدید می توانند کاربران بیشتری را حفظ کرده و به ارمغان آورند

این شرکت علاوه بر تسریع در بهبود و راه اندازی فهرست اختصاصی خود برای پلی استیشن استراتژی جدید روی رایانه شخصی برای تقویت ویژگی های فکری متمرکز کرده است.

شرکت چگونگی ادامه فروش بازی های پی اس 4 را برجسته کرده است و آن‌ها امیدوار هستند که پلی استیشن 5 به لطف عناوینی که برای کنسول ایجاد می‌شوند تجربه بازی های جدید را ارائه دهند.

برای این شرکت افزایش ژانرها قالب های بازی و پیشبرد تجربیات همه جانبه و منحصر به فرد مانند واقعیت مجازی مهم است. در همین زمان سونی امیدوار است که تجربه کاربری بهتری را ایجاد کند قابلیت استفاده را بهبود بخشد و تجزیه و تحلیل داده را تقویت کند.

شرکت سونی اعلام کرد: بازی های پلی استیشن بیشتری در روی رایانه شخصی وجود خواهند داشت

این استراتژی جدید به شرکت کمک می کند تا کاربران فعال و زمان افزایش خدمات شبکه و تقویت ای پی محتوا را افزایش دهد و مصرف کنندگان پلی استیشن را به عنوان سکوی مورد نظر خود انتخاب کنند.

شرکت سونی اعلام کرد: بازی های پلی استیشن بیشتری در روی رایانه شخصی وجود خواهند داشت

استراتژی سونی برای آوردن بازی های بیشتر به رایانه شخصی به این صورت است: نتایج هدفمند شامل رشد در کاربران فعال، نگهداری قوی تر چرخه تبدیل پول کوتاه تر است که از می توان جریان نقدی گسترده را انتظار داشت و به منظور ارتقاء رشد بیشتر در سود آوری  بستر رایانه شخصی، ما در گسترش عناوین اول شخص تحقیق خواهیم کرد.

برای دریافت تازه ترین اخبارها در حوزه گیم به بخش اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.