AD

بازی لرد آف د رینگز برای کنسول های نسل جدید

0 371

بازی جدید دیگری که مبتنی بررسی لرد آف د رینگز است تایید شده است. گولوم در سال 2021 در تمامی سیستم عامل منتشر می شود.در کنار این اعلام توسعه دهندگان همچنین گفته اند که گولوم متفاوت تر از نحوه ظاهر کاراکتر در فیلم های طراحی شده است. در ادامه با ما در سایت ایموجو همراه باشید تا اطلاعات جامعی را در مورد این بازی کسب نمایید.

بازی لرد آف د رینگز: گولوم برای کنسول های نسل جدید تأیید شده است

بازی جدید دیگری که مبتنی بررسی لرد آف د رینگز است تأیید شده است: گولوم در سال 2021 در تمامی سیستم عامل منتشر می‌شود.

این بازی برای تمامی کنسول های نسل آینده مثل پی اس 5 و یا ایکس باکس سری ایکس تایید شده است. اگرچه در واقع تعجب آور نیست زیرا سازندگان قبلاً فاش کردند بازی بر روی همه پلتفرم های برتر منتشر خواهد شد.

در کنار این اعلام توسعه دهندگان همچنین گفته اند که گولوم کمی متفاوت تر از نحوه ظاهر کاراکتر در فیلم های طراحی شده است. کای فیبیگ تهیه کننده ارشد در طی مصاحبه پاسخی برای این سؤال ارائه داد. بر اساس آنچه که گفته بود گولوم شبیه به نحوه توصیف این مرد است. زیاد شکل اصلی او با استفاده مداوم از حلقه به مرور زمان تحریف می‌شود. این بسیار عجیب است به عنوان گولوم در بازی های مختلف می‌شود همه با استفاده از طراحی فیلم آشنا هستیم.

بازی لرد آف د رینگز: گولوم برای کنسول های نسل جدید تأیید شده است

داستان گولوم

درواقع هیچ مرجع بزرگی برای گولوم وجود ندارد بنابراین سازندگان بازی می توانند درجه ای از خلاقیت را در طراحی شخصیت داشته باشند. او مطمئناً شبیه اندی سرکیس نخواهد بود. نازگول نیز در این بازی نقش ایفا می‌کند با این حال خیلی شبیه همتایان خود در نسخه فیلم نیستند. این بازی به شدت بر رویگری روانی و درونی گولوم متمرکز خواهد بود زیاد هردو شخصیت در هنگام بازی با شما صحبت می کنند.

تصمیم گیری در مورد انتخاب گلوم یا اسمیگل آسان نیست زیرا هر شخصیت دائماً مورد حمله دیگری قرار می گیرد. هر تصمیمی که شما گرفته‌اید می تواند بر تعادل تأثیر بگذارد و هر فصل بسیاری از این اختلافات در آن وجود دارد همه منجر به یک تصمیم نهایی می‌شود. انتخاب یک شخصیت دشوارتر خواهد بود در حالی که شما تصمیم گرفته اید که پیش از این راهی دیگر پیدا کنید.

پیش بینی می‌شود بازی لرد آف د رینگز دارای تاریخ انتشار در سال 2021 باشد و در کنار نسل های بعدی کنسول ها ی: پی اس 5 ایکس باکس سری ایکس و نسخه پی سی نیز برای آن هم پیش بینی شده است. اگر به مقالات ما مربوط به اخبار بازی های ویدئویی علاقه دارید لطفاً مطالب ما را در بخش اخبار بازی سایت ایموجو دنبال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.