AD

بازی ویست لند عنوان مجدد برای کامپیوتر و ایکس باکس

0 256

با توجه به اینکه ویست لند 2 با برخورداری از جمعیت سی لر پی جی بوده و ویست لند 3 بسیار مهیج است. ازآنجایی که این بازی بیش از 30 سال پیش ساخته شده است، برخی از قسمت های آن به ویژه کنترل ها بیش از حد قدیمی برای لذت بردن مخاطبان مدرن است. با ما در سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا تازه ترین اخبار این بازی را در ختیار شما قرار دهیم.

همچنین بخوانید: تازه ترین اخبار بازی لست آف اس ۲ برای رایانه شخصی

بازی ویست لند

با توجه به اینکه بازی ویست لند 2 (Wasteland) با برخورداری از جمعیت سی ار پی جی بوده، ویست لند 3 بسیار مهیج شده است. احتمالاً زمان آن رسیده است که انژیله با بازسازی بازی اول از ای پی خود استفاده کند. بازی ویست لند یکی از آر پی جی های کلاسیک از دهه 1980 با یک برنامه پسا آخرالزمانی است که الهام بخش سریال افسانه ای فال اوت بوده است.

از آنجایی که این بازی بیش از 30 سال پیش ساخته شده است برخی از قسمت های آن به ویژه کنترل ها و دارایی بیش از حد قدیمی برای لذت بردن مخاطبان مدرن است. با این حال قسمت های اصلی بازی مثل داستان فراز و نشیب ها و به طور کلی جهانی سازی به طور قطع قابل نجات هستند. به زودی  Wasteland 3 توسعه دهندگان شان تلاش زیادی را برای از بین بردن این بازی انجام داده اند تا بتوانند موجب در موجی اجتناب ناپذیر محبوب سوار شوند.

بازی ویست لند

بازی Wasteland و کنسول ها

بازی ویست لند قرار است در پایان هیمن ماه و در تاریخ 25 فوریه برای رایانه های شخصی و ایکس باکس  (pc&xbox) وان منتشر ‌شود. یک تریلر جدید برای بازی وجود دارد که داستان اصلی را به همراه تیکه کوچکی از مبارزه تاکتیکی امضاء نشان می دهد.

در این بازی شما به سمت بیابان تابشی امریکا که در اثر جنگ هسته ای ایجاد شده است قدم می گذارید. موشک های موجود در فضا مرکز هر جمعیتی این قاره را نابود کرده است و با تابش باقیمانده طوفان ها وجهش های تصادفی را ایجاد می‌کند. جذابیت های یکپارچه سازی با سیستم متعادل بازی Wasteland حفظ شده و تنها بیشترین لزوم و اصلاح آن‌ها وجود دارد. آن‌ها تلاش کرده‌اند که داستان بازی و دیالوگ های آن حفظ شود و دست نخورده بماند.

با مراجعه به سایت ایموجو علاوه بر اینکه می توانید از تازه ترین اخبار بازی روز دنیا آطلاع پیدا کنید می توانید با نقد و بررسی بازی نیز آشنا شوید و اطلاعات جامع و کاملی را در خصوص بازی های موبایلی بدست آورید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.