AD

تازه ترین اخبار بازی لست آف اس 2 برای رایانه شخصی

0 558

بازی لست آف آس 2 در رایانه شخصی به یکی از پرفروش ناتی داگ 2020 در چند هفته پیش تبدیل شده است. شایعات پیرامون آمدن این بازی به پلتفرم پی اس باعث شده تا گیمرهای رایانه ای هیجان زده و بسیار منتظر باشند. در ادامه این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو قصد داریم به بررسی بازی لست آف اس 2 برای رایانه شخصی بپردازیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

بازی لست آف آس 2 در شایعات رایانه ای

شایعه ای وجود دارد مبنی بر این که لست آف آس 2 آخرین بازی از شرکت  پی اس ناتی داگ دارای نسخه پی سی نیز  دارد. تصور می شود که استخدام شغل ناتی داگ گواه این رویداد. یکی از الزامات شغلی برنامه نویس گرافیکی درک کامل از معماری جی پی یو از حمله انویدیا و آی ام دی است.

به نظر می رسد ناتی داگ در حال یافتن یک برنامه نویس گرافیکی است که مسئولیت کار گرافیکی لست آف آس 2 را برای پی سی بر عهده خواهد گرفت. علاوه بر این ناشران این بازی همچنین به برخی از الزامات دیگر اشاره کرده اند که باعث می‌شود گیمر های نسخه پی سی این بازی فکر کنند. به عنوان مثال آن ها همچنین متقاضیان را ملزم می کنند که با کنسول یا برنامه نویسی کامپیوتر و ولکن داریکرکت ایکس 12 یا سایر گرافیک های مدرن آی پی ای های محاسبه شده تجربه کنند.

اگر نسخه لست آف آس 2 در رایانه شخصی (Last of us 2 pc) وجود ندارد ناتی داگ همچنان در توصیف شغل به تجربه های برنامه نویسی کامپیوتر توجه نمی‌کند. این شواهد باعث می‌شود گیمرها به آمدن این بازی به پلتفرم رایانه شخصی کاملاً اعتقاد داشته باشند. با این حال هیچ تأییدی از طرف سازندگان و ناشران بازی هنوز وجود ندارد.

همچنین بخوانید: قیمت بازی فورتنایت بتل رویال برای کنسول‌ها

گیم پلی بازی لست آف اس 2

نسخه لست آف آس 2 کامپیوتر شخص اکنون یک شایعه است. با این حال شواهد فوق هنوز هم اعتقاد بسیاری از گیمر ها درمورد این بازی به پلتفرم کامپیوتر شخصی را تقویت می کند. اگر بازی روی رایانه‌های شخصی منتشر شد ممکن است همان گیم پلی مشابه بازی اصلی پلتفرم پی اس 4 داشته باشد. این می تواند یک گیم پلی ناامید و پرتنش عمل بقا باشد.

شما این بازی ترسناک را از دید شخص سوم بازی خواهید کرد واز یک بازی هیجان انگیز و بازی لذت خواهید برد. با ایفای نقش الی در یک ماجراجویی بقا بازیکنان مجبورند از تمام مهارت بقا و جنگیدن استفاده کنند. لست آف آس دو در رایانه شخصی )  Last of (us 2 pc به شما امکان می دهد از سلاح های بداهه استفاده کنید تا در برابر انسان های جهش یافته و موجودات آدم خواری که در آن است مبارزه کنید.

گیم پلی بازی لست آف آس 2

ارتقاء بازی و توسعه Last of us 2 pc

توسعه دهندگان همچنین مکانیک گیم پلی را ارتقاء دادند پرس صعود کند و با حرکات بیشتری حرکت کند و با حرکات بیشتری حرکت کند. علاوه بر این او همچنین می تواند برای فرار از دشمنان برای زنده ماندن بخیزند. علاوه بر این شخصیت های تحت کنترل رایانه‌ای وجود دارند که شخصیت ای شما را در طول بازی پشتیبانی و همراهی می کنند.

علاوه بر این توسعه دهندگان همچنین حال گوش دادن را برمی گردانند. این اجازه می دهد تا بازیکنان مکان دشمنان را تعین کنند. یکی دیگر از ویژگی تعیین لست آف آس2 درخت مهارت با سه شاخه سوایور کرفتینگ و استیلس است. بازکنان می توانند برای ارتقاء این مهارت ها وسایل و لوازم جمع آوری کنند. همانطور که تخمین زده می‌شود لست آف آس 2 گیم پلی هارد و وری هارد به بازیکنان می بخشد.

ارتقاء بازی و توسعه Last of us 2 pc

آخرین موارد مورد نیاز بازی لست آف اس 2 برای کامپیوتر شخصی

یک دیگر از نگرانی های مهم گیمرها نیاز سیستم لست آف آس در رایانه شخص است. از آن جا که این بازی روی پلترفم روی پلتفرم کامپیوتر شخصی راه اندازی شده است هیچ نیاز سیستم دقیقی برای نسخه پی سی این بازی وجود ندارند. علاوه بر این اطلاعاتی در مورد اندازه بازی در هنگام رایانه شخصی وجود ندارد؛ اما در حال حاضر نسخه کنسول اندازه 78.3 گیگابایت است؛ بنابراین به فضای خالی حدود 100 گیگابایت نیاز دارد.

آخرین موارد مورد نیاز لست آف آس 2 برای کامپیوتر شخصی

علاوه بر این از آنجا که این بازی چند روز پیش منتشر شده است هیچ نسخه کرک شده ای برای رایانه شخصی وجود ندارد؛ بنابراین باید با هرلینک بارگیری رایگان بازی لست آف آس دو برای کامپیوتر شخصی در اینترنت مراقب باشید و این پیوند ها غیر مجاز می توانند باعث جاسوسی و بد افزار های ناخواسته شما شوند و غیره. اطلاعات موردنیاز  سیستم و همچنین پیوند برای برگیری آخرین لست آف آس دو برای کامپیوتر شخصی به محض انتشار به روز می‌شوند.

داستان بازی بازی لست آف اس 2

داستان لست آف آس 2 قسمت 2 عاقبت سریال لست آف آس دو در سال 2013 منتشر شده است. در این میان ناتی داگ آخرین سریال لست آف آس لفت بیهایند و لست آف آس ریمسترید را درسال 2014 منتشر کرد. بازیکنان هنوز هم شخصیت الی را کنترل می کنند تا دنبال کند. سفر او دنباله داستان احساسی و پیچیده شخصیت های اصلی است. سفر چالش برانگیز و پرمخاطره از طریق ایالات متحده پس از همه گیری الی و جوئل 5 سال پیش سپری کرده است.

داستان بازی Last of us 2 pc

آن ها در جکسون وایومینگ جایی که سایر بازماندگان در آن زندگی می کردند اقامت گزیدند. با این حال آن ها هنوز هم در معرض تحدید انسان های آلوده و جهش یافته بودند. الی برای اجرای عدالت و پایان دادن به این جنگ وارد یک ماجراجویی بقا می‌شود.

دنیای بازی و مسیر شخصیت بازی لست آف اس 2

لست آف آس 2 در دنیای بازی بی نظیر برگزار می‌شود. شما الی را دنبال خواهید کرد تا از جنگل ها و کوه های صلح آمیز به ویرانه های هیجان انگیز سیاتل برسید. دنیای بازی در این دنباله به دیلی پیشرفته بودن موتور پیشرفته ناتی داگ واقع بینانه تر و دقیق تر از گذشته است.

دنیای بازی و مسیر شخصیت لست آف آس 2

آن ها چیز هایی هستند که باید درباره لست آف آس 2 در رایانه شخصی( Last of us 2 pc) بدانید. این بازی به تازگی از چند روز پیش در پی اس 4 آغاز شده است؛ بنابراین شما باید منتظر بمانید تا این بازی هیجان انگیز اکشن مارجراجویی وحشتناک ر ا روی رایانه شخصی تجربه کنید.

دنیای بازی و مسیر شخصیت Last of us 2 pc

برای بروز رسانی جدیدترین اخبار بازی های پی سی و همچنین بررسی جالب دیگر در مورد لست آف آس 2 به دسته اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.