AD

هر آنچه را که باید در مورد بازی مترو اکسدوس بدانید

0 442

در حالی که بازی های قبلی مترو بسیار سبک وزن بودند اماد دستگا های ضعیف تر هنوز به اجرای بتازی بدون هیچ مشکلی هستند.اما الزمات سیستم بازی مترو اکسدوس خودش داستان دیگری است. در این بازی از یم نسخه به روز شده 4 آی انیجی استفاده شده است. با ما در رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا بیشتر با این بازی آشنا شوید.

همچنین بخوانید: بهترین بازی‌های بتل رویال برای اندروید،pc و کنسول

همه چیز در مورد بازی مترو اکسدوس

درحالی که بازی های قبلی مترو بسیار سبک وزن بودند اما دستگاه های ضعیف تر هنوز به اجرای بازی بدون هیچ مشکلی هستند؛ اما الزامات سیستم بازی مترو اکسدوس ( Metro exodus ) خودش داستان دیگری است. در این بازی از یک نسخه به شدت به روز شده 4 آی انیجی استفاده شده است که برای از بین بردن هردو سال 2033 و لست نایت استفاده شده است. این نتیجه یک بازی بسیار زیباست با این حال اگر می خواهید بالاترین لول برسید چیزی کمتر از آر تی ایکس 2080تی ای کافی نخواهد بود.

در ادامه به موارد نیاز سیستم مترو اکسدوس (Metro exodus) که تقریباً همه چیز را پوشش می دهد اشاره خواهیم کرد.

سیستم مورد نیازبرای بازی مترو اکسدوس

با تمام وجود حتی می توانید بازی را روی 2 گیگابایت وی رم ویندوز اجرا کنید. این کم و بیش تنظیمات اصلی نسخه های پیش از ریمستر 2033 و لست نایت است.

برای اجرای این کا در موارد توصیه شده در بالا شما باید حداقل 8 تا 16 گیگابایت رم را با کارت گرافیک 8 گیگابایتی وی رم دریافت کنید. با توجه به ماهیت بودن یک بازی کاملاً دقیق در اپن ورلد بسیاری از اتفاقات در پس زمینه اتفاق می افتد که نیاز به قدرت پردازش دارد.

سیستم مورد نیازبرای بازی مترو اکسدوس

البته تنظیمات اکستریم به بالای کامپیوتر های خطی نیاز دارد. با استفاده از آن شما قادر خواهید بود از ری تریسینگ لذت ببرید که یک روش روشنایی بسیار جالب در کارتهای انودیا است.

راهنمای بهینه سازی بازی مترو اکسدوس

این کی راهنمای کوتاه در مورد نحوه تغییر تنظیمات گرافیکی بازی برای به دست آوردن بهترین تجربه گیم پلی ممکن است. به طور است فیلترینگ بافت مهم ترین تنظیم است اصلاح آن بزرگترین تغییر در کیفیت بصری ا به همراه خواهد داشت. اگر بازی شما در محدوده حداقل توصیف شده است بهتر است آن را در آی اف 4 ایکس بگذارید از طرف دیگر اگر دستگاه شما قادر به تحمل بار باشد آی اف 16 ایکس نیز توصیه می شود.

راهنمای بهینه سازی بازی مترو اکسدوس

برای رایانه ای که الزامات سیستم مترو اکسدوس را برآورده یا از آن فراتر رود بهتر است فیزیک ایکس و تسلیشن پیشرفته را روشن کنید. این تنظیمات باعث بهبود خصوصیات فیزیکی بازی و یکپارچکی بصری کلی در آن می‌شود.

راهنمای بهینه سازی بازی مترو اکسدوس

در آخر شما باید تنظیمات مختلف کرکی مثل موشن بلور هیرورک و ریتریسنگ را خاموش نگاه دارید. آن ها به نظر می رسد زشت به سختی قابل توجه و هزینه و یک مقدار پوچ از منابع برلای اجرا باشند. این اصل می تواند در هر بازی اعمال شود نه فقط این بازی است.

راهنمای بهینه سازی بازی مترو اکسدوس

بررسی بازی Metro exodus

با ورود مترو اکسدوس (Metro exodus) در نهایت به همراه استیم در ال سی پایان خود به استیم زمان فرا رسیده است که. با یک تحلیل عمیق از گیم داستان و گرافیک ها بررسی را بازی ایجاد کنید.

بررسی بازی Metro exodus

مترو اکسدوس یک داستان اف پی اس استوری از فور آی گیمز می باشد که حاوی ترکیبی منحصر فرد از خفا مبارزات مرگبار وحشت بقا و اکتشاف در یکی از بی نظیر ترین تنظیمات بازی بوده که تاکنون ایجاد شده است. داستان از سال 2036 و در داخل طول مترو در زیر یک ویرانه های مسکو پس از یک جنگ هسته ای ای آغاز می شود.

 پس از وخیم تر شدن اوضاع در تونل ها اتریوم به همراه گروه خود از رزمندگان اسپارتان سخت مترو را به سمت شرق فرار می کنند. آن ها از آنجا طی چهار فصل به کل کشور روسیه سفر می کردند این بازی با الهام از رمان مترو 2035 از دیمتری گلوکوفسکی ساخته شده است با طراحی جدید نیمه باز جهان در 2 از 4 بخش بازی است.

بررسی بازی Metro exodus

بزرگترین قدرت این بازی مترو اکسدوس

بزرگترین قدرت این بازی احتمالاً طراحی های هر چهار قسمت دنیای بازی است. همه آن ها در مناطق مختلف روسیه شوروری به صورت فوق العاده دقیق و متفاوت از یکدیگر مستقر هستند. سفر در تمام فصول از بهار در ولگا تابستان در کاسپین پاییز در تایگا و زیمتان در نووسیبیرسک بزرگ‌ترین شهر در شرق کشور امکان پذیر است.

بزرگترین قدرت این بازی مترو اکسدوس

طراحی گرافیکی بازی Metro exodus

طراحی های گرافیک و دارایی های بازی نیز حیرت انگیز است از نورپردازی و بافت گرفته تا شخیصت ها و اسلحه ها همه چیز را با دقت کوچک‌ترین جزئیات حتی صدایی که ساخته می شود به دقت مورد توجه قرار می دهد. به همین دلیل مطمئناً قادر خواهید بود تا تمام قلب خود را دنیای بازی غوطه‌ور کند.

طراحی گرافیکی بازی Metro exodus

داستان و نوشتن در این بازی احتمالاً قوی ترین در میان سه نسخه قبلی بوده و با سفر شخصی و هدایت شده یک شکست بزرگ در مقایسه با دو عنوان قبلی با درگیری های  بزرگتر آن ها است. روابط بین شما و شخصیت های دیگر تمرکز اصلی بر روی این موارد می باشد که مقایسه با سفر عمدتاً انفرادی در سال 2033 و لست لایت بهبود چشمگیر داشته است. فقط بخاطرداشته باشید که تمامم مواد اضافی در آن سفر های کلکسیونی و تعامل شخصیت ها را بخوانید (که متأسفانه می توان به راحتی از دست داد)

طراحی گرافیکی بازی Metro exodus

در کل اگر به دنبال ماجراجویی استوری بیسید آف پی اس هستید مترو اکسدوس یک بازی عالی است. برای دریافت تازه ترین اخبار بازی مترو اکسدوس شما می توانید به دسته اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.