AD

معرفی بهترین و محبوب ترین سلاح های پابجی موبایل

0 414

خیلی از بازیکن های پابجی موبایل به دنبال یک سلاح می باشند که هم کنترل آن آسان باشد و هم با آن بتوانند بیشترین آسیب را به دشمن وارد کنند. ما در این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو پنج مورد از بهترین سلاح های پابجی موبایل را معرفی کرده ایم که شما با توجه به فاکتور های خودتان می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

معرفی بهترین سلاح های پابجی موبایل (PUBG Mobile)

در بازی پابجی موبایل تعداد زیادی سلاح وجود دارد که شما می توانید از آن ها استفاده کنید، در این پست ما پنج نوع از بهترین سلاح های پابجی موبایل را معرفی خواهیم کرد که شما می توانید تجربه های زیادی را با این سلاح ها خلق کنید. پس بیایید با هم بهترین اسلحه ها در بازی پابجی موبایل را بررسی کنیم.

بهترین سلاح های M416: PUBG Mobile

M416 اولین مورد از بهترین سلاح های PUBG Mobile می باشد. بیشتر بازیکن ها این سلاح را به خاطر پایداری و بالانس بودن آن انتخاب می کنند. البته M416 در دسته قوی ترین سلاح ها نیز می باشد.

بهترین سلاح های M416: PUBG Mobile

این سلاح در همه ی نقشه ها و حالت های بازی می باشد. این سلاح علاوه بر این که آسیب زیاد می زند و سرعت شلیک بالایی دارد، میزان پس زدن کمی دارد. به همین دلیل ها این سلاح رتبه اول بهترین اسلحه ها در بازی پابجی موبایل را به خود اختصاص داده است و بازیکن ها می خواهند که با استفاده از این سلاح دشمنان خود را از بین ببرند.

بهترین سلاح های پابجی موبایل : Kar98K

Kar98k یکی دیگر از بهترین سلاح های PUBG Mobile می باشد. این سلاح از پر کاربردترین تک تیر انداز های بازی اکشن پابجی موبایل می باشد و از تیر های 7.62 استفاده می کند که روی زره نفوذ زیادی دارد. اگر شما بخواهید هد شات کنید، این SR می تواند دشمن را با helmet سطح ۳ بکشد. علاوه بر این ها یافتن این سلاح در هر ۵ نقشه آسان می باشد.

بهترین سلاح های پابجی موبایل : Kar98K

بهترین سلاح های AKM :PUBG Mobile

AKM یک تفنگ هجومی قوی در این بازی است که سومین رتبه بهترین اسلحه ها در این بازی را به خود اختصاص داده است. در هر پنج نقشه قابل دسترسی است، با این حال بزرگترین مشکل این اسلحه میزان پس زدگی بسیار زیاد آن است. این سلاح از مهمات 7.62 میلی متری استفاده می کند و سرعت تیر اندازی بالایی دارد. بنابراین AKM یکی از سخت ترین سلاح های بازی برای کنترل می باشد.

یک compensator انتخاب خوبی برای کم کردن پس زدن اسلحه می باشد. علاوه بر این اگر بازیکن های مبتدی به دنبال استفاده از این سلاح برای رسیدن به Chicken Dinner هستند باید بیشتر در اتاق تمرین، آن را امتحان کنند.

بهترین سلاح های AKM :PUBG Mobile

بهترین سلاح های پابجی موبایل : L-SCAR

یکی دیگر از بهترین سلاح های PUBG Mobile که قدرت بالا و پایداری زیاد دارد، L-SCAR می باشد. فقط این سلاح در نقشه های sanhok و Vikendi وجود ندارد. همچنین به خاطر قدرت پس زدن کمی دارد و همین باعث شده پایدار شود و استفاده از آن راحت باشد. علاوه بر این L-SCAR یکی از بهترین سلاح ها برای مبتدی ها می باشد که آن را در نبرد های فاصله کم و میان برد استفاده کنند.

بهترین سلاح های پابجی موبایل : L-SCAR

بهترین سلاح های M24 :PUBG Mobile

m24 یکی دیگر از سلاح های SR این بازی می باشد که از مهمات 7.62 میلی متری استفاده می کند. این تک تیر انداز قدرتمند اگر به سر شلیک کند می تواند بازیکنی را که helmet سطح سه دارد را بکشد. شما می توانید این سلاح را در همه ی نقشه های پابجی موبایل به دست بیاورید.

بهترین سلاح های M24 :PUBG Mobile

در این مقاله شما را با بهترین و محبوب ترین سلاح های پابجی آشنا ساختیم. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای آموزش های بیشتر می توانید به دسته آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.