AD

تازه ترین اخبار به روز رسانی جدید فورتنایت

0 278

به روز رسانی جدید فورتنایت به زودی ارائه خواهد شد، اما هنوز جنگ اپل و اپیک گیمز ادامه دارد و بازی فورتنایت به روی اپ استور باز نگشته است. همان طور که مشخص است کاربر های اپل  و آی پد نمی توانند از به روز رسانی جدید این بازی استفاده کنند. آن ها فقط می توانند نسخه قدیم را بازی کنند در حالی که در بقیه سیستم عامل ها می شود از به روز رسانی جدید لذت برد. با ما در سایت ایموجو همراه باشید تا اطلاعات جامعی را در این خصوص به دست آورید.

همچنین بخوانید: قیمت بازی فورتنایت بتل رویال برای کنسول‌ها

به روز رسانی جدید فورتنایت روی اپل به خاطر جنگ کمپانی ها وجود نخواهد داشت

به روز رسانی جدید فورتنایت روی آیفون و آی پد وجود نخواهد داشت. این به معنی است که جنگ اپل و اپیک گیمز تمام نشده است. در تاریخ ۱۳ اگوست اپل فورتنایت را از اپ استور حذف کرده است، دلیل این کار اپل نیز سیستم پرداخت مستقیمی می باشد که اپیک گیمز به بازی اضافه کرده است، این سیاست قوانین اپل را نقض می کند. بلافاصله پس از آن اپیک از اپل شکایت کرد و حتی یک فیلم مضحک از ویدیوی تجاری ۱۹۸۴ اپل ساخت. آن ها همچنین با هشتگ FreeFortnite و یک تورنمنت درون بازی با پوسته های ضد اپل یک کمپین در توییتر ایجاد کردند. به نظر می رسد که اپیک گیمز کاملا انتظار جنگ داشته و برای جنگ اپل و اپیک گیمز آماده است.

البته جای تعجبی هم ندارد که دادگاه طرف اپل را گرفته و هیچ گونه تعهدی برای بازگشت فورتنایت به اپ استور وجود ندارد. با این حال اپل نمی تواند حساب توسعه دهندگان را حذف کند، بنابراین اگر همه چیز حل و فصل شوند، اپیک همچنان می تواند توانایی بازگشت به اپ استور را داشته باشد دادگاه بعدی برای حل جنگ اپل و اپیک گیمز در ۲۸ سپتامبر برگزار خواهد شد تا هر دو طرف بتوانند به دنبال یک راه حل دائمی تر باشند. برای دریافت تازه ترین اخبار بازی فورتنایت می توانید به دسته اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

به روز رسانی جدید Fortnite

به روز رسانی جدید Fortnite

اما در حال حاضر فورتنایت در اپ استور ممنوع خواهد بود، مگر این که اپیک گیمز تصمیم بگیرد تا با دستور العمل های اپ استور مطابقت داشته باشد و  گزینه پرداخت مستقیم را حذف کند. اما اپیک با ایده آن ها سازگار نیست و حتی استدلال مخالفی را ارائه کرده است. این ها به این معنی است که جنگ اپل و اپیک گیمز ادامه دارد و به روز رسانی جدید فورتنایت برای کاربران اپل ارائه نمی شود. گفته های شرکت اپیک گیمز نیز در زیر آمده است.

اپل درخواست کرده است که اپیک برای بازگرداندن فورتنایت باید به طور کامل از سیستم های پرداخت اپل استفاده کند. پیشنهاد آن ها دعوت از اپیک برای حفظ انحصار پرداخت های درون برنامه ای در iOS، سرکوب رقابت آزاد و بالا بردن قیمت ها می باشد. به عنوان یک اصل ما شرکت نخواهیم کرد.

شما به عنوان یک مالک دستگاه تلفن همراه حق نصب برنامه ها از منابع دلخواه خود را دارید. سازندگان نرم افزار حق دارند آزادانه ایده های خود را بیان کنند و در یک بازار عادلانه رقابت کنند، سیاست های اپل این آزادی ها را سلب می کند.

بنابراین به روز رسانی جدید Fortnite برای افرادی که از آیفون و آیپد استفاده می کنند، ارائه نمی شود، آن ها می توانند در به روز رسانی قدیمی فورتنایت با یکدیگر بازی کنند. بازیکن های سیستم عامل های دیگر از به روز رسانی جدید فورتنایت لذت می برند ولی کاربر های آیفون نمی توانند نسخه جدید را بازی کنند.

روی سیستم عامل مک، از آن جا که فورتنایت از طریق راه انداز اپیک نصب شده است، بازیکن ها می توانند به روز رسانی جدید Fortnite را بدون مشکل نصب کنند، اما هیچ تضمینی نیست که اپل کاری علیه اپیک برای بیشتر کردن فشار انجام دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.