AD

معرفی بهترین صحنه های پابجی موبایل (PUBG Mobile)

0 241

جاناتان یکی از بهترین بازیکن های پابجی موبایل می باشد که رتبه های خوبی را در مسابقه های مربوط به پابجی موبایل منتشر کرده است. او دارای یک کانال یوتیوب با تعداد زیادی طرفدار است و به تازگی یک ویدیو منتشر کرده است که یکی از بهترین صحنه های پابجی موبایل را نشان می دهد. با ما در سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا بیشتر با اتفاقات باور نکردنی در بازی پابجی موبایل آشنا شوید.

این مطلب را هم بخوانید: معرفی سلاح جدید پابجی موبایل و عملکرد آن

کلاچ باور نکردنی ۱ به ۳ Jonathan TSM Entity، فقط با یک جان

Jonathan TSM Entity بر خلاف سن کمش و تجربه کم دو ساله او در بازی توانسته است که یکی از بهترین صحنه های پابجی موبایل را خلق کند. هنگامی که در مورد روش های مدیریت شرایط سخت در بازی پابجی صحبت می شود، امکان ندارد که نام Jonathan TSM Entity برده نشود، همان طور که گفتم او سنی ندارد اما یکی از بهترین صحنه های PUBG Mobile را خلق کرده است. علاوه بر این او یکی از بهترین بازیکن های پابجی موبایل در هند می باشد. وی در مسابقات Open Club پابجی مویایل رتبه اول شده است.

همچنین در مسابقات Fall Split 2019 که در جنوب آسیا برگزار شد و مسابقات پابجی موبایل India Series 2020 رتیه دوم را کسب کرد. علاوه بر این ها در مسابقات Spring Split 2020 که یک لیگ حرفه ای بود رتبه دوم را کسب کرد. همین ها نشان می دهند که او یکی از بهترین بازیکن های پابجی موبایل می باشد.

Jontathan اکنون کانال یوتیوب خود را در اختیار دارد که تعداد قابل توجهی طرفدار دارد. او به طور تقریبی هر روز فیلم های مختلف بارگذاری و پخش می کند که داخل آن بهترین صحنه های پابجی موبایل نشان داده می شود. طرفدار ها و خود او هنگام بازی در پابجی وضعیت های بسیار سختی را تجربه کرده اند که یکی از آن ها نشان می دهد HP او به یک کاهش یافته و در آن لحظه او ثابت کرده است که واقعا یکی از بهترین بازیکن های پابجی موبایل می باشد.

بهترین صحنه های پابجی موبایل: جاناتان یک جان دارد

در ابتدای ویدیو جاناتان و هم تیم هایش یک ماشین پیدا می کنند و به سمت هدف حرکت می کنند، در این حین جاناتان از روی ماشین مشغول نشانه گیری می باشد. چندی نمی گذرد که یک ماشین دیگر ظاهر می شود و هر دو اتومبیل به یکدیگر برخورد می کنند. سپس دو تیم تصمیم می گیرند مهارت تیر اندازی خود را به نمایش بگذارند. همه آن ها اتومبیل های خود را رها می کنند و برای جنگ سلاح های خود را آماده می کنند.

تیم دشمن شانس خود را امتحان می کند و به اتومبیل جاناتان شلیک می کند و همه افراد در این صحنه منفجر می شوند. جاناتان قبل از انفجار اتومبیل یک دشمن را کشته است. حالا او باید ۳ دشمن را بدون هیچ دوستی و فقط با یک HP از بین ببرد. واضح است که این کار برای او آسان نیست، اما او می خواهد یکی از بهترین صحنه های PUBG Mobile را خلق کند.

او ناگهان به راست می چرخد و بلافاصله به یک دشمن شلیک می کند و او را می کشد. او موفق می شود یک قتل دیگر درست بعد از آن لحظه به دست بیاورد. سر انجام وقتی معلوم شد که فقط یک حریف مانده است، حریف سعی می کند که جاناتان را فریب دهد، اما حرکت های جاناتان بسیار سریع تر می باشد و او را می کشد. همین موضوعات باعث شده جاناتان به یکی از بهترین بازیکن های پابجی موبایل تعریف شود.

بهترین صحنه های پابجی موبایل: جاناتان یک جان دارد

جمع بندی

با اطمینان می توانم بگویم این صحنه یکی از بهترین صحنه های پابجی موبایل می باشد و دلیل این که جاناتان یکی از بهترین بازیکن های پابجی موبایل شده است، مهارت های او و ذهن عالی او می باشد. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای اطلاع از تازه ترین اخبار بازی پابجی می توانید به بخش اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.