AD

معرفی سلاح جدید پابجی موبایل و عملکرد آن

0 628

سلاح MG3 یکی از موارد جدیدی می باشد که روی پلت فرم های کنسول و کامپیوتر شخصی آمده است و اکنون از آن به عنوان سلاح جدید پابجی موبایل نام برده می شود. همه چیزی که شما باید در مورد این سلاح جدید پابجی موبایل بدانید در این مقاله از سایت ایموجو آمده است پس با ما همراه باشید.

همه چیز هایی که لازم است در مورد سلاح جدید پابجی موبایل بدانید

سلاح MG3 پابجی موبایل یک سلاح جدید می باشد که به تازگی در به روز رسانی 8.2 پابجی موبایل به بازی آمده است و دارای قدرت فوق العاده ای در بین سلاح ها می باشد. این سلاح نوعی اسلحه کوچک با سبک جدید است. قدرت این سلاح جدید به قدری بالا است که می تواند وسایل نقلیه را سرنگون کند و یک تیم را فقط با یک بار بارگیری به کشتن برساند، در این پست هر چیزی که لازم است درباره سلاح MG3 پابجی موبایل بدانید آمده است.

همچنین بخوانید: معرفی بهترین مکان های M416 در پابجی موبایل

کلیت سلاح جدید MG3 پابجی موبایل

سلاح MG3 یک LMG جدید است که به صف اسلحه های جدید پیوسته است. این سلاح جدید پابجی موبایل قدرت خارق العاده ای دارد و می تواند سر بازیکن ها را منفجر کند. این سلاح فقط در حالت battleground پابجی به دست می آید. علاوه بر این این اسلحه جدید در کلیه نقشه های پابجی ظاهر می شود.

کارایی سلاح MG3 پابجی موبایل بیشتر از M249 است. سلاح جدید PUBG Mobile دارای دو حالت شلیک است که شامل ۶۶۰ دور دقیقه و ۹۹۰ دور در دقیقه می باشد. بنابراین می توانید آن را در دو حالت سریع تر یا ثبات بیشتر استفاده کنید. اگر چه سرعت بالا به شما کمک می کند زمان کمتری را صرف کنید، اما در سرعت کم شما می توانید دقیق تر شلیک کنید.

این سلاح فوق العاده قدرتمند می تواند BRDM را که قویترین کامیون زرهی بازی است را نابود کند. در آینده که این سلاح جدید پابجی موبایل به بازی اضافه شود، باعث افزایش قدرت انتخاب، تجربه و گیم پلی جذاب تر این بازی خواهد شد. بیایید مواردی را که باید در مورد سلاح جدید بدانید بررسی کنیم.

اطلاعات سلاح جدید MG3 PUBG Mobile

سلاح MG3 هنوز در این بازی موجود نیست. در آخرین نسخه 8.2 به روی پلت فرم های رایانه و کنسول های PUBG Mobile آمده است. این مسلسل سبک جدید از گلوله های 7.62 میلی متر استفاده می کند که بیشترین ضریب نفوذ را دارند. علاوه بر این سلاح جدید از ظرفیت مهمات بسیار بالایی در هر بار بر خوردار است به طوری که می تواند ۷۵ گلوله را در هر بار در خود جای دهد. علاوه بر این سرعت گلوله ها ۸۲۰ متر در ثانیه می باشد که باعث خسارت های شدیدی به دشمن می شود.

با دو حالت شلیک ۶۶۰ دور و ۹۹۰ دور خسارت به وسیله نقلیه 1.25 برابر افزایش می یابد. این باعث می شود که سلاح جدیn یک سلاح کشنده برای دشمن ها باشد حتی زمانی که در نقشه sanhok با یک BRDM یا Loot Truck روبرو می شوید این سلاح کار آمد می باشد. در ۱۰ گلوله آخر با شلیک کردن ته مانده تیر ها به بیرون می ریزد که شما از روی آن می توانید بفهمید که تیر ها در حال تمام شدن می باشد. علاوه بر این فقط خود تیر انداز متوجه خواهد شد زیرا سایر بازیکن ها نمی توانند این را ببینند.

با توجه به ظرفیت مهمات زیاد در سلاح MG3 پابجی موبایل شما به هیچ خشاب اضافی نیاز نخواهید داشت. علاوه بر این هیچ جای اضافی برای اتصال مهمات روی این سلاح جدید نمی باشد. با این حال می توانید برای هدف گیری و شلیک بهتر یک اسکوپ به این تفنگ وصل کنید.

اطلاعات سلاح جدید MG3 پابجی موبایل

راهنمای سلاح جدید MG3 پابجی موبایل

اسکوپ tp 6x برای این سلاح جدید مناسب است تا با فاصله بتوانید به دشمنان شلیک کنید. به عنوان مثال هنگامی که متوجه می شوید یک جوخه در BRDM به سمت شما در حال حرکت است. می توانید با اضافه کردن این اسکوپ به کامیون شلیک کنید تا منفجر شود و همه دشمن ها قبل از رسیدن به شما از بین بروند.

سلاح جدید بسیار قوی می باشد و قدرت تیر اندازی خیلی بالایی دارد. بنابراین هنگام استفاده از این مسلسل جدید، مجبور خواهید بود که با مشکل ضربه اسلحه در تیر اندازی مقابله کنید. با این حال یک دوقلو برای این سلاح جدید PUBG Mobile وجود دارد که شما می توانید از آن استفاده کنید تا به راحتی هدف گیری کنید و شلیک کنید. این دو قلو باعث می شود که سلاح MG3 حرکت افقی و عمودی نکند.

در اینجا چند نکته و تاکتیک مفید برای استفاده از سلاح جدید پابجی موبایل وجود دارد که باید آن ها را به خوبی یاد بگیرید.

  • شلیک در حالت خوابیده برای کاهش ضربه سلاح جدید 
  • هنگامی که ده گلوله در سلاح وجود دارد شما می توانید بفهمید تا دو باره بارگیری کنید.
  • یک پشتیبان خوب در بازی پیدا کنید تا در هنگام بارگیری مجدد از شما در برابر دشمنان محافظت کند.
  • هنگام شلیک کردن گلوله ها روی ۹۰۰ دور تنظیم کنید تا وسیله نقلیه ها به راحتی از بین برود.
  • در نبرد های نزدیک یک چهارم یک dot قرمز به اسلحه اضافی کنید تا راحت تر نشانه گیری کنید. در نبرد های یک به یک نیز دراز کش شوید تا قدرت ضربه سلاح جدید کاهش پیدا کند. در هنگام جنگ می توانید حالت دراز کش و ایستاده را تغییر دهید تا کشته نشوید و به پیروزی برسید.

نحوه گرفتن سلاح جدید MG3 PUBG Mobile

مسلسل سبک سلاح MG3 اکنون در داخل بازی در دسترس نیست. با این حال به نظر می رسد که در به روز رسانی های بعدی به این بازی آمده است زیرا تیم پابجی اغلب همه ی سلاح ها را به نسخه ی موبایل نیز می آورد.

علاوه بر این به احتمال زیاد این سلاح در airdrop وجود داشته باشد. بنابراین بازیکن های پابجی موبایل می توانند این اسلحه را از جعبه های عرضه هنگامی که به طور رسمی در این بازی معرفی می شود دریافت کنند. در پابجی در حالت ranked این سلاح وجود ندارد، اما می توانید این مسلسل سبک را در حالت Battleground پیدا و استفاده کنید.

سلاح جدید تجربه و گیم پلی جدید تری را برای بازیکن های پابجی به ارمغان می آورد. بنابراین بسیاری از بازیکن ها منتظر آمدن این سلاح جدید می باشند. با این هال توسعه دهندگان پابجی هیچ اعلامیه ای در مورد این سلاح منتشر نکرده اند. بنابراین ما منتظر این هستیم که ببینم آن ها این سلاح را به روی موبایل می آورند یا نه.

نحوه گرفتن سلاح جدید MG3 پابجی موبایل

این ها مواردی است که شما باید در مورد سلاح جدید PUBG Mobile بدانید. این سلاح وارد پلت فرم های کنسول و کامپیوتر های شخصی شده است و بازیکن های پابجی موبایل منتظر انتشار این سلاح جدید پابجی موبایل روی گوشی ها می باشند. برای دریافت تازه ترین خبرهای پابجی موبایل می توانید به دسته اخبار بازی مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.