AD

معرفی بهترین مکان های M416 در پابجی موبایل

0 458

برای مبتدی هایی که تازه به داخل بازی می آیند یکی از سخت ترین انتخاب هایی که باید کنند، انتخاب سلاح مناسب می باشد. به نظر من M416 یکی از سلاح هایی است که کار کردن با آن آسان می باشد پس باید به دنبال بهترین مکان های M416 در پابجی موبایل باشید که آن را از آن جا بردارید. در این مقالع از رسانه بازی موبایل ایموجو قصد داریم به معرفی بهترین مکان های M416 در پابجی موبایل روی نقشه Erangle بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین مکان های M416 در پابجی موبایل روی نقشه Erangle

۵ مکانی که در زیر نام برده شده است بهترین مکان های M416 در PUBG Mobile می باشد. همان طور که می دانید بازی پابجی یکی از پر طرفدار ترین بازی های جهان می باشد و روز به روز به تعداد بازیکن های این بازی افزوده می شود. برای کسان جدیدی که وارد بازی می شوند پیدا کردن سلاحی که استفاده از آن راحت باشد کار سختی می باشد.

البته تعداد زیادی سلاح در بازی وجود دارد و انتخاب یک سلاح کار سختی می باشد. در میان سلاح های پابجی موبایل M416 سلاحی می باشد که استفاده آسانی می شود از آن کرد و برای تازه وارد ها واقعا مناسب است، شما با خواندن این پست می توانید بهترین مکان های M416 در PUBG Mobile را یاد بگیرید.

همچنین بخوانید: هفت تغییر در تنظیمات حرفه ای پابجی موبایل

 بهترین مکان های M416 در پابجی موبایل روی نقشه Novorepnoye :Erangle

 بهترین مکان های M416 در پابجی موبایل روی نقشه Novorepnoye :Erangle

یکی از بهترین مکان های M416، کانتینر Novorepnoye می باشد. در این مکان در اکثر وقت ها شما می توانید این سلاح را پیدا کنید. زیرا در زمان کوتاه سلاح باز می گردد. تنها مشکل این مکان این است که دسترسی به آن سخت است، زیرا در جزیره دیگری قرار دارد.

بهترین مکان های M416 در PUBG Mobile روی نقشه Sosnovka :Erangle

بهترین مکان های M416 در PUBG Mobile روی نقشه Sosnovka :Erangle

یکی دیگر از بهترین مکان های M416 پایگاه ارتش sosnovka می باشد. این مکان آسان ترین مکان برای غارت است، تقریبا اکثر اسلحه های بازی در بازی در این مکان وجود دارد. با توجه به لیست بزرگ سلاح ها شانس برای گرفتن M416 کاهش می یابد، به همین دلیل در بین مکان هایی که برای به دست آوردن M416 در پابجی موبایل مناسب هستند رتبه دوم را گرفته است.

بهترین مکان های M416 در پابجی موبایل روی نقشه Pochinki :Erangle

بهترین مکان های M416 در پابجی موبایل روی نقشه Pochinki :Erangle

این مکان علاوه بر این که یکی از مکان های مناسب برای به دست آوردن M416 می باشد، مکان بسیار مناسبی برای فرود می باشد. در بین بهترین مکان های M416 در PUBG Mobile رتبه سوم را به خود اختصاص داده است. با توجه به بزرگ بودن این شهر و زیاد بودن تعداد ساختمان ها شما می توانید تعداد زیادی سلاح و مهمات از داخل آن جا به دست بیاورید. پس از جمع کردن آن ها می توانید در همین جا کمین کنید زیرا منطقه نهایی بازی به احتمال زیاد نزدیک Pochinki باشد.

بهترین مکان های M416 در پابجی روی نقشه Mylta Power :Erangle

بهترین مکان های M416 در پابجی روی نقشه Mylta Power :Erangle

برجسته ترین منطقه نقشه Erangle می باشد. نیروگاه هسته ای ویران شده Mylta Power چهارمین منطقه مناسب برای به دست آوردن M416 در پابجی موبایل می باشد. شما می توانید این سلاح را در ساختمان های اصلی یا انبار های مجاور به دست آورید. فقط در هنگام ورود به ساختمان اصلی باید مراقب باشید، زیرا همیشه افرادی در آن جا می باشند.

بهترین مکان های M416 در PUBG Mobile روی نقشه Georgopol :Erangle

بهترین مکان های M416 در PUBG Mobile روی نقشه Georgopol :Erangle

یکی از بزرگترین شهر های نقشه است و نام آن Georgopol است. شاید فکر کرده باشید که در بین کانتینر های آن جا باشد اما مکان درست برای به دست آوردن M416 در پابجی موبایل ساختمان های آپارتمانی می باشد که داخل این منطقه قرار دارند.

سایت ایموجو از بهترین و برترین وب سایت های مجله بازی می باشد که شما علاوه بر آموزش انواع بازی های موبایلی می توانید از تازه ترین و جدیدترین اخبار بازی های روز در دنیا نیز اطلاع پیدا کنید. برای دریافت این اخبار کافی است که به دسته اخبار بازی در سایت مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.