AD

همه چیز در مورد به روز رسانی پابجی موبایل

0 427

اگر شما از طرفدار های قدیمی پابجی موبایل باشید می دانید که یک هفته قبل از انتشار رسمی به روز رسانی پابجی موبایل همه ی جزئیات آن منتشر می شود. با توجه به جزئیات منتشر شده در مورد پابجی موبایل انتظار می رود که فصل جدید پابجی موبایل در اوایل سپتامبر منتشر شود. در این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو قصد داریم اطلاعات جامعی را در مورد نسخه به روز رسانی پابجی موبایل را در اختیار شما قرار دهیم. پس با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: جدیدترین اخبار آپدیت جدید نسخه موبایل پابجی

همه چیز هایی که لازم است برای به روز رسانی پابجی موبایل بدانید

 به روز رسانی جدید پابجی موبایل که به زودی منتشر خواهد شد، پیشرفت های گرافیکی زیادی را در اختیار بازیکن ها قرار خواهد داد و همچنین بازی جذاب تر شده است به طوری که بازیکن ها هدف های همه جانبه را تجربه خواهند کرد. در این جا یک خبر خوب به طرفدار ها در مورد به روز رسانی PUBG Mobile می خواهم بدهم، نسخه 1.0 این بازی در تاریخ ۸ سپتامبر منتشر خواهد شد.

نسخه اولیه بتا پابجی موبایل 1.0.0 در اوایل ماه آگوست منتشر شده است و اکنون نسخه رسمی نسخه جدید پابجی موبایل در راه است. در ادامه این پست اطلاعات بیشتری در مورد به روز رسانی پابجی موبایل به شما خواهیم داد پس با ما همراه باشید.

همه چیز هایی که لازم است برای به روز رسانی پابجی موبایل بدانید

به روز رسانی PUBG Mobile : نسخه 1.0، محتویات جدید

اولین چیزی که در مورد فصل جدید پابجی موبایل نسخه 1.0 بیشتر از همه چیز جذاب می باشد، پیشرفت های گرافیکی متنوعی می باشد که آن ها را در اختیار بازیکن ها قرار می دهد و به همین ترتیب رابط کلی بازی به لطف به روز رسانی PUBG Mobile شگفت انگیز تر و خیره کننده تر به نظر می رسد. به عنوان مثال لابی که در به روز رسانی پابجی موبایل می باشد، ظاهری واضح تر خواهد داشت. این قضیه به این جا ختم نمی شود و تغییرات مهمی آماده هستند تا پابجی موبایل را در صدر بازی های نبرد رویال نگه دارند.

به روز رسانی PUBG Mobile : نسخه 1.0، محتویات جدید

افزودن عملکرد اسکوپ ها، تغییر کردن جلوه ی دود ها، انفجار هایی که رخ می دهد، دود ها، مدل های شخصیت های پابجی موبایل و خیلی از چیز های دیگر نمونه هایی از تغییرات فصل جدید پابجی موبایل می باشند. در بخشی از خبر های منتشر شده نسخه 1.0 پابجی موبایل مشخص شده است که محیط های اطراف آب، آسمان، ساختمان ها، پوشش گیاهی و سایر مناظر نیز برای تجربه های بهتر نیز بهتر شده اند. رابط فروشگاه بازی و انیمیشن شخصیت های بازی نیز مورد بازنگری قرار گرفته اند.

PUBG Mobile Update: Version 1.0, New Content

به روز رسانی پابجی موبایل : نسخه 1.0، تغییرات

در به روز رسانی پابجی موبایل صحبت از اقدامات اصلی در مورد کلید های عملیاتی شده است، نمونه ای از آن ها پرتاب کردن، sprint یا چتر بازی می باشد، البته گفته شده که این تغییرات در نسخه 1.0 پابجی موبایل جزئی می باشند و فقط برای این می باشد که بازیکن های بیشتری به این بازی علاقه مند شوند.

به روز رسانی پابجی موبایل : نسخه 1.0، تغییرات

علاوه بر این ها در به روز رسانی PUBG Mobile حجم فریم ۳۰ درصد افزایش یافته است و گیر گیر کردن ۷۶ درصد کم شده است، البته این مورد ها به سخت افزار های شما نیز بستگی دارند. گیم پلی fps90 منحصر به تلفن های OnePlus می باشد. بنابراین نسخه جدید ممکن است از تاریخ ۶ سپتامبر ممکن است fps بالاتری را در گوشی های هوشمند با مشخصات بالاتر باز کند.

PUBG Mobile Update: Version 1.0, New Content

به روز رسانی PUBG Mobile : نسخه 1.0، نقشه ها

اگر مدت طولانی است که در بازی پابجی موبایل بازی می کنید، حتما می دانید که به طور تقریبی تمام جزئیات به روز رسانی اغلب طی یک هفته قبل از انتشار رسمی انجام می شود. این دلیل دقیقی است که بسیاری از طرفداران پیش بینی کرده اند که نسخه جدید پابجی موبایل در اوایل سپتامبر منتشر شود.

۱. نقشه Erangle 2.0

نقشه Erangle 2.0 در نسخه جدید پابجی موبایل منتشر خواهد شد، در این جا در مورد هر چیزی که در مورد نقشه Erangle 2.0 وجود دارد را نام خواهی برد.

به روز رسانی PUBG Mobile : نسخه 1.0، نقشه ها

 • گرافیک بهبود یافته
 • بنا های اضافی و تغییرات آن ها
 • تنظیمات جدید در نقاط بزرگ منابع: Mylta، Prison، Quarry، Power و منطقه های دیگر بازی
 • عناصر جدید اضافه شده: سنگر های اضافه شده، سنگر های چوبی، مخازن متروکه و …
 • تغییر ساختار ساختمان ها

۲.ارتقا سیستم بازی

 • Ul 2.0

۳. Cheer Park

به روز رسانی PUBG Mobile : نسخه 1.0، نقشه ها

 • جزیره ای در دریای Cheer park
 • مسابقات نمایشی Cheer Park
 • زمین آموزشی 2.0

۴. پیشرفت های Livik

به روز رسانی PUBG Mobile : نسخه 1.0، نقشه ها

 • درست شدن مشکلات مربوط به آن
 • بالانس شدن صحنه
 • بهتر شدن گرافیک و جلوه های هنری
 • سلاح جدید: 1014M

به روز رسانی پابجی موبایل : نسخه 1.0، خبر های دیگر

گذشته از به روز رسانی PUBG Mobile، کمپانی Tencent Games همچنین قصد داشت. لیگ جهانی پابجی موبایل (PMWL) و مسابقات جهانی پابجی موبایل (PMGC) را یکی کند. PMGC با مجموع دو میلیون دلار جایزه، آخرین میدان نبرد برای چندین تیم در سراسر جهان خواهد بود تا در مقابل یک دیگر رقابت کنند. در این رقابت کشور هایی از جمله چین، کشور های آسیای جنوبی، آسیای جنوب شرقی، اروپا، آمریکا و خاورمیانه شرکت می کنند، با توجه به شیوع ویروس کرونا مشخص نمی باشد که از طرفدار ها برای حضور در این رویداد دعوت خواهد شد یا خیر، پیش بینی می شود که این رقابت در ماه نوامبر بر گذار شود.

به روز رسانی پابجی موبایل : نسخه 1.0، خبر های دیگر

از آن جا که فری فایر طرفدار های زیادی را جذب خود کرده است، پابجی موبایل دیگر تنها بازی نبرد رویال نیست که بتواند پادشاهی کند. برای همین نسخه جدید پابجی موبایل برای این که بتواند این بازی را برترین بازی ژانر نبرد رویال نگه دارد باید شگفت انگیزی ها و جذابیت های زیادی داشته باشد. البته گفته می شود که در فصل جدید پابجی موبایل همه چیز فوق العاده می باشد و دارای گرافیک واقع بینانه تری است.

با مراجعه به سایت ایموجو علاوه بر اینکه می توانید از تازه ترین اخبار بازی های روز بازی اطلاع پیدا کنید، می توانید با مراجعه به بخش آموزش بازی با آموزش کامل انواع بازی های موبایلی آشنا شوید و از بازی نهایت لذت را ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.