AD

هفت تغییر در تنظیمات حرفه ای پابجی موبایل

1 1,400

شما با خواندن این پست می توانید تنظیمات حرفه ای پابجی موبایل را برای خود انجام دهید و انجام این ترفند های پابجی موبایل به یک بازیکن حرفه ای تبدیل خواهید شد. در این مطلب از سایت ایموجو هفت مورد مهم در تنظیمات به شما آموزش داده شده است که انجام آن ها کار بسیار آسانی است.

هفت تغییر در تنظیمات حرفه ای پابجی موبایل که به دست آوردن Chicken Dinner را آسان تر می کند.

روش هایی زیادی برای این که شما در یک بازی موفق شوید وجود دارد. تغییر تنظیمات یکی از مهم ترین ترفند های پابجی موبایل می باشد. البته این به این معنی است که شما تنظیمات منحصر به فرد خود را می سازید تا جایزه Chicken Dinner را راحت تر به دست بیاورید. بنابراین این هفت تغییر اساسی از ترفند های PUBG Mobile را به خوبی یاد بگیرید تا بتوانید تغییر بزرگی در بازی خود احساس کنید.

پابجی موبایل یکی از بازی های نبرد رویال پر طرفدار می باشد. چون این بازی به صورت روان روی گوشی های موبایل قابل اجرا می باشد بازیکن ها می توانند یک بازی کامل را در آن تجربه کنند. با تنظیمات حرفه ای پابجی موبایل شما می توانید به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شوید. البته اگر تازه وارد باشید ممکن است شما با وارد شدن به فضای تنظیمات حرفه ای پابجی موبایل کمی گیج شوید.

اگرچه تنظیمات پیش فرض درست کار می کنند، چندین اصلاح وجود دارد که می توانید برای این که عملکردتان در بازی را به حداکثر برسانید، انجام دهید. وقتی این کار را انجام دهید شروع بهتری را در بازی تجربه خواهید کرد.

هفت تغییر در تنظیمات حرفه ای پابجی موبایل که به دست آوردن Chicken Dinner راآسان تر می کند.

تنظیمات حرفه ای پابجی موبایل: تغییر تنظیمات گرافیکی

یکی دیگر از مهم ترین ترفند های PUBG Mobile تطابق دادن گرافیک با عملکرد گوشی شما می باشد. اگرچه سازندگان بازی معمولا تنظیمات گرافیکی خاصی را توصیه می کنند، اما این تنظیمات همیشه جوابگو نمی باشد. به همین دلیل است که شما باید تنظیمات گرافیگی را به صورت بهینه تنظیم کنید. این کار باعث می شود گرافیک پابجی موبایل بیشترین کاربرد را برای شما داشته باشد. برای انجام این مورد از ترفند های پابجی موبایل باید مراحل زیر را دنبال کنید:

۱.به تنظیمات بروید.

۲.بخش گرافیکی را پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید.

۳.کیفیت گرافیکی را پیدا کنید که شما را راحت تر کند.

در حالی که ultra به طور کامل روی اکثر دستگاه ها کار می کند، smooth برای دستگاه های ضعیف مناسب تر خواهد بود. اما اگر گوشی هوشمند شما جز دستگاه های رده بالا می باشد از بازی کردن در حالت extreme بیشترین لذت را از بازی پابجی موبایل ببرید.

تنظیمات حرفه ای PUBG Mobile: سفارشی سازی کنترل ها

یکی دیگر از تنظیمات حرفه ای پابجی موبایل استفاده کردن از کنترل ها به گونه ای که برای شما راحت باشد، است. برای این کار از صفحه اصلی به قسمت تنظیمات بروید، سپس به قسمت کنترل ها بروید و در نهایت به قسمت customize بروید و سپس مجدد همه دکمه ها را با اندازه ای که می خواهید تنظیم کنید. این گزینه بازیکن ها را قادر می سازد که از منوی کنترل منحصر به فرد خود استفاده کنند. پس از استفاده از این ترفند پابجی موبایل شما به راحتی می توانید از کلید های کنترل استفاده کنید.

تنظیمات حرفه ای PUBG Mobile: سفارشی سازی کنترل ها

تنظیمات حرفه ای پابجی موبایل: سبک تصویری

یکی دیگر از تنظیمات حرفه ای پابجی موبایل استفاده از سبک تصویری مناسب می باشد. تمام کاری که شما برای تنظیم کردن سبک تصویری انجام دهید این است که به قسمت گرافیک تنظیمات بروید و چهار گزینه را در آن جا پیدا کنید: classic، colorful، soft و realistic. بهتر است که شما هر سبک را یک بار امتحان کنید تا انتخاب درستی را از بین آن ها انجام دهید.

تنظیمات حرفه ای PUBG Mobile: میکروفون ها و بلندگو ها را خاموش کنید.

این یکی از ترفند های پابجی موبایل می باشد که بیشتر مخصوص تازه وارد های پابجی موبایل می باشد. تازه وارد های بازی پابجی موبایل اکثر اوقات با انواع مختلفی از سر و صدا ها که از جیغ های بلند یا صدا های عجیب و غریب تشکیل یافته سر و کار دارند که باعث حواس پرتی آن ها خواهد شد. علاوه بر این ممکن است که بعضی از آن ها کلمات زشت و رکیک استفاده کنند که این کار را برای مبتدیان بسیار سخت می کند. بنابراین به عنوان یک تازه کار بهتر است از این ترفند پابجی موبایل استفاده کند و هم میکروفون و هم بلندگو را قطع کنند.

شما در زیر صفحه یک عکس می بینید که داخل آن آیکون مربوط به اسپیکر و میکروفون وجود دارد. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که روی این آیکون ها ضربه بزنید و آن ها را خاموش کنید.

تنظیمات حرفه ای PUBG Mobile: میکروفون ها و بلندگو ها را خاموش کنید.

تنظیمات حرفه ای PUBG Mobile: فعال کردن دیدن از داخل مخفی گاه

با فعال کردن این گزینه که یکی از بهترین ترفند های پابجی موبایل می باشد می توانید هنگام مخفی کردن خود، سر خود را بیرون بیاورید. از آن جا که دشمن ها می توانند سر خود را نشانه قرار دهند و شما را بکشند بهتر است که از مکانی که برای مخفی شدن استفاده می کنید، مطمئن شوید. برای این کار به قسمت basic تنظیمات بروید و گزینه peek & fire را فعال کنید. حواستان باشد که این گزینه یکی از تنظیمات حرفه ای پابجی موبایل می باشد و شما باید در استفاده از آن دقت کنید.

تنظیمات حرفه ای پابجی موبایل: یورش خودکار را فعال کنید.

این ساز و کار از ترفند های PUBG Mobile به شما در صرفه جویی وقت کمک زیادی می کند و به افزایش تمرکز شما در بازی نیز کمک می کند. برای روشن کردن این تنظیم باید به بخش انتخاب و فعال کردن خودکار تنظیمات بروید.

تنظیمات حرفه ای پابجی موبایل: یورش خودکار را فعال کنید.

تنظیمات حرفه ای PUBG Mobile: تغییر زاویه دید

زاویه دید پیش فرض شما ۹۰ درجه است که در بعضی موقع ها ممکن است اذیت کننده باشد. اما شما می توانید با رفتن به قسمت basic تنظیمات بروید و نمای دوربین را در حالت اول شخص قرار دهید. شما با خواندن این پست می توانید تنظیمات حرفه ای پابجی موبایل را انجام دهید. برای دریافت تازهه ترین اخبار پابجی موبایل می توانید به دسته اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

1 نظر
  1. محمد می گوید

    واقعا عالی بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.