AD

اعلام تاریخ انتشار بازی فار کرای 6 (Far cry 6)

0 327

تاریخ انتشار بازی فار کرای 6 به شکل رسمی توسط شرکت یو بی سافت اعلام شد.

این بازی رسما در تاریخ 18 فوریه 2021 بازی فار کرای 6 برای سری کنسول های ایکس اکس پی اس فایو و پی اس 4 و گوگل استادیا در دسترس کابران قرار خواهد گرفت. این عنوان بازی به شکل سرمی در ایونت دیجیتال یوبیسافت ارائه شده است. برای کسب طالاعات بیشتر به شما پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو با ما همراه باشید.

آیا بازیگر نقش اصلی گاس فرینگ از برکینگ بد  به عنوان اصلی یک خائن تبدیل می شود؟

در 18 فوریه 2021 بازی فار کرای 6 ( Far cry 6 )برای کنسول های سری ایکس باکس پی اس فایو ایکس باکس وان پی اس 4 ایکس گوگل استادیا و کامپیوتر شخصی از طریق فروشگاه یو پلی و ای پیک گیمز به فروشگاه های و مغازه های فیزیکی در سراسر جهان راه پیدا کرده می کند.

این عنوان بازی به شکل رسمی در ایونت دیجیتال یوبیسافت ارائه شده است. جایی که علاوه بر تاریخ انتشار اولین ترلیر و معرفی بازی را در آن به نمایش می گزارند و بسیاری از ویژگی های آن را به تفصیل بیان می کنند.

داستان  بازی

این عنوان بازی که در ماه ژوئن بیرون آمد بازیکنان را به یارا می‌برد که یک بهشت گرمسیری داستانی که توسط یک ظالم اداره می‌شود: انتون کاستیلو که توسط جیانکارلو اسپو استیو بر روی آن کاراکتر صدا گذاری شده است که (بریکینگ بد دی مندالورین) این بازیکن کنترل می کند دنی رو خواس یک شهروند این کشور به یک چریک وابسته می پیوندد سعی می کند تا دولت را تحت کنترل کاستیلو را بدست آورد.

این مطلب را همی بخوانید: مرورگر اپرا یک نسخه اختصاصی داده برای گیمرها!

معرفی بازی فارکرای 6 :  ( Far cry 6 )

در بازی فار کرای 6 بازیکن دوباره دنیای سرسبز و فضای سبز شهر ها سواحل جنگل ها و بسیاری از اماکن دیگر را کشف می کند تا فراتر از اسپرانزا پایتخت عظیم یارا بتواند کشف کند. انواع سناریو های گسترده در آن وجود دارد زیرا این بزرگ‌ترین فارکرای در کل این حماسه خواهد بود.

مکانیک های شناخته شده از قسمت های قبلی باز می گررد مثل فرندز معادل هم‌سفران فار کرای پنج هایر فنگس فور در دست رس بودن انواع وسایل نقلیه و اماکن استفاده برای سلاح های سازنده در هنگام کار با گلوله ها برای زرادخانه وسیع است. کل بازی را می توان با همکاری آن‌ها بازی کرد.

معرفی بازی فارکرای 6 :  ( Far cry 6 )

بازی فار کرای 6 در چهار نسخه استاندارد گولد و التیمیت کالکتورز

همانند بازی اساسین کرید والهالا بازی فار کرای 6 از اسمارت دیلیوری در خانواده کنسول های ایکس باکس نیز استفاده می کند. بازیکنانی که از ایکس باکس وان نیز خریداری می کنند. نسخه ایک باکس سری ایکس را به شکل برعکس خواهند داشت. در مورد دستگاه های سونی نیز همین اتفاق خواهد افتاد: نسخه پی اس 4 آن بدون پرداخت هزینه است و نسخه پی اس فایو آن در دست رس قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر بازی از قبل قابل سفارش قرار گرفته شده است. کسانی که این کار را انجام می‌دهند به قسمت لیبرتید بک که شامل لباس لیبرتید برای کروزیو وفادار به شما و پیشرفته ترین دیسکو لوکوس که یک پرتاب دیسک مسلح است که باعث میشود دشمنان شما بر روی قبر خودشان برقصند که آن دست رسی پیدا خواهید کرد.

نسخه جدید بازی فار کرای 6 برای ورژن ها استاندارد و همچنین التیمت گولد و کالتور ادیتیشن است و حالت دوم شامل موارد زیر می‌شود:

گذر فصل

بسته نهایی

مدل صفحه نماش بالا توستادور شعله ور از بازی (7 قسمت بریا مونتاژ به طول 72 سانتیمتر)

چگونه می توانیم یک اثر هنری جمع کنیم: که توسط هنرمند معروف توبارترون به تصویر کشیده شده است.

یک مورد از مجموعه های منحصر به فرد سبک هنری نمادین توباترون

کتاب اختصاصی استیل پوک که یک کتاب هنری 64 صفحه ای است.

یک مجموعه 10 تایی استیکر

یک کلید فلزی کوریزو

یک نقشه

مجموعه موسیقی متن انتخابی برای بازی

امیدوارم از این معرفی بازی جدید رضایت داشته باشید برای دریافت جدیدترین اخبار بازی های روز در دنیا می توانید به بخش اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.