AD

بازی گوست آف توشیما برای کامپیوتر شخصی منتشر می‌شود؟

1 3,553

میزبان اصلی بازی توشیما  کنسول پی اس 4 شرکت سونی است. در حال بازی های انگشت شماری از عنوان های آن‌ها وجود دارد که در جامعه که هنوز منتشر نشده است حسرت می خوردند. متاسفانه تاریخ رسمی انتشار بازی گوست آف توشیما بر روی پی سی را نداریم. در ادامه با ما در سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا بیشتر از این خبر اطلاع پیدا نمایید.

آیا یک تاریخ رسمی برای انتشار نسخه شخصی بازی توشیما  داشته باشیم؟

میزبان اصلی بازی توشیما کنسول پی اس 4 شرکت سونی است ولی با درخواست و تلاش طرفداران این بازی برای درخواست نسخه ویندوز به نظر نمی‌رسد که به این زودی تاریخی برای انتشار نسخه گوست آف توشمیا برای کامپیوتر داشته باشد. در حال حاضر بازی های انگشت شماری از عناوین آن‌ها وجود دارد که جامعه که حتی هنوز منتشر نشده اند حسرت می خورند. بازی گوست آف تو شیما قطعاً جز این دسته قرار می‌گیرد. از آنجایی که برای اولین بار در سال 2017 به چشم می آید گیمر ها روی هدف خودشان هستند و مشتاقانه این عنوان را امیداوار کننده دنبال می کنند.

 در 17 ژوئیه سال 2020 تقریباً یک ماه دیرتر از برنامه اولیه به دلیل بیماری همه گیر کوید 19 اعلام عمومی این بازی پیش بینی خوبی را نشان می‌داد. با این حال این بازی فقط مختص پلی استیشن 4 شرکت سونی نمی‌باشد؛ و متأسفانه تاریخ رسمی انتشار بازی گوست آف توشیما بر روی پی سی را نداریم. هواداران و طرفدار آن در سراسر جهان با روحی تازه که منتشر شده توشمیا روی شانس می افتند. همه از این شانس برخوردار نیستند از این عنوان که بسیار پیس بینی شده است لذت ببرند.

این بازی منحصر به فرد برای پلتفرم هایی همچون پلی استیشن 4 شرکت سونی است. این واقعیت که تنها بخشی از سیستم های پی اس 4 مخصوص بازی های شکل جامعه ای  بازی هستند. بسیاری را از تجربه واقعی شکل گیم پلی جادویی خودش باز می دارد. طبق اطلاعات به دست آمده ما ممکن است که این بازی در آینده نه چندان دور نسخه کامپیوتری برای گوست اف توشیما که تأیید نشده است وجود داشته باشد. اجازه بدهید در این موضوع بیشتر صحبت کنیم.

این مطلب را هم بخوانید: جدیدترین اخبار آپدیت جدید نسخه موبایل پابجی

تاریخ انتشار نسخه کامپیوتر گوست آف توشیما (Ghost Of Tsushima pc)

قبل از اینکه در مورد نسخه کامپیوتری گوست آف توشیما صبحت کنیم اجازه بدهید حقایقی در مورد نسخه اصلی آن بگوییم. بازی گوست آف توشیما یک بازی اکشن و مهیج ژانر ماجراجویی است که توسط ساکر پانچ پروداکشن در تاریخ 17 ژوئیه 2020 به شکل کاملاً انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر شده است. این دومین نسخه از این کمپانی بعد از انتشار اولین اثر لست آف اس 2 در ماه مه بوده است.

 در حالی که هر طرفدار وفادار به شرکت سونی در حال گذر از این مرز  است که با پیوستن به جهان سامورایی ها هیجان زده می‌شود. بسیاری از طراحان بازی ساز کامپیوتر شخصی در حال عبور از ان دوره  خود برای دنبال کردن دث استندینگ به مستر ریس هستند.

قبل از اینکه به نسخه کامپیوتر شخصی باز گوست آف توشیما بروید به شما پیشنهاد می کنیم که مطالب جالب و اطلاعات زیادی درمورد آن بدست آورید زمان زیادی طول نمی کشد که آن را بررسی کنید.

خلاصه ای از ویژیگی گوست آف توشیما

بازی گوست آف توشمیا یک بازی رمز آلود  اکشن و ماجراجویی است که در دنیای آزاد است که ازنظر سب بازی شخصیت شخص سوم محسوب میشود. این برنامه از کوست های مختلف با مکانیزم سفر در رکاب اسب است یا قلاب چنگ زدن است. از سلاح استفاده می شود تا بتواند یک زنجیره کامل از مهارت ها را کامل کند یا دشمنان را در حالت مخفی قرار بدهد.

بازی گوست آف توشیما توسط شرکت ساکر پانچ پروداکشن تولید شده است. این بازی در دوره فئودال حاکم بر ژاپن است و یک تیم ویژه را برای آن به کشور ژاپن فرستاده است تا تمام صدا های بازی را ضبط کند تا بازی واقعی تر جلوه کند.

تاریخ انتشار نسخه اولیه بازی در 26 ژوئیه سال 2020 بوده است؛ اما به دلایلی  تا 17 ژوئیه به خاطر پاندمی کوید 19 به تأخیر افتاد.

خلاصه ای از ویژیگی گوست آف توشیما

انتشار بازی در چهار نسخه

شرکت ساکر پانچ بازی را در چهار نسخه منتشر می کند که شامل استاندارد لوکس و یک مجموعه ای منتشر می کند. هر نسخه قدرت‌های مختلفی در آن دراد موارد و مهارت مختلف به شکل قفل شده ارائه می‌شوند.

گوست آف تو شیما سومین بازی غربی محسوب می‌شود که از امتیازات عالی 40/40 از مجله بازی های ویدئویی ژان فامیتسو برخوردار شده است. موارد دیگر شامل الدر اسکرول وی و اسکاریم 2011 که توسط بتستا سافت ورک است و همچنین گرند تف اتو وی توسط شرکت راک استار گیمز است.

تاریخ مشخصی برای انتشار بازی گوست آف توشمیا بر روی کامپوتر وجود دارد؟

متأسفانه پاسخ منفی است حداقل برای حال و آینده ای نزدیک. همان‌گونه که تمامی گیمر ها در سار جهان ممکن است از قبل این را بدانند. برخی از عنوان های خاص برای  پلتفرم پلی استیشن سونی در آخر به کامپیوتر شخصی راه یافته اند. دث استندینگ یک بازی هیت نسخه دوم رایانه شخصی خود را در تاریخ 2 ژوئن 2020 مشاهده کرده است. یک منبع موثق همچنان نشان می دهد که شاهکار هاریزون زیرو دان در حال حرکت به مسابقه اصلی در امسال است. طرفدار گوست آف توشیما روی کامپیوتر شخصی ممکن است که چنین هزینه ای را  نداشته باشند که به عنوان  بازی مورد علاقه آن‌ها هنوز هیچ حرکتی از آن موجود باشد و به آن‌ها نشان دهد.

چرا ممکن است تاریخی برای انتشار نسخه کامپیوتری توشمیا وجود نداشته باشد؟

بحث و گفت‌وگوی زیادی و گسترده‌ای در انجمن های مختلف وجود داشته است که احتمالاً ورود بازی سامورایی به سمت کامپیوتر شخصی وجود داشته باشد. این‌گونه استدلال می کنند. برخی بر اساس نمونه گذشته این استدلال ها را می آورند در حالی که بیشتر دیگر برای حل رمز و راز که برانگیخته کاملاً به منطق و عقل خودشان متکی هستند. ممکن است به زودی تاریخ انتشار نسخه کامپیوتری گوست آف توشیما را نبینیم اما هنگام صحبت در مورد آینده اطمینان خاصی برای آن وجود ندارد.

چشم انداز

در مصاحبه اخیر سرپرست استودیوی جهانی سونی هرکن لوست استراتژی این سرکت را برای مقابله با صنعت بازی به اشتراک گذاشته است. اگر چه پلی استیشن از سازگاری پی سی با بازی های یک بار که منحصر فرد و غریبه نیست اما بسیاری هنوز به عنوان مرکز جذابیت نگه داشته می‌شوند. آن‌ها با هدف معرفی آن‌ها به سیستم های عامل به عنوان یک نیرو عمل می کنند که در آن کابران جدید جذب می کند.

رئیس استودیو همچنین به سخت افزار اختصاصی نیز ابزار تعهد کرده است. انها می خواهند با چسبیدن به موارد انحصاری با کیفیت گیمر های بیشتر و بیشتری جذب کنند. استودیو جهانی نیز این تعهد را داده است که چیز های جدیدی برای داشت ک ایدئال چشم انداز جدید امتحان کند.

ما امیدواریم که این مطلب مقاله امروز ما به شما کمک کند که تا حدودی رمز و راز حول گوست آف توشیما نسخه کامپیوتر شخصی را برای شما حل کرده باشد. اگرچه ما به زودی انتظار چنین حرکت چشم گیری را نداریم و به این معنی نیست که نباید برای آن امیدوار باشیم. در حال حاضر اگر این بازی را می خواهید امتحان کنید تنها انتخاب برای شما پی اس 4 است. باید برای مرزهای خود را برای رسیدن به بازی گوست آف توشمیا نسخه کامپیوتری گسترش دهیم. برای دریافت تازه ترین خبرها می توانید به دسته اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. Mahdi—gamer می گوید

    بازی خیلی عالی هست من خیلی دوست دارم این بازی رو ولی ای کاش برای کامپیوتر هم منتشر بشه چرا واسه کامپیوتر منتشر نمیشه ولی ای کاش منتشر بشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.