AD

دانلود رایگان بازی غلط نامه ؛ بازی جذاب فکری

0 1,116

بازی های ویدیویی در دو دهه گذشته به سرعت پیشرفت کرده و توسعه پیدا کرده اند به گونه ای که امروزه بیش از ده ها سبک و ژانر جذاب و هیجان انگیز وجود دارد و سالانه صدها بازی از طرف استودیوهای بازی سازی ساخته و منتشر می شود. بازی هایی که در سبک پازلی، معمایی و فکری ساخته می شوند در سال های اخیر توانسته اند بیش از پیش خود را مطرح کنند و بازیکنان زیادی به خود جذب کنند. بازی غلط نامه یکی از بازی های فکری ایرانی است که از زمان انتشار با استقبال بسیار خوبی از طرف گیمرها مواجه شده است. این بازی می تواند با نسخه های خارجی به خوبی رقابت کند. در ادامه این مطلب از سایت ایموجو به معرفی بیشتر بازی غلط نامه و همچنین بررسی ویژگی ها، قابلیت ها، مزایا و معایب این بازی پرداخته خواهد شد.

همچنین دانلود کنید: دانلود رایگان بازی هک شده فروت کرافت با لینک مستقیم

معرفی بازی غلط نامه

همانطور که گفته شد بازی غلط نامه یک بازی جذاب فکری است که می تواند برای مدت زمان زیادی بازیکنان را سرگرم کند و آنها را به چالش بکشد. این بازی محصول شرکت دلفین می باشد و بعد از انتشار توانسته موفقیت های متعددی کسب کند. در این بازی بازیکن باید بتواند کلمه یا کلماتی که بازی به صورت غیر مستقیم و کاملا بی ارتباط به معنا نشان می دهد را حدس بزند. بازی به صورت مستمر آپدیت می شود و هر بار مراحل متنوع تری به آن اضافه خواهد شد.

ویژگی ها، قابلیت ها و مزایای بازی غلط نامه

بازی ghalatnameh به عنوان یکی بازی فکری ایرانی از ویژگی ها و قابلیت های مثبتی برخوردار است که می تواند با نسخه های خارجی خود نیز رقابت کند. از جمله مهم ترین و بارزترین ویژگی های این بازی می توان موارد زیر را عنوان کرد:

  • این بازی باعث افزایش قدرت فکر و باز شدن ذهن می شود.
  • بازی دارای مراحل مختلف و متنوعی است که از بین هزاران ایده انتخاب می شوند.
  • گیم پلی بازی از جذابیت بسیار زیادی برخوردار است و تقریبا نمی توان بازی دیگری با این خصوصیات در بازار پیدا کرد.
  • گرافیک بازی از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و می تواند تمام بخش های بازی را با جزئیات کامل به تصویر بکشد.

ویژگی ها، قابلیت ها و مزایای بازی غلط نامه

معایب و ایرادات بازی ghalatnameh

بازی غلط نامه به عنوان یک بازی فکری ویژگی ها و قابلیت های مثبت متعددی دارد که می تواند برای بازیکنان جذابیت های زیادی داشته باشد اما نمی توان از آن به عنوان یک بازی بدون عیب و نقص یاد کرد. از مهم ترین ایرادات و انتقاداتی که به این بازی وارد شده است می توان موراد زیر را عنوان کرد:

  • بازی از یک داستان منظم و هدفمند برخوردار نیست و بازیکنان فقط باید واژه ها را حدس بزنند.
  • صدهاگذاری و موسیقی های مناسبی برای روز بازی طراحی نشده است در حالی که موسیقی می توانست جذابیت بازی را بالاتر ببرد.
  • سکه های رایگان در بازی قرار داده شده است که می تواند از جذابیت بازی بکاهد و بازیکنان را برای حل معماها تنبل کند.

لینک دانلود رایگان بازی غلط نامه

همانطور که گفته شد بازی غلط نامه یک بازی فکری است که توسط جوانان ایرانی ساخته شده است و به سبب ویژگی های جذابی که دارد با استقبال خوبی مواجه شده است. هرچند که نقدهای مختلفی به بازی وارد شده است اما می تواند گزینه بسیار خوبی برای پر کردن اوقات فراغت بازیکنان باشد.

دانلود بازی غلط نامه از کافه بازار

با یکی دیگر از مجموعه مقالات دانلود بازی سایت ایموجو در خدمت شما بودیم. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. منتظر دیدگاه ها و سوالات شما در سایت هستیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.