AD

دانلود رایگان بازی کما 3 ؛ بازی ماجرایی دلهره آور

0 8,569

هرچند که تعدادی از سبک ها و ژانرهای خاص بازی های ویدیویی محبوبیت و جایگاه ویژه ای در میان گیمرها دارند اما سبک هایی مانند ماجراجویی در سال های اخیر توانسته اند بازیکنان زیادی از سراسر جهان به خود جذب کنند. این سبک از بازی ها می تواند تقریبا تمامی سلیقه ها را راضی نگه دارد و آنها را با چالش های مختلف و متنوعی مواجه کند. مجموعه بازی کما از جمله بازی های ماجراجویی است که جذابیت های زیادی برای گیمرها دارد و نسخه های مختلفی از آن روانه بازارها شده است. بازی کما 3 به عنوان یکی از نسخه های توسعه یافته و پیشرفته این بازی جذابیت های زیادی برای گیمرها دارد و می تواند آنها را با چالش های مختلفی مواجه کند.

در ادامه این مطلب از مجله بازی موبایل ایموجو به معرفی بیشتری بازی کما 3 و همچنین بررسی نقاط قوت، ویژگی ها، مزایا، معایب و ایرادات آن پرداخته خواهد شد.

همچنین دانلود کنید: دانلود رایگان بازی homescapes ؛ بازی پازل محبوب

معرفی بازی کما 3

همانطور که گفته شد این مجموعه بازی در سبک  بازی های ماجراجویی ساخته شده اند و می توانند جذابیت های متنوعی برای گیمرها داشته باشند. بازی کما 3 توسط یک شرکت و استودیوی بازی سازی به نام Armina Games ساخته و عرضه شده است. بازیکنانی که نسخه های اول و دوم بازی را انجام نداده باشند به خوبی قادر نخواهند بود که با بازی ارتباط برقرار کنند. صدا در این بازی نقش اصلی و بسیار مهمی را ایفا می کند و ارتباط مستقیمی با سبک بازی دارد به همین دلیل بازیکنان قادر به تغییر در تنظیمات صدا نخواهند بود. به دلیلی آنکه حجم تمام صداهای استفاده شده در بازی طبق الگوریتم های خاصی توسط Armina Games از قبل تنظیم شده است، پیشنهاد می شود برای ارتباط برقرار کردن بهتر با کاراکتر بازی، این بازی حتما با صدا انجام شود.

ویژگی ها، قابلیت ها و مزایای بازی کما 3

بازی Coma 3 مانند تمامی بازی های ماجراجویی و دلهره آور دارای ویژگی ها و قابلیت های خاص و منحصر به فردی است که می تواند برای گیمرها جذاب و هیجان انگیز باشد. از مهم ترین ویژگی ها و مزایای این بازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بازی دارای گیم پلی بسیار جذاب و هیجان انگیزی است و می تواند هر بازیکنی را به چالش بکشد.
  • گرافیک بازی در مقایسه با نسخه های ابتدایی پیشرفت بسیار زیادی داشته است و بازیکنان می توانند تمام بخش های بازی را با جزئیات کامل مشاهده نمایند.
  • موسیقی و صداهای بازی به بهترین شکل ممکن طراحی شده اند. صداهای بازی در اصل نقش اصلی جذابیت و هیجان بازی را برعهده دارند.

ویژگی ها، قابلیت ها و مزایای بازی کما 3

معایب بازی کما 3

بازی کما 3 اگرچه در مقایسه با نسخه ای اول و دوم خود پیشرفت های زیادی داشته است و می تواند جذابیت های زیادی برای بازیکنان داشته باشد اما این بازی به هیچ عنوان یک بازی کامل و بی نقص نیست و ایرادات و انتقادهایی به آن وارد است که مهم ترین آنها شامل موارد زیر هستند:

  • بازی برای قشر خاصی از بازیکنان ساخته شده است و تمامی بازیکنان نمی توانند از آن استفاده کنند.
  • بازیکنانی که قسمت های پیشین بازی را انجام نداده باشند به سختی می توانند با نسخه سوم ارتباط برقرار کنند.
  • داستان بازی به نسخه های قبلی بازی وابسته است و نظم و هدفمندی خاصی ندارد.

لینک دانلود بازی کما 3

بازی Coma 3 به عنوان یکی از بازی های ماجراجویی و دلهره آور می تواند انتخاب بسیار خوبی برای عاشقان این سبک باشد. این بازی در مقایسه با نسخه های قبلی پیشرفت های قابل توجهی داشته است و چالش ها و جذابیت های بهتر و بیشتری به بازیکنان ارائه می کند.

دانلود بازی کما 3 از کافه بازار

با یکی دیگر از مقالات سایت ایموجو در خدمت شما بودیم و در این مقاله به معرفی بازی کما 3 پرداختیم و شما را با برخی از قابلیت های این بازی آشنا ساختیم. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای مشاهده و دانلود بازی های دیگر موبایلی می توانید به بخش دانلود بازی در سایت مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.