AD

دانلود بازی سیمز 3 (Sims 3)، بهترین ورژن بازی

0 7,088

زندگی کردن چیز عجیبی است. برای زندگی راحت‌تر باید بیشتر تلاش کنی که خود این جمله هم با زندگی آرام و کم تنش، از لحاظ معنایی در تناقض است. بازی سیمز 3 هم دقیقا آمده و این زندگی را در درون یک بازی شبیه سازی کرده است. یعنی شما به عنوان یک فرد عادی در این بازی به دنبال جفت، زندگی، کار، خانواده، مسکن، ماشین، مسافرت و به طور کلی هر چیزی که در زندگی واقعی انسان‌ها آن را دوست دارند، در این بازی می‌توانید انجام دهید. قطعا ممکن است برخی یا به اصطلاح خیلی‌ها از این بازی صرف نظر کنند. البته نه به خاطر مسائل فنی، بلکه به خاطر ژانر بازی که در نوع خود عجیب و قابل تامل است. برای اطلاعات بیشتر با سایت ایموجو تا آخر این مقاله همراه شوید.

همجنین دانلود کنید: دانلود رایگان بازی طراحی لباس (Star Fashion Designer)

بررسی بازی سیمز 3 از لحاظ سبک آن

این که ما بتوانیم هر کاری که در زندگی روزمره خود انجام می‌دهیم را در درون یک نرم‌افزار انجام دهیم، باید اعتراف کنیم که فوق‌العاده است. اما یه جایی این بازی خطرناک می‌شود. همانطور که می‌دانیم سبک زندگی این روزها دچار تغییر و تحولات بسیار بزرگی شده است. این تغییر و تحولات امروزی، با این که کمی زندگی را از لحاظ فیزیکی راحت‌تر کرده اما روح و روان را بسیار آزرده است و چون که روح و جسم هر دو به یک اندازه مهم هستند، قطعا نمی‌توان به سادگی در مورد بازی سیمز 3 و کلا هر چیزی که سبک زندگی را در بر می‌گیرد، نظر داد.

باید بررسی شود که این بازی آیا آثار مخربی بر روی مخاطب خود می‌گذارد یا نه؟ معمولا بازی‌سازهای هر کشور دوست دارند که فرهنگ کشور خود را جهانی کنند. چون که شرکت منتشر کننده این بازی، یعنی الکترونیک آرتز، متعلق به آمریکا می‌باشد، قطعا این بازی سبک زندگی موجود در بازی هم، مربوط به کشور آمریکا است. اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم این بازی و آپدیت‌های بعدی آن در جهت پیاده کردن سبک زندگی آمریکایی یا به قول معروف American style، در جهان هستند.

متاسفانه یا خوشبختانه، این بازی جزو بهترین بازی‌های دنیا می‌باشد. خیلی‌ها این بازی را دوست دارند و از انجام آن لذت می‌برند. اما همیشه بهتر است که تلاش خود را برای تثبیت فرهنگ و عقاید دینی و مذهبی خودمان انجام دهیم. از این رو، بازی سیمز 3 نمی‌تواند برای همه کاربردی و مفید باشد. به همین دلیل این بازی جزو معدود بازی‌های فیلتر شده در ایران می‌باشد.

بررسی بازی سیمز 3 از لحاظ سبک آن

رویدادها و اتفاقاتی که در بازی سیمز 3 منتظر شما است

شما به عنوان یک شخصیت در این بازی قادر هستید که در خانواده خود با افراد مختلف صحبت کنید، قرارهای عاشقانه، کاری و دوستانه داشته باشید، ازدواج، سود، دوست دختر و هر چیزی که در زندگی واقعی برایتان اتفاق افتاده یا حداقل در مورد آن شنیده یا دیده‌اید، در این بازی وجود دارد. تازه برای تمام کردن بازی باید تمام این اتفاقات را تجربه کنید. به نوعی این کارها جزو مراحل بازی هستند. شاید از دور خوب به نظر برسد، اما وقتی بازی کنید، عاشق آن می‌شوید. تنها چیزی که مایه نگرانی است، تغییر سبک زندگی است.

دانلود بازی سیمز 3 از اپ استور

نتیجه گیری

یکی از جالب‌ترین بازی‌ها در سبک و ماجرا، بازی سیمز 3 می‌باشد. این بازی آپدیت‌های 1، 2، 3 و 4 را به خود دیده است. سیمز 3 هم به نسبت خود بازی موفقی بوده و یکی از پرمخاطب‌ترین بازی‌های اندرویدی و اپلی  در جهان است. البته نباید از ضرر و زیان‌های این بازی به سبک زندگی ایرانی اسلامی هم غافل بود. ولی به هر حال بازی جالب و اعتیاد آوری است. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان سایت ایموجو در ارتباط باشید.

سایت ایموجو از بهترین سایت های مجله بازی می باشد که شما با مراحعه به این سایت می توانید از مطالب کاربردی و آموزشی آن استفاده کنید. از بخش های این سایت مشکل بازی می باشد که شما می توانید با مراجعه به این بخش به صورت کامل با ارورهای بازی آشنا شوید و به راحتی آن ها را رفع نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.