AD

ترفندهای حمله به خانه ها در پابجی موبایل که باید بلد باشید

0 452

یکی از جا هایی که شما می توانید دشمن ها را به راحتی بکشید، داخل خانه ها می باشد. اما شما باید ترفندهای خوبی برای حمله به خانه ها در پابجی موبایل بلد باشید. زیرا ممکن است در هنگام ورود به خانه دشمنان شما را غافلگیر کنند و به راحتی بکشند. در ادامه این مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید ما به شما روش حمله کردن به خانه ها در پابجی موبایل را آموزش خواهیم داد.

پابجی موبایل یکی از بازی های پرطرفدار تیر اندازی می باشد. حمله به خانه ها در PUBG Mobile یکی از کار های پر ریسک می باشد که نیازمند این است که ترفند ها و تاکتیک هایی را بلد باشید تا در آن هنگام کشته نشوید. پس در این پست با ما همراه باشید تا تاکتیک های حمله کردن به داخل خانه ها را به خوبی یاد بگیرید.

همچنین بخوانید: همه چیز در مورد به روز رسانی پابجی موبایل

تاکتیک های حمله به خانه ها در پابجی موبایل

اگر در خانه یا محوطه سر بسته ای متوجه یک یا چند دشمن شدید، می توانید به داخل خانه بروید تا آن ها را بکشید. با این حال ممکن است کسانی که در داخل خانه مخفی شده اند پشتیبان خوبی داشته باشند تا شما را در هنگام حمله به خانه ها در PUBG Mobile کشته شوید. اما شما می توانید با استفاده از تاکتیک های حمله کردن به آسانی وارد شوید و آن ها را بکشید. در اینجا چند نکته و چند ترفند برای حمله به خانه ها گفته شده است که باید بدانید.

  • سلاح برای نبرد های فاصله نزدیک داشته باشید که UZL، AKM، Beryl M762، S686 یا S12K نمونه هایی از این سلاح ها می باشند. دو سلاح برای نبرد های نزدیک داشته باشید. قبل از حمله خشاب سلاح خود را پر کنید.
  • با تیم خود به طور همزمان به داخل خانه ها وارد شوید تا بتوانید از هم دیگر حمایت و پشتیبانی کنید.
  • درب اول را با نارنجک یا چند گلوله تفنگ شاتگان بشکنید.
  • قبل از حمله با خانه ها در PUBG Mobile یک نارنجک یا Molotov پرتاب کنید تا بتوانید به دشمنانی که در داخل ساختمان می باشند، آسیب وارد کنید.
  • در حین این که تحت حمله دشمن قرار می گیرید به حرکت راست و چپ ادامه دهید.
  • برای حمله کردن از پنجره ها وارد نشوید زیرا در هنگام پریدن نمی توانید شلیک کنید، می توانید از پنجره ها برای شناسایی موقعیت دشمن استفاده کنید.

تاکتیک های حمله به خانه ها در پابجی موبایل

ترفندهای اضافی حمله به خانه ها در PUBG Mobile

  • هنگام حمله به خانه ها در پابجی موبایل حواستان به دشمنانی که روی پله ها ایستاده اند باشد.
  • دشمن ها در بیشتر وقت ها بی حرکت می مانند و پشت در یا گوشه خانه کمین می کنند. بعضی اوقات نیز می توانند روی میز گوشه ای از خانه بایستند. بنابراین باید هنگام تعیین موقعیت دشمن ها به حرکت خود ادامه دهید و در یک جا ساکن نمانید. علاوه بر این اگر توانستید باید به آن ها شلیک کنید.
  • همیشه سعی کنید که از نارنجک ها برای شناسایی دشمن ها استفاده کنید، علاوه بر این ممکن است نارنجک ها بتوانند آن ها را بکشند.

ترفندهای اضافی حمله به خانه ها در پابجی موبایل

این ها ترفندهایی بودند که باید برای حمله به خانه ها  یاد بگیرید و از آن ها استفاده کنید. برای آموزش ترفندهای بیشتر بازی می توانید به دسته ترفند بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.